Milleti potansiyel psikolog olarak görenlerden misiniz?

Ne kadar dertlisiniz arkadaş böyle. Her gördüğünüze derdinizi anlatıyorsunuz.
Psikolog muyuz biz? Tanımadığın insana ne anlatıyorsun tüm hayatını?
Belki karşındakinin de sıkıntısı var?
Yetti gari.

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Genelde hep dert dinleyen yol gösteren olmusumdur ama bunuda severim insanlara yardimci olabilmek güzel ama kendi derdimi anlatip dertlestiğim olmadi olmazda genelde kendi icimde yasayip halletmeye calistiğimdan sanirim :)

1|0
    0|0
    • Ben de elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım ama tutup da hiç tanımadığım adam bana kızlar niye böyledir şöyledir diye durup dururken bir şey sorunca, cevap vermeyince de sanki ücretli psikoloğuymuş gibi kızınca sinirlerim tepeme çıktı.

• Peki teşekkürler :))

• Rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 15

• Bir ara duvarıma söyle yazmıştım espiri niyetine
    "Hobi olarak psikolojik danışmanlık yapıyorum 😂😂 "
    Direk derdini mesajla yollayan oldu ya 😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Bizim millet dert sahibi olmayi meziyet bellemis.

0|0
    0|0
  • Kendimi bildim bileli tanıdık tanımadık herkes beni böyle gördü. Net! Ben kimseyi göremedim görmedim görmüyorum da ama emekli olmak istiyorum yeter gari..

0|0
    0|1
  • Yok ben kendimi piskolog olarak görenlerdenim :D

0|0
    3|0
    • Özellikle siz kimsenin derdine karışmayın.

• Ben alim olduğumu söylemedim. Bu ayet sürekli geçen bir ayet.

Ve seninle cinsel konulara giremeyeceğim kusura bakma. Çünkü bu konu cinsellik anatomisine giriyor.
      Ve klitoris estetiğini araştır. İşte o kadın sünneti diye geçen şeyin ta kendisidir.

• Sen dindar bir herif olsaydın karşındaki kadınla müstehcen şekilde konuşmaya korkardın.
      Yazık senin gibi sakız dindar"lara

• Derdimiz varsa derdimizi dinlemek isteyen yani o samimiyetteki insanlara anlatmalıyız. Haklısınız...

0|0
    0|0
  • :(((( var öyle tipler. (hiç üzerime alınmadım, niye üzerime alınayım ki, yok yok üzerime alınmadım) :((

0|0
    0|0
    • Benim dertleriyle ilgilendiklerim istisna :))
      Millet kız arkadaşı dertlerini yazıyor sinir oluyorum. Eften püften şeyler için hiç canımı sıkamam.

• Biliyorum takılıyorum ya :) Siteye gelen kızların %80 i aşk acısından buraya düşüyor :D %20 si amaçsız. Erkeklerin %50 sinin amacı belli zaten, %30 ı aşk acısı, %20 de ben gibi amaçsız :D

• Allah daha hayırlı amaçlar nasip etsin :D

• Her soruyu ciddiye almiyorum

0|0
    0|0
  • Yaşasın tam bağımsız ruh hastaları !

0|0
    0|0
  • Ben şarkılarda bulurum teselliyi bazende ben degil kadehler konuşur

0|0
    0|0
  • öleyimmm

0|0
    0|0
  • Hayır değilim. Hatta yakın arkadaşlarıma dahi anlatmam derdimi. Hep içimde patlar.

0|0
    0|0
  • millet olarak dertleşmeyi seviyoruz

0|0
    0|0
  • mutluluklar paylasdikca artar acilarsa azalir...

0|0
    0|0
  • derdini anlatmayan derman bulamaz

0|0
    0|0
  • Paylaş bişeyler zarar etmez bunlar hayat dersi lakin etkilenme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• "Dertli söylegen olur"derler. Doğrudur. Lakin kime derdini yanacağını ayırt etmek gerekir. Samimiyet ve dostluğundan emin olduğu, yaşam çizgisi doğru ve net, sırtını sıvazlamak yerine objektif ve hakkaniyetli yorum yapacak, başkalarına anlatmayacağindan emin olduğunuz ve ileride bunu koz olarak kullanmayacak biri olmalı.
    Bu vasıflarda biri varsa çevrenizde lütfen onu da sömürmeden bunaltmadan baymadan ve bir gün sizden kaçmasina sebep olmayacak şekilde deģerlendirin.
    Çocuklarım "artık kapıya psikolog diye yazalım sende ise gitme artık gelir kaynagın bu olsun" demeye başladılar. Kıymet verdigim insanların sorunlarıni dinleyip çözüm yolları önermekten enerjim düşüyor kendi sorunlarımla mücadele gücüm kalmıyor. Ben derdimi sadece Rabbime anlatıyorum. Gece kalkip abdestimi alırım seccademi serer dertleşirim O'nunla. Ne başıma kalkar, ne başkasina anlatır, anında sekine indirip yüregimi ferahlatır üstelik sorunumu ya çözer ya küçültür. Kurban olurum ben O'na.😊😊😊

0|0
    0|0
  • Potansiyel psikolog ilginç bir cümle. Bazı insanlar anlatırken rahatlar bazıları dinlerken. Ama anlatırken rahatlayan iki insan bir araya gelince böyle bir sorun oluyor iste

0|0
    0|0
  • Kime dert yansam o benden kotu diyip şukrediyorum o derece yanı

0|1
    0|0
Yükleniyor...