Canım çok sıkkın biriyle konuşmaya ihtiyacım var ama anlatmakta utanıyorum?

Canım sıkkın uzun zamandır. Ailevi kişisel vs vs sorunlarım var. Kimseye anlatamıyorum. Bazen nefes alamıyorum. Konuşcak aslında çok kişim var ama anlayacak biri var mı belirsiz. Ben dinleyen taraf oldun hep hiç anlatmadım. Belkide artık anlatma rahatlama sırası bende. Beni dinleyip akıl verir mi biriniz?

0|0
4|27

En İyi Erkek Görüşü

• insan guvendıgı bırının omzuna basını dayayıpta , oracıkta tum derdını anlatıp , ağlayıp rahatlayıp huzur bulmak ıstıyo dımı bazen? ama dedıgın gıbı dilinden anlayan , gercekten degerlı oldugu ıcın derdını dınleyen ınsanı mumla arasa zor buluyo. cunku herkes çıkarcı, herkes sahte , herkes başka amac peşinde.. üç günlük dünya üzülmek için çok kısa be , gerçekten çok kısa...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Insan yasadigi sıkıntılari tanidigi kisilere anlatmaya çekiniyor. Cunku arkadas dedigin kisi gun gelip kötü oldugunuzda anlatilanlari koz olarak kullanabiliyor. ya da baska bir ortamda bahsedip dalga konusu yapabiliyor. Ee anlatsazsan delirecek gibi oluyorsun. O yuzden hic tamimadigin birine anlat gitsin

0|0
    0|0
    • Çok yakın bir dostum var ona anlatsam boğaz boğaza da gelsek asla öyle şeyler olmaz. Fakat onunla hep yüzyüzeyiz benim aciz yanımı görüp beni hep öyle hatırlamasını istemem. Saçma gelebilir ama ben yapamam.

Erkekler Ne Diyor 26

• buyrun mikrofon siz de. Burada mı özelde mi? Özelde olursa seans başına 150 dolar. :D (espiri içerir)

0|0
    0|0
  • Dinlerim seni anlamaya çalışırım dinlediğim ve anladığım şey mantıklı ise fikir akışını bilgilerim dahilinde sağlamaya çalışırım

0|0
    0|0
  • Dinliyoruz seni.

0|0
    0|0
  • Maalesef

0|0
    0|0
  • Benim de kafam çok karışık ama yardımcı olmak isterim..

0|0
    0|0
  • Seni taniyan birine anlatsan daha iyi olur sanki yaninda sana destek olacak sanalda nekadar samimi birini bulursun bilemem insallah dertlerin skintilarin biter

0|0
    0|0
  • Konusma ozaman

0|0
    0|0
  • kim daha yakışıklı ise onu seç o daha iyi anlar

0|0
    0|0
  • En iyi dostun yok mu? En yakın arkadaş evet içini dokmen lazim ki rahatlayasin. Bu güzel de yakın birine anlat seçim senin

0|0
    0|0
    • Her gün yüz yüze geldiğim insana büyük bir derdimi anlatıp ağlamak bana utanç verir. Yapamam.

• Çünkü güçlü olmaktan yorulduk. Her zaman güçlü görünmekten takatsiz olduk. Korkak olduk ve kolaya kaçmak istiyoruz artıkk

• Sabır herşeyin başı sabır, Allahtan bunu isteyeceksin , korkak olma güçsüz kalma diren.

• Sen anlatırsan dinlerim.

0|0
    0|0
  • buyur dermanın olalım

0|0
    0|0
  • Olur öyle arada sana köle verelim biz :D

0|0
    0|0
  • Gizli mesajlaşma olsa seve seve.

0|0
    0|0
  • ben veriyim akıl küpüyüm

0|0
    0|0
  • dilersen derdine ortak olabilirim

0|0
    0|0
  • Kisa ama tecrube ile yardiimci olurum

0|0
    0|0
  • Dinleyebilitm

0|0
    0|0
  • dinleye bilrim seni

0|0
    0|0
  • merhaba

0|0
    0|0
  • konu ne

0|0
    0|0
  • Ben dinlerim anlat...

0|0
    0|0
  • selam seni dinliyorum

0|0
    0|0
  • Bana anlatma cekemem

0|0
    0|0
  • dert dınlenır dermanda bulmaya calısırım ıstersen?

0|0
    0|0
  • Utanma canım anlat birine

0|0
    0|0
  • Hacı ben dinlerdimde, bir tane kafam vardı, arkadaşa ödünç verdim, kusura bakma.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ben varım canım ıstersen?

0|1
    1|0
  • Açılın ben psikolojik danışmanım 😄 canım şaka maka anlatırsan dinlerim

0|0
    0|0
  • gel canım bana anlat kız kıza iki lafın belini kıralım

0|0
    0|0