Nedir bu Türk erkeği düşmanlığı? Derdiniz ne sizin cemati zırtapozlar?

"rus kızları neden Türklerle evleniyorlar".
"Türk erkekleri öküz ya. s"
"Türk erkekleri ayı"
"Türk erkekleri göbekli"

Nedir la bunlar?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• erkeklerin Türk kızlarını, kızların da Türk erkeklerini küçümsemesi en ayar olduğum durumlardan birisi. bir insan bu kadar küçülmemeli bence. bir insanı sevmeyebilirsin davranışlarından hoşlanmayabilirsin ancak bunu kendi ırkının tüm karşı cinsine alaycı konuşmalarla mal etmek aptallıktır kimse kusura bakmasın. Türk erkeğinden daha delikanlısı mı varmış ya da Türk kızından daha iyisi? boş insanların boş konuşmaları işte.

0|0
    0|0
    • Türk erkekleri de eskisi gibi değil ki. Tek derdi seks yapmak olan bir yığın abazan kaynıyor ortalıkta. Kızlar da eskisi gibi değil o da ayrı bir konu.

• Nur93 adlı kişinin yazdığı son paylaşımı okur ve ümmetçilerin Türklere zararını gör

• bak ben hiçbir partiyi tutmuyorum. ama Atatürkçü ve milliyetciyimdir. ve bunu kendim için Türklük için vatan sevgim için savunurum baskaları beni ilgilendirmez. Türk Türktür baska söze gerek var mı? üstünde yaşadığım vatan için, ugrunda şehit olan askerler polisler için milliyetciyim ben milletini kötüleyen bos insanlar için değil.

En İyi Erkek Görüşü

• onların hayali hep italyan ingiliz vs vs ama hayatlar hep muş :D

0|0
    1|0
    • Bence hayali italyan olan bizimle evlenmemeli.

Kızlar Ne Diyor 2

• 😂 yo ben turk erkeini deişmem kimseyle 😉 ben sana bir soru soriyim : neden siz türk erkekleri olarak türk kızları kezbandir. Türk kızları tipsiz ya ya da rus kızlarına onca övgü yağdırırken türk kızlarıyla işimiz olmaz diyosunuz 😤? Yani bicogunuz?

0|0
    1|0
    • Ben milliyetçi bir erkeğim hiç böyle şeyler demedim ama milletimi gördükçe soğuyorum.

• Yerimm ben o gobegi :)))) kim demiss bunlari yaa turk olmadigin halde turk erkegine asigim 🙊 ama gobek dogru ona yok diyemem 😂😂😂 birazda odunluk var 😃 ama seviyorum be 😂😂

0|0
    1|0
    • Sen hangi milletsin abla?

• Sen de Allaha emanet ol ablam :)

• ☺️☺️

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...