Bunun amacı ne ?

0|0
18|45

En İyi Erkek Görüşü

• Amaç yok sadece çocuğun psikolojisi bozulmuş kokudan olsa gerek beyin hücreleri yanmış :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 44

• kaç kere muşamba yazdığını sayana eic vereceğin bir ödüllü yarışma başlat gız merak ettim sayısını.

1|1
    0|0
  • Metni okumadım ama senin biras akla ihtiyacın olduğu kesin... Diğerinin Allah belasını vermiş zaten :))))

0|0
    0|0
  • Neden cevap veriyorsun?
    O kişinin amacını geçtim ben.
    Sen kendine macera mı arıyorsun heyecan mı?

Ayarlara gir ve mesaj kutunu takip ettiğim üyeler dışındakilere kapat.

0|0
    0|0
    • tek çözüm bu zaten değil mi kız kendi mesajlarını kapatsın erkekler kapatmasın ama, sanalda dahi olsak kısıtlanan kadınlar oluyor. ben anlamadım bu yönetim ne b*k yemeye başımızda bulunuyor acaba? sözüm sana değil sen sadece modsun zaten yanlış anlama yorumundan yola çıkarak bunu dedim. madem siteye üye olurken hesaplarımızı kullanarak üye oluyoruz birilerine de 3-5 günlük ban verilsin. aynı ip adresinden üye olunması engellensin vs. bunların yapıldığını hiç duymadık biz. ondan sonra da kadınlar burada mağdur olyor. yönetimin buradan ağzına s*çayım bir b*k yapmadıkları için, sözlü, psikolojik tacizi tetikledikleri ve destekcileri oldukları için de kınıyorum!

• La bebeye bak ne evirmiş evirmiş muhabbet çıksın diye. Ne abazalar var bee :D i like my self ( kendime kurban olayım )

1|0
    0|0
  • amacı senle sohbet etmek

0|0
    1|0
  • Sen abuk sabuk insanları kaale alıp muhattap olursan amaçsız bir konuşmadan başka bir yere gitmez mevzu gereksiz insan modeli

0|0
    0|0
  • Seni trolluyor, birde boyle bir olusum var yetiskinlerde hala bozlenmekle alakali oyle biride olabilir
    O kadar cok musamba ve bez vs demis ki

0|0
    0|0
  • Oscar alacak Abaza vallahi 😊

2|0
    0|0
  • ben okurken harcadığım dakikalara yas tuttum resmen, ömrümden çaldı bir hiç uğruna. hadi beni boşver de bari sen bu garip sohbet ile zamanını boşa harcama yazık günah :)

0|0
    0|0
  • Senin tiye alır her kıza gönderir bunu

0|0
    0|0
  • saf olmayın amacı belli bunu yazanın direk engelle

0|0
    0|0
  • Abaza kişi , yazman hata

0|0
    0|0
  • abaza bunlar

0|0
    0|0
  • Ahahahaha :D:D::D:D: Trolling :D

0|0
    0|0
  • Ne salakca bir muhabbet ya :D ya abazası işte sonra level atlayarak en son farklı yere çekicek muhabbeti büyük iht kafasına göre

0|0
    0|0
  • hakikaten bu muhabbet nasıl bir muhabettir yaw. Nasıl geldi muhabbet buraya onu bile bilmek gelmedi içimden. Sorunlu bir tip gibi görünüyor. Elleşme uzaklaş derim

0|0
    0|0
  • Seni ponçiklemek

0|0
    0|0
  • 😂😂 hay allah belani ne muhabbet ya bu bilgileri de yeni ogreniyom ha ben

1|0
    0|0
  • Gülmekten gözlerim yaşardı yemin ederim 😂😂😂

2|0
    0|0
  • burdan yürümeye çalışılır mı be oha :D

1|0
    0|0
  • dengesiz

0|0
    0|0
  • sen cevap veriyon kızım çocukta yürüyo işte rahatsız olduysan engelle

0|0
    0|0
  • psikolojik olarak muşambaya bağlanmış bastırılmış kötü anıları depreşmiş seninle paylaşmak istediği doğmuş salla tipik psikolojik arızalı

0|0
    0|0
  • Sende yazdiklarindan keyif almışsın hic deme bunun amaci ne diye.

0|0
    0|0
  • kendince dalga geçiyor herhalde sen niye insan yerine koyup cevap veriyorsun ki böylelerine

0|0
    0|0
  • Ya bu ne canısı
    Daha yeni bana g. tunu at dedi bir karı sjsjd

0|0
    0|0
  • İyi senaryo kurmuş eleman :D

1|0
    0|0
  • merhaba arkadaşım birşey sorabilir miyim?

0|0
    0|0
  • Ahahahhaha yarıldım gülmekten :) türkçe konuşamamasını geçtim bir de senin çaresizliğin çok komik :) ne muşambaymış ya :) adama bak. İçim acıdı bu arada sana :)

0|0
    0|0
  • yohammina..😀😀

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 17

• Sen bununla neden bu şekilde muhatap oluyorsun? Asıl soru bu. Her önüne gelene cevap verirsen olacağı bu olur.

0|0
    0|0
    • Her önüme cevap gelene cevap verseydim inan mesaj atmakdan ne şu an bu yorumu yazıcak ne da bunu paylaşıcak vaktin olurdu. Cevaplarım da ki tek amaç muhabbeti biraz daha uzatsın bende burada paylaşıyım. Aklı olan anlar zaten konuşmadan cevaplarımın alaycı olduğunu.

• Senden fazla dikkat çekebileceğimi hiç sanmıyorum tatlım :)

• Sen @kirmiiziOjemm 'i dinle soran kişi

• Bu kanka bana da donuma kaciriyorum bu yasta musambali bez bagliyo annem bana demisti sjfhdhshs harbi mal!

0|0
    0|0
  • Okuma gereği duymadm engelle gec laf yetstirmek zornda degilsn :)

0|0
    0|0
  • of bunlarla konuşmayın ya, fetiş midir nedir bilmiyorum kendilerine bez bağlanmasını seven tiplerden biri heralde. muhabbeti de oraya çekmiş zaten.

0|0
    0|0
  • Banada yazmıştı bu 😂

0|0
    0|0
  • Ay ne guldum he şey 😁😂😂

0|0
    0|0
  • hahahaha yarıldım yaaa :D :D :D

0|0
    0|0
  • Yazan iyi trollemiş. Sen de ciddi ciddi cevaplar yazmışsın ya ne güldüm 😂

0|0
    0|0
    • Verdiğim cevaplar ciddi mi sence? . d güldürdün beni. d

• Verdiğin cevaplara ciddi demedim yani oturup çocuğa cevap yazmayla uğraşmışsın manasında dedim 😁

• Maksat az daha yazsında şurda paylaşıyım millet iki gülsün diye. d burada takılıyosak zaman geçirmeye çalışıyoruz sonuçta dimi. d eğlence olsun :)

• Gece gece sağlam güldüm. Mesajlarını kapat kuzum psikopat az değil.

0|0
    0|0
  • değişik bir fantazi

0|0
    0|0
  • Hahahaha engelle gitsin.

0|0
    0|0
  • Yav sen ne diyon diyemedin mi ya neyin kafası bu

0|0
    0|0
  • Hahaha😂 ne bitmez muşambaymış. 😂😂