3 ayda 30 kilo verilebilir mi?

Arkadaşlar 30 kilo fazlaligim var 85 kiloyum 3 ayda 55 kilo olabilir miyim spor ve perhizle?

0|0
16|24

En İyi Erkek Görüşü

• Zor ya :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bende 3ayda 6kilo alabilirmıyım acaba kilo vermek daha kolay almaktan yürüyüş yaparak hızlandırırsında 30kiloyu 6 aya bolmen lazım sağlıksız sarkma yapar vucudun spor olmazsa

1|0
    0|0
    • Ye iç bir is yapma bak nasıl kilo aliyosun malesef şu an berbat haldeyim kilo almaman en iyisi

• Kondisyon bisikleti aldirmistim bende basen var her gün 1 veya 2 saat ayiricam ona sende platese başla o fiziği güzel ediyor 10 kilo vereyim bende plates yapicam

• aynen canım super olur bol bol su iç miden dolu olsun butun gun birde kalçayı es geçme aynen benimde platese başlamam lazım acil :D

Erkekler Ne Diyor 23

• Ben bisiklet kullanıyorum hem yiyorum hem zayıflıyorum :)

3 ayda 30 kilo verme bak yazık oluyor onca kıza o kadar zayıflarım umudu ile zayıf kız güzel değildir bir kere kim dedi sana kim kilolusun dedi sen hemen öyle göremessin ya arkadaş yapmayın kalsın 85 kilo birşey değil ki :) verme vermee

1|0
    3|0
  • verirsin de sonra artan derilerini ameliyatla aldırman gerekir.. dalga geçme amaçlı söylemiyorum yani ona hazırlan öyle ver kilonu

1|0
    0|0
    • Sporla versem 3 ay boyunca sağlam spor sarmayi engeller

• sarkmayı engeller de derinin yüzey genişliğinde azalma olmayacağına emin olabilirsin sporla.. ona yapacak bişe yok kesinlikle. ne krem kullanırsan kullan artık bir miktar deri tabakası kalacak ama çaresi var dert edilecek bişe değil

• 30 abarti bir hedef olur, hedefin max 20 kilo olmali bu kadar sure icerisinde. aslinda ideali haftada 1 kilo vermek.
    30 kilo verilir verilmesine de, saglikli olur mu orasi supheli

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Verilebilir ama verilmemeli en az sekiz ay gerek..

1|0
    0|0
  • evet olursun her ay 10 kilo vere bilmek için okadar güzel bir pilan ayarlaman gerekiyorki hiç onu bırakmamalısın 3 ay boyunca ve bam 55 kilosun bebeğim :)

1|0
    0|0
  • verebilirsin ancak cok saglıksız bir durum olacaktır
    sen bunu 5-6 aya cıkarırsan daha saglıklı olur
    hemde gerı alman daha zor olur uzun surede verırsen
    yagların bosalttıgı dokuların kendını daha ıyı toparlar ve yagların gıttı bolgelerde cılgın kendını daha ıyı toparlar ve sarkmalar mınumum olur

0|0
    0|0
  • ölürsün ya .

1|0
    0|0
  • 1 yılda ver kalıcı ver. öteki türlü sağlıksız olacaktır.

1|0
    0|0
  • verilebilir :D

1|0
    0|0
  • Verirsin ama ölürsün herhalde.

0|0
    0|0
  • Valla ben 3 ayda 14 kilo verdim

1|0
    0|0
  • boyun kac orası önemli?

1|0
    0|0
  • zor ama imkansız değil biraz thinspiration fotolarından ilham alman gerek

1|0
    0|0
  • Veremezsin.

0|0
    0|0
  • Ayda 10 kilo olabilir sıkı diyet sporla ama yinede üç ay kısa sağlığı tehlikeye sokabilir kireç gibi olursun

0|0
    0|0
  • fok verirsin

0|0
    0|0
    • Nete gir oku verenleri fok mu verilir fok mu anlarsın

• Az terbiyeli ol seks kölesi domates herkesi kendin gibi salça saniyosun

• Ölürsün açık ve net

0|0
    0|0
  • zor zor

0|0
    0|0
  • mide amilyatı olmazsan veremezsin

0|0
    0|0
  • iraden kuvvetliyse verebilirsin

0|0
    0|0
  • Verilmez degil ben 1 ayda 7 8 kilo verdim vermek kolay ama vucutta bir anda zayiflayinca deri sarklarmi olur bunu fotnes calisarak kapatabilirsin gidecegin spor salonundaki hocanla konus ve canan karatayin facebookda grubuna katil zayiflayan kadinlari gor bide bitki caylari ic dogal olcak ama fabrikasyon degil basarilar👍

1|0
    0|0
  • 1 ayda 15 kilo verdim sıfır sarkma ama sonuçları biraz kötü oldu. Ameliyat masasına yatacak kadar

1|0
    0|0
    • Ne gibi sorun çıktı?

• Boşaltim sistemiyle ilgili. Fazla su kaybindan bağırsaklarimla ilgili sorun çıktı. Sen sen ol naparsan yap suyu eksiltme

Kızlar Ne Diyor 15

• çok fazla zorlasan 20 kilo belki, kendine küçük hedefler koy ulaşınca yenisine geç, yapamazsan büyük hayal kırıklıgı duygusal çöküş yaşarsın

1|0
    0|0
  • Ben denedim, hatta 7 kilo aldim. Kisa bir zaman koyma kendine, kesinlikle ise yaramiyor. Ben verdigim kadar geri aldim, olumsuz bir sey yasamadim fakat salona verdigim 4 aylik paraya üzülüyorum

1|0
    0|0
  • 6 ayda olsun sağlam olsun
    metabolizmanda sıkıntı yoksa verirsin

1|0
    0|0
  • 1 ayda 10 kilo verebilirsin ama bu kadar hizli verirsen yine alirsin.55 olma 65 ol. ayda 5 kilo hedefle. saglikli ol. sisman degilsin. obez degilsen biraz hareket tatli ve sekeri kes 1 ayda 5 kilo garanti.

0|0
    0|0
  • ayda 4-5 kilodan fazlası sağlıksız diye okumuştum dikkat et sağlığından olma

1|0
    0|0
  • çok sağlıksız olur.

1|0
    0|0
  • azmedersen yaparsın

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Çok sıkı çalıştığın, çok iyi diyet yaptığın sürece verilir fakat hiç de sağlıklı değil. Neredeyse bir ayda on kilo vereceğini düşünürsek protein kaybı yaşarsın eminim ki kansız düşersin

0|0
    0|0
  • Sağlıklı bir kilo kaybı değil en fazla 15 kilo verilir oda 5 er kilo ay içinde ciddi düzen titizlikle spor yapılmalı

0|0
    0|0
  • 3 ayda 30 kilo vermen tehlikeli olur Spora başlayacaksan zaten otomatik olarak zayıflamaya başlayacaksın ekmeği ve şekeri kes uzun sürede kilo verirsin ama sağlıklı bir kilo verme süreci olur istediğin kiloya geldiğin zaman da sporu bırakma.

0|0
    0|0
  • Sağlıklı bir şekilde verilmez.

0|0
    0|0
  • 50 kg bile verirsin

0|0
    0|0
  • cok zor

0|0
    0|0
  • Hiç birşey yemeyip içmeyip midenin sırtına yapışmasını istiyosun heralde :D good idea

0|0
    0|0
Yükleniyor...