Hack timine katılmak isteyen varmı?

ismini vermek istemediğim türkiyede faaliyet gösteren bir hack grubundan ayrılmaya karar verdim. zira kendileri beceriksiz (bir kaç kişi dışında) ellerindeki ddos programını yazan kişi dışında gerisi amele erge takımı oldu iyice ve zaafiyetleri çok fazla. ++ yalancılıkta başladı dürüstçe davranmamaya başladılar. neyse vs vs. bu sebepten ötürü yeni bir hack grubu kurmayı ve sadece milli vazifeleri ni amaç eden bir grup olacak. burası paylaşım için en iyi ortam kimse kimseyi tanımayacak. not : tek başıma yapmam mümkün değil türkiyede bir çok farklı noktadan aynı anda yapılması gerekli saldırıların.
şimdi sorarım size bu oluşumun içinde yer almak istermisiniz?

Not : gizli olarak sormak zorundayım.

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Ben varım teçhizatımda kaliteli ne yapayım

0|0
    0|0
    • Atlamamalısın öyle her şeye güzel kardeşim. Her niyet aynı suistimali sağlamaz.

• Baydıysa yol al kuşum 😏

• ok.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Ne yapacaksın? Neyle yapacaksın? Nereye ne yapacaksın? Daha sorular var. merak ettim ama.

0|0
    0|0
    • ben programı grup üyelerine vericem. ortak bir yazışma alanı olacak ve aynı anda programlar çalıştırılacak. sizlik olay basit aslında önemli olan programların ayrı ayrı noktalarda çalışması dağıtık ip yakalamam gerekli çünkü zombiyle uğraşmak artık fazlasıyla eziyet.

bir çok nokta olabilir. örnek verecek olursak terör yandaşları birinci hedef.
      sorularını sorabilirsin rahatlıkla

• Ne saçmaliyon bro

0|0
    0|0
    • ergenim hadi işine bak sen. çocuk çocuk işi değil bunlar sen git derslerine çalış

• neyin kafası la bu?

0|0
    0|0
    • sana cevap vermeye değmez ama neyse. sadece bir laf yeter sanırım. " sütünü içte gel çocuk "

• tamam abi lafın çok sertti artık insan içine bile çıkamam

• Öncelik hedefler , ip iz düşümü haritası ve sağlam bir firewall sağlarsan katılırım.

0|0
    0|0
    • katılımsız ip ile gidersek firewall sorunumuz olmayacaktır. bu yüzden ne kadar farklı nokta olursa o kadar şanslı oluruz.

• Katılımsız ip işi yaş kusura bakma. Encrypt edilirse proxy bilişim suçları biner tepemize. Hayvan terli bir kere düşerim o tongaya.

Yükleniyor...