Gel De İşin İçinden Çık?

Dindar biriyim, günah işlememeye çabalıyorum. Üniversite ogrencisiyim. Cesurum, liderlik ozelligim var, insanlardan utanmam. Sinifta bir erkek var, icki iciyo, parti duzenliyo, kizlarla da cok hasirnesir. Ben ise o kadar istekli olmama ragmen, İslam beni kisitliyor. Örnek vereyim ben cok konuskanim ve acayip sohbet ederim ama, arkadaslarim diger erkegi seciyolar cunku icki mevzularini kiz mevzularini onunla hallediyolar. Bu yuzden sinifta lider olamiyorum halbuki beceriksizlikten degil, İslam beni engelledigi icin. Bu sadece bir ornek, hayatimda bunun gibi cok ornek var. Bana tavsiyelerinizi cok merak ediyorum. Tesekkurler.

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• o piçlerin sende müslümanların lideri ol

0|1
    0|0
    • Peki ama nasil? Ben cok hareketliyim, civik biriyim, yaramazlik yaparim, ciddi olamam. Muslumanlarin lideri olmak icin ciddi olmak gerekir iste bu yuzden iki kesimin arasinda kaliyorum. Ruhum diger kesime uygun ama aklim İslama gore yasa diyor. Genc yasimda heveslerimi bastiriyorum.

• aynı geçen seneki ben ya
      ben ne biliyim sınıfta herkesi hoca sınıfta iken cumayada çağırdım en yakın kız arkdaşım ataistti

Kızlar Ne Diyor 2

• "Sınıfta lider" ne oluyor üniversitede?

0|0
    0|0
    • Amfi 200 kisilik. O 200 kisi icinde taninir olmak, populer olmayi kastettim. Hani her sinifta bir alfa erkek vardir ya onu demek istedim

• Kendi arkadaş çevrende kal. Her çeşit tribüne oynamaya kalkarsan "nabza göre şerbet" olursun ve emin ol o sağlam çevren bile itibarını kurtaramaz.

• Anladim cok saolun

• Sen islama beni engelliyo kafasinda bakarsan daha coookkkk isin icinden cikamazsin

0|0
    0|0
    • Yanlis anlasilmasin ben uygun kelimeyi bulamadim. Ben kendi rizamla boyleyim, ama Musluman olmasam durum cok farkli olurdu onu kastettim. Musluman olmasam bence cevresi genis, populer bir cocuk olurdum ama İslama uygun yasayinca biseylerden geri kaliyor insan, ama haksiz da dusunebilirim tavsiyelerinizi bekliyorum

• Cok tesekkurlerr

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...