Yilbasinda ne yapacaksiniz?

Yilbasinda ne yapacaksiniz ?Ben yilbasinin kutlanmasindan yana degilim bunun muslumanlikla gercekten yakindan uzaktan alakasi yok benim icin diger gunlerden hicbir farki yok kisacasi merak ettigim sey su bizim insanlarimiz malum ozenti yilbasinda sirf disarda olmak icin disari cikicak insanlar biliyorum bakalim nerelere gidilecek yani ben hee hafta yaptigim gibi osesimi izlerim cayimi icerim allah askina kutlayanlarda suraya sacma sacma cevaplar yazmasin.

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• valla biz mangal yapacaz eşimle terasta daha sonra 40 tllik bir yakıt alıp arabayla gezer daha sonrada uyuruz dioz bakalm :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Namaz kilicam ve dua edicem

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İnsanın başı iyi olduktan sonra aybaşı yıl başı salla başı al maaşı pek farketmez :D :D Ben hiç kutlamadım kutlamaya da niyetim yok.

0|0
    0|0
  • yıl içinde hiçbir özel günü kutlamıyor musun sen anneler gününde annenin yanına gidip anneler günün kutlu olsun demedin mi hiç

0|0
    0|0
    • Annemin yanina hergun gidiyorum ve ona hediye almak icin ozel birgunu de beklemiyorum.

• Sen once soruyu kendin anla anlatmayi sonra dene

• Deliler gibi sarhoş olacağız , eğleneceğiz

0|0
    0|1
  • seks .

0|1
    0|1
  • evdeyim mecburen ilk defa

0|0
    0|0
  • Jakuzi de 7 kız ile beraber kutlayacağım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hiç bişey yapmıcammm

0|0
    0|0
  • Kutlamak bahane. Nasıl doğum gününü kutlar, 14 şubatı kutlar. Yılbaşını da kutluyorlar insanların eğlenmeye hakkı var. Ertesi günü de tatil niye kutlamayalım ki? Eğlenmek güzeldir.

0|1
    0|0
Yükleniyor...