Alt kata hırsız girdi bir baksana? Lütfen oku?

Arkadaşlar olay 15 dk önce oldu ben 2. ci katta oturuyorum 4katlı binadayız herkes akraba telden aradı kuzen. Hırsız var fon dedi mahalle ayaklandı Hasan amcam var asayişten silahlı polis o durdu arka bahçede hırsızın amaçı markete arkadan girmekmiş teslim oldu falan taşa oturduk polisleri falan çağırdık onlar gelmeden önce babam sinirli adamdır kardeşimde öyle bnde tabi hırsız boşta değildi babama atar yapınca kardeşim dellendi tabi zor tutuk 18 yaşında kendisi bıraksak parçalıcak ama hırsızlta meymelet yok küfürleşti falan hırsızlıkla ben sana sorucam falan dedi kardeşim hırsıza şimdi 2 güne çıkarsa içerden kardeşim bilenmiş olmasın bir zarar falan verirmi ondan korkuyorum sizin fakirlerinizi alıyım İstanbul'a gitçem 1 ay işim var evde olsam sorun yokta bende gidiyorum endişeliyim sizce bişey yaparm bu hırsız bilenmiş olmasın kardeşime tipsiz keşin tekiydi?

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Hic bir seveyim yapamaz

0|0
    0|0
  • Evet haklı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Yapar bnce o hırsız orayı öğrenmiş bir kere ceza felanda yemez emin ol tutuksuz yargılayıp bırakıdlar hırsızı eğer kardeşin çok kötü bişe dediyse

0|0
    0|0
Yükleniyor...