İnsanlar neden duygusuzlaştı? Softlaştı?

Eski duygular kayboldu diimi? İnsanların o sıcaklığı? O özverisi.. Aşklar mazi oldu. Neden sizce?

İnsanları artık yabani hayvanlara benzetiyorum.

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• insanlar yabani hayvanlar gibi sadece çiftleşmeye önem veriyorlar çok az insan özveriye gerçek sevgiye önem veriyor yani taner

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• çabuk elde edilip kolay tüketiliyor artık çoğu şey haliyle duygular kök salmadan silinip gidiyor emek vermektense bir başka seçeneği değerlendirmek daha cazip geliyor göz yaşlarıyla yazılan hasret özlem aşk mektuplarının yerini kısa mesajlarda kısaltılmış kelimeler aldı

0|1
    0|0
    • Şu söylediklerinin üzerine başka ne söylenirki. Çok doğru

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben birine iyi davranıyorum. Hemen sevgili olalım mı ayağına yatıyor. Bu yüzden karşı cinse karşı kibar davranmak kötü bir şeymiş gibi düşünmeye başladım.
    Kızlara gelince.. çoğu kız, arkadaşlarının değil; eli, kolu nerede belli olmayan tiplerin lafını dinliyor.
    Gerçek hayatta çıkar amacı gütmeyen iyi insanlar olduğunu düşündüğüm 5-6 arkadaşım var. Umarım onları hiç kaybetmem. ❤

0|1
    0|0
    • Yani insanlar çıkarcı olduğu için bende softlaştım diyosun?

• Tam olara öyle söylenemez. Ben her insanın içinde bir cevher olduğunu düşünürüm. İnsanlara bu niyetle yaklaşırım. Aynı tepkiyi alamadığım için bazen üzülüyorum. Kendime kızıyorum.. ☺

• İşte herkes iyi niyetle yaklaşmıyor

• İliskiler cabuk baslayip cabuk bitiyor agiz tadiyla kavga bile edemez olduk kucucuk bir sorun bunalima bitirmeye goturuyor insanlarin hevesleri kaciyor ilgisizlesiyorlar, elde etme hirsi mi desem bir anlik heves mi desem bilemedim ama anneannenim babaannemin anlattigi sevgililerin yerinde olmak isterdim

0|1
    0|0
    • Evet. Özellikle 90 lı yılları gören ve yasayan biri olarak özellikle o yıllar bambaskaydı. Aşkları duyguları mükemmeldi. Hersey orjinaldi. Şimdi hersey sahte

• A tesüf ederim hayvanlarla insanı kıyaslama lütfen. Hayvanların yeri belli fix... insanların öyle mi? Alçaldıkça alçalaliyorlar mubarek 😀

0|1
    0|0
  • Duygu mu? O da nedir

0|1
    0|0
  • Yediğimiz yiyecekler doğallıktan uzaklaşınca insanlar da uzaklaştı bence

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• gerçek insanlığımızı yaşamıyoruz

0|1
    0|0
  • Çünkü yürekleri yerinde b0k var artik.

0|1
    0|0
Yükleniyor...