Kendimi gerizekalı gibi hissediyorum?

Bilimsel kitapların hiçbirinden aklımda kalan birşey olmaz veya olsa olsa ancak "birşey" kalır koca kitaptan. Sadece romanlar aklımda kalır konu itibariyle. Fiziğim matematiğim kimyam coğrafyam sıfır, vasatın da altında. Ne yaparsam yapayım unuturum hep. Ayrıntıya takılmaktan konunun hiçbir tarafını algılayamaz olurum. En basiti bir pusulanın işleyişine bile o kadar takıldım ki hâlâ aptal gibi pusulayı düşünüyorum. Ve bu durum sinirlerimi bozuyor. Hiçbirşeyi başaramıyorum. Ben canım mıyım anlamadım...

Güncellemeler:
C a n ı m ne yav ks. G e r z e k miyim yazdım

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben de aynen

0|1
    0|0
    • Sen neden böylesin

• Anlastik cansın bey :D

• Daha mantıklı sorularda buluşmak dileğiyle canan hanım ☺ çok hüzünlü oldu böyle yav 😰

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu kadar arastiriyosun mutlaka bigun işine yarayacaktır sadece o an aklına gelmez bence ben lisede hiç ders calismazdim daha doğrusu hayatım boyunca hiç kitap kapağı açmış değilim ama tembel de değildim derste ne gorduysem o aklımda kalırdı hiç calismadan ve her sinavim iyi geçerdi demem o ki bir gün aklına gelir şimdi zorlama kendini

0|1
    0|0
    • Lise bitti abla yaş geçiyor gidiyor ne yapacağım bilmiyorum bu kafayla

• Bu bilgileri kullanacagin bir yer bul kendine o zaman teorik değil pratikten git o zaman aklına hergün gelir

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...