Arkadaşım bana küstü?

5 senelik arkadaşım benimle ilgilenmiyorsun diye küstü. Vizelerim nedeniyle arkadaşlarımla hatta erkek arkadaşımla bile konuşamadım ona bunu anlatmama rağmen ilgilenmiyorsun diye küstü. Kendisinin erkek arkadaşı yok ve YGS ye hazırlanıyor stresli diye alttan almaya çalışıyorum ama bazen çok can sıkıcı konuşuyor. Siz olsanız ne yaparsınız?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Vallahi YGS'ye hazırlandıgım dönemde çok hassas ve kırıcıydım. Vize stresinden cok daha ağır bir dönem. O yüzden alttan almalısın sınav bitince anlayacak zaten

0|0
    0|0
    • Bende aynı şeyleri yaşadım ettim ama arkadaşım hasta yatarken ona sırt dönmedim. Alttan alıp ediyorum tamam gel bak tatlı tatlı konuşalım diyorum ama yok.

• Karakteri böyledir belki onu da böyle kabul et herkes bir degil ki

Erkekler Ne Diyor 2

• yaa boşver bence o stresli üzerine gidersen patlayabilr daha kötü olabilir ondan boşver kendi halinde bırak

0|0
    0|0
  • İyice çocuklamış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Huysuzluklarına katlan... Sana ihtiyacı var ki küsmüş. Kendini yalnız hissediyodur... Sen de haklısın tabi ama gönlünü almaya çalış. Konusarak çözmeye çalışın nn

0|0
    0|0
  • Yapma. öyle insanları üzmeyin. sevgiye muhtac insan sana geliyorsa seni çok seviyordur kırma

1|0
    0|0
    • Safece 1 hafta yazamadım diye dedi bunu. Üstelik sürekli senin sevgilin varda şöylede böylede diyor

Yükleniyor...