Kızlar, 15-16 yaşlarında bir kızla konuşmak?

Kızım 15 yaşında ve sorunlarımız var onunla. O yaşlarda olan var mı aranızda ya da tanıdığınız? Benim için çok önemli lütfen.
En son kızımı uygunsuz halde gördüm, ağlamaktan gözlerim şişti. İletişim kuramıyorum bir türlü onla 😢

0|0
9

En İyi Kız Görüşü

• Uygunsuz hal derken?

1|0
    0|0
    • Sigara içmişti ve mast yapıyordu odasına girdiğimde.

• Acaba özelden mesaj atabilir misiniz?

Kızlar Ne Diyor 8

• Çocuk gelişimi okuyorum. Yardımcı olabilirim belki.

1|0
    0|0
    • Sürekli bana karşı savunma halinde ama babasıyla çok samimi ve yakın.

• Kızınızla ortak zevkleriniz neler mesela?

• Tamam mesaj atıyorum

• mast yapabilir. başkasıylamı yapsın bişeyler. sigara içmesi konusundada konuşmalısın. madem annelik yapamıyorsunuz niye dogurup hayatlarını zehir ediyorsunuz anlamıyorum

2|0
    0|0
    • Anneliğimi sorgulamak sana düşmez. Kaç yaşında çocuksun ettiğin laflara bak. Önce sende bir anne ol, o zaman konuşalım.

• İsterseniz yardımcı olabilirim.

1|0
    0|0
    • Olabilirmisin acaba canım

• Tek anlamadığım neden iletişim kuramıyorım

• Kiminle, kızınızla mı?

• Uygunsuz derken Nasıl yani

1|0
    0|0
    • Mast yapıyordu ve odada sigara içmişti kokuyordu.

• Zaten denedim konuşmayı ama kıyameti kopardı

• Sigarayı herkes her yaşta içmiştir zararlarını anlatsanız da anlamaz. Popülerlik amaçlı da içiyo olabilir kendi anlaması lazım kötü birşey olduğunu

• her türlü uygunsuz hal dediğiniz bunlar mı? gayet normal ergenlikte olabilecek hareketler. abartmanın lüzumu yok. sigaranın zaralarından bahsedin. sürekli sigara içme sakın yaparsanız çok daha kötü. mast yapmasında ne sakınca var anlamadım ben?

1|0
    0|0
  • İçine kapanmamasını sağla. Yoksa işler tamamen terse teper ablacım. Sorunlarını tartışmadan çözmeye bakın :)

1|0
    0|0
  • Yaşını sorabilir miyim?

1|0
    0|0
    • Benim mi?

• Herşeyi denedim.

• Kardeşi varmi? Siz diğer evladiniza daha yakinsaniz size tepki gösteriyor olabilir. Bunu sormam ozele giriyor biliyorum ama sizin bazi şeylerinizi görüyor bunun icin o seylerin normal dogru birsey sanip yapiyor olabilir mi?

• bence mast yapmasında bir şey yok başkasıyla olmasndansa kendi kendni tatmin etmesi çok rahatlatıcı kesinlikle sigarasına gelice zararlarından bahsedin

1|0
    0|0
    • İyide belki başkasıylada yapıyordur nerden bilecem

• başkasıyla yapıyo olsa kendi yapmazki ya gider ona yaptırır

Yükleniyor...