Babamdan utanıyorum 😌😌😌 ?

Babam çaycılık yapıyor para istemyee gidicem yılbası için ama biri görür yolda diye utanıyorum. Babamı tanımıyorlar çünkü... sizce bu tarzım değil durumdan nasıl kurtulurum?

0|0
7|23

En İyi Kız Görüşü

• Allahtan babamın güzel bir mesleği var :)

1|0
    2|5
    • Ne kadar şanslısın ha

• Lisede bir çocukla çaycı evladı diye alay eden olmuştu. Toplumun bakış açısı eğer kötüyse sende o alt tabakadan olmak istemezsin. Ben bunu gizlenmeden dobraca dile getiriyorum

• Bu arada soruyu soranın troll olup olmaması beni ilgilendirmiyor. Ben fikrimi söylüyorum :)

Erkekler Ne Diyor 23

• para istemesini biliyorsun ama utanıyorsun babandan? bari utandığın kişiden para da isteme

2|1
    1|0
  • Hayırsız evlat olma.. Şöyle düşün baban o çaycılığı neden yapıyor evlatlarını okutmak buyutmek yetıstırmek için sadece annenle kendısı olsa bır lokma ekmek yeter... Hayatta belki ne olursa olsun yapmıyacağın şey yapmaman gerektiği şey ailenden utanmak olur.. Cahil olabilir fakir olabilir iyi giyinmemeye bilir Madem sen insan san oku çalış iyi bir mevkiye gel o işi yaptırma iyi giyindir vbb.. Sakın sakınn haaa ne insanlıkta ne islamda ne Allah katında yeri yok bunun... Sırtıma alıp gezdirrim hepsinii... El ne demiş ne görmüş elin ya hepsinin...

0|0
    0|0
  • Baban senden daha çok utanırdı emin ol.

1|0
    0|0
  • Millet gibi insanların hakkı olan paraları cebe indirip sana ferrari alsaydı daha mı mutlu olurdun? Tabiki olurdun. Baban adına gerçekten üzüldüm.

0|0
    0|0
  • Bence sen kendinden utan o adam çaycılık yaparak seni bu yaşa getirmiş ama ne yazık ki boşa çabalamış. Nasıl kurtulursun gidip elini öp arkadaşlarına söyle baban çaycı ama hırsız degil değerini bil babanın

1|0
    0|0
  • Babandan utanmaktan vaz geçerek

0|0
    1|0
  • Yarın toprağını öpersin zoruna gider. Helal hazanan babanın ellerinden öperim ben gurur duyarım bu benim canım babacığım diye nasıl bir insansınız siz ya anlamıyorum

0|0
    0|0
  • Saçmalamayın arkadaşım ya , Adam helaliyle para kazanıyor ne abuk sabuk düşünceleriniz var yazık ya

0|0
    0|0
  • benim babam çiftçilik yapıyordu arkadaslarımın babası memur esnaf falan işte bu adam benim babam diyebiliyordum atasına saygısı olmayanın kendisine saygısı yapılmaz alnının teriyle ekmek kazanıyo

0|0
    0|0
  • Trollük yapmayın akşam akşam ya

0|0
    0|0
  • saçmalama

0|0
    0|0
  • Bence sen kötü sin

0|0
    0|0
  • he he puan kasmaya çalışma ya. bak ciddiye alanlar var.

0|0
    0|0
  • Baban dan utanmak mi? Kendinden utan rezil insan... insan müsfettesiiiii

0|0
    0|0
  • Nerde yapıyor çayını içmeye geliriz sohbet felan

0|0
    0|0
  • Troll

0|0
    0|0
  • Dekiyorum birsey sana

0|0
    0|0
  • Keşke baban pezeven* olsaymış senin adına üzüldüm :(

0|0
    0|0
  • bence utanması gereken baban, senin gibi bir kızı olduğu için

0|0
    0|0
  • Babaya bak evlada bak be üstadım yakışıyormu sana.

0|0
    0|0
  • Kardeşim niye kötü bir durum olsun. Allah için mantıklı olun.

0|0
    0|0
  • Babanın penisinin uçundan duşdun unutma.

0|0
    0|0
  • kendi paranı kazanmaya başladığında kurtulursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• allahım kimseye vermesin böyle evlat dencek cinsdensin onun ugraştıgı kazandıgı parayı istemeye utanmıyosun ama, iş işdir çalışmanın utanmasımı olurmuş

1|0
    0|0
  • Adam çaycılık yapıyor ne var bunda şerefsizlik çalmıyor ya sen ona bak.

0|1
    0|0
  • O adam sizin için ailesi için çalışsın ter döksun, sense utan öyle mi? Ne tür birisin sen ya. Kendinden utan asıl.

0|1
    0|0
  • Sen ne biçim insansın adam hakkıyla para kazaniyo diye mi utanıyosun? Allahım neden sizlerin babasını degilde benim babamı aldı acaba yanına en çok babasız olmayı siz hakederken neden biz? Yazik babanın emeģine yazık

0|1
    0|0
  • Babam dediğin Adam o senin. Gerçekten yazık, kendinden utanmalısın

0|0
    0|0
  • Hey Allahım ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...