Tüm erkekler aynı diyen kızlara karşı görüşleriniz veya tepkileriniz nelerdir?

Tüm erkekler aynı diyen kızlara karşı görüşleriniz veya tepkileriniz nelerdir?

0|0
18|68

En İyi Erkek Görüşü

• deliriyorum sanki dünyadaki her erkekle beraber olmuş gibi ahkam kesmiyorlar mı canı yanan hepimize sallıyor zaten

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Valla bize çocukluktan erkeklere güvenilmez, hepsi aynıdır diye öğrettiler. Ki genelde de öyle oluyo, erkeklerin yapısında var bir bozukluk. İstisnalar kaideleri bozmaz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 67

• #TükürdüğünüYalayanİnsanlaraÖrnektir..

Genelde Karşı Tarafta Aradığını Bulamayan, Ya da Hayallerini ve İsteklerini Gerçekleştiremeyeceğini Anladığında, Ya da Aldatılınca Çağımızın Hastalığı Ön Yargı İle ;

Erkek Değil misiniz? Hepiniz Aynı B*ksunuz!

Derler Çok Geçmeden Attığı B*ku Yerler.

0|2
    0|0
  • insanların yüzde 90 aynıdır.. hangi toplumda yaşıyorsak genelde birbirimizn kopyası oluruz.. ancak bunların içinden okuyup araştıran sorgulayan empati kuran ve sonuçta gerçeği görenler farklı olur.. işte ben o farklılardan biriyim.. anarşist ve muhalif aykırı ve devrimciyimdir.. yenilikçiyimdir.. toplumun dayatmalarına muhalifimdir..

1|0
    0|0
  • tüm erkekler aynı diyen kız niye tüm erkekleri tanıyor acaba

3|1
    3|0
  • Genelleme yapabilecek kadar çok denemiş demek ki saygılar. der geçerim. Tüm erkekler aynı diyen bir kadın üzerinde düşünülecek kadar önemli bir insan değildir.

1|0
    0|0
  • Tüm erkekler aynı cümlesinden yola çıkarak mantık yürütmek gerekirse o zaman tüm kadinlarda aynı. sonuçta aynı tip erkekleri aynı tip kadınlar doğurur.

1|0
    0|0
  • Çok erkek tanımış olmalı öyle tipler sanırım ben asla haksızlık yapmam mesela x kişisiyle zorum varsa direk x kişisi üzerinden laf çalarım o yüzden genellemelerin hepsi aptalcadır

0|0
    0|0
  • Bunu diyen kızlar dan uzak duruyoz, onlarda sanıyoki tüm erkekler aynı :)

1|1
    0|0
  • Ağzı olan konuşuyor işte. tanımadan çamur atmalar bunlar

1|0
    0|0
  • Bir erkek seni gibip birakti diye butun erkekleri ayni kefeye koyamazsin cici kız ;)

0|0
    0|0
  • Her şarap aynı mı? Erkekte öyle işte. Hepsinin tadı farklı. Kimi daha olgun kimi henüz toy.

1|0
    0|0
  • O bari değişik olsaydı da tüm erkekleri tanımasaydı

1|0
    0|0
  • bir kaç erkek tanımış kız..

erkeklerin çoğu kötüdür. çok da birşey demek istemiyorum kısmen haklı.

1|0
    0|0
  • Kirik hepsi saglikli dusunemiyolar nediyelim allah sifa versin:)

1|0
    0|0
  • Ergenler işte.

0|0
    0|0
  • Alayı dünya ahiret bacım olur. İşim olmaz. Selamı çakar giderim. Behlül kaçar müdür!

0|0
    0|0
  • Benden uzak dursunlar mümkünse.

0|1
    0|0
  • onlara hee dıyoruz nasılsa zamanla anlarlar :)

1|0
    0|0
  • Tum erkeklerin ayni oldugunu nerden biliyorlar pazardan karpuz secmece falan olarakmi goruyorlar her iki cinsinden iyisi ve kotusu var biz tum kizlara kaşarmi diyoruzda onlar bir iki gerizekaliya bakaraktan genelleme yapiyorlar

0|0
    0|0
    • evet kendini bişey zanneden kızlar var ama erkeklerdede böyleleri var açık bir kız hata yaptı diye tüm kızlar süt dilimi diyenler var

• Ben yok demiyorum ki

• Kızlarda kezban aynılar hepsi

0|1
    0|0
    • o zaman sizde aynı oluyorsunuz tüm kızlar kezban değildir eya tüm erkekler kötü değildir aralarındaki iyileri de ezmeyin

• Hep kötülerle takılmış basit kızlar derim. Sonra pişmanlıktan buralara konular açan kızlar derim. Sonra namus iki bacak arasında değil diyip kendilerini avutan kızlar derim. Gider de gider böyle.

0|0
    0|0
  • bende tüm kızlar aynı dıyorum

0|0
    0|0
  • kendi yaptığı seçimlerin sonucunu herkese mal ediyor

0|0
    0|0
  • Beyinlerinin olmadığını düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Kuyruk acısı olanlar öyle diyor genelde.

0|0
    0|0
  • Sadece onların tercih ettiği tiplerin hepsi aynıdır..
    Fırlama, çenebaz, artist, agresif, popi..

0|0
    0|0
  • Tüm kızlara aynı diyen erkeklere de tepkimiz var :D

0|0
    0|0
  • Ergenlik belirtileri. Çok takmıyorum.

0|0
    0|0
  • Kaç erkeği tanıdında bunu diyosun derim? Kız erkek farketmez kimse aynı değildir. Bu cinsiyetten değil kişilikten kaynaklanan bir durumdur. Cinsiyetle kıyaslanmaz. Tamamen kişinin duygu ve düşünceleriyle alakalı davranışlarından kaynaklanır.

0|0
    0|0
  • Tüm kadınlar hepiniz aynısınız olurdu tepkim. Çok saçma bir düşünüş şeklidir. Ne veriyorsunuz ki ne bekliyorsunuz diyesi geliyor insanın.

0|0
    0|0
  • tüm kadınlar aynı

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    37

Kızlar Ne Diyor 17

• Haklılar

1|0
    1|2
  • bütün kızlar aynı diyenlerle aynı
    genellemelerden nefret ederim

1|0
    0|1
  • Demek ki şuana kadar iyi biri çıkmamış karşısına ama 2-3 kişiyi görüp tüm erkekler diye genelleme yapmak da yanlış diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Tüm erkekleri denemiş gibi...

0|1
    0|0
  • Tanıdığım kişiler üzerinden yorum yapıyorum.. Sürünenler çok seviyor, sürünmeyenler süründürüyor. Arada ki çizgiyi bulursak ideal erkeğe kavuşmuş oluruz.

1|0
    0|0
  • Kendisinin de, hepsi aynı diyerek genellediği kişilerden bir farkı yoktur.

1|0
    0|0
  • O kızlara buradan #$½&!

1|0
    0|0
  • Aynı değilsiniz birbirinizden betersiniz yorumlarınızda da belli 😝😜

1|0
    0|0
  • Tum kizlar ayni diyen erkeklerle ayni kizlar

0|0
    0|1
  • Tum erkekler ayni

0|0
    0|0
  • Her erkek ayni degildir

0|1
    0|0
  • aynı fabrika çıkışlı farklı ürünler

0|0
    0|0
  • Cunku kezbanlar

0|0
    0|0
  • İşlerine öyle geliyor diye düşünürüm

0|0
    0|0
  • çuruklerin arasinda bazen bir iki iyi çikiyo yinede be :)

0|0
    0|0
  • Evet aynılar ://

0|0
    0|0
  • Gülerdik böyle şeylere...

0|0
    0|0
Yükleniyor...