Sizde ister istemez sinirlenmiyor musunuz?

Sizde, her haltı yapıp yapıp sonra etrafta mülayim biri gibi dolaşan insanlara sinir olmuyor musunuz? Ben sinir olmanın ötesine geçiyorum Allah affetsin, söylemediğim söz kalmıyor. Gıybet değil benim ki sadece yapılan bazı şeylerin göstermelik olması nasıl desem çok saçma değil mi? Hatta gereksiz.

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Nedense böyleleri suçluluk psikolojisinden midir ne kendilerini hep farklı dürüst gösterme çabasında oluyorlar.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• uff nefret ediyorum ya:))))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Tezcanlılık, yani acele karar verme, düşünmeden hareket etme, mesela birine bir anda sinirlenip, bir anda durulabilirsiniz, sinirli olmanızın bir çok nedeni var, kimine göre memleket olarak ayırırlar, kimine göre aile yapısı, kimine göre gen, kiminin yaşantı tarzı, ama böyle insanlar çoğu zaman yalnız kalırlar fazla arkadaşları olmaz yani zengin değilse eğer:) Ve bu tür insanlar bir hata yaptıktan sonra gururuna yedirip özürde dilemez, hem suçlu hem güçlü derler ya, o misal işte, ama bu tür insanları değiştiremezsin çünkü artık huy olmuştur onlarda, o yüzden bırak o düşünsün, her zaman kaybeden o olur.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Sinirlenmem

0|0
    0|0
  • yalattım ama bakireyim diyenler oluyor
    http://i.hizliresim.com/a255a5.png

0|0
    0|0
  • Aynen öyle adamın biri var benim içki içmeme laf ediyor kendisi namaz kılıyor ama zinada yapıyor

0|0
    0|0
  • Sinirleniyorum çok fena ve òyle insanlarla fazla muhattap olmamaya òzen gòsteriyorum.

0|0
    0|0
  • Alıştık artık tatlım.

0|0
    0|0
  • İşte ben öylelerini dövüyorum genelde.

0|0
    0|0
  • bnim de merak ettiğim öyle insanlar gerçekten normal mi görüyolar yaptıklarını o yüzden mi rhatlar yoksa bilinçli mi yapıyolar

0|0
    0|0
  • Okeyde açamadığım zaman bile sinirleniyorum 😃

0|0
    0|0
  • bazen snrlnyrm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Öyle yani 😔

0|0
    0|0