Bu yılbaşı hediyesini kime vereceksiniz?

benim sizlere bir önerim var sokakta yanından görmezden gelerek gectigimiz mendil satan yaşlı amcaya ya da bahcesinden yetiştirdigi 3.5 sebzeyi kısın o sogugunda elleri üşüye üşüye samaya calışan teyzeye annesi ya da babası tarafından zorla ya da ihtiyactan doyayı elinde tartıyla bekleyen miniklere ya da varlıgından bile haberimiz olmayan ihtiyac sahiplerine vermeyi düşünmezmisiniz emin olunki o insanlar sevgililerimizden arkadaşlarımızdan. daha mutlu olacaklardır en azından onlar da bu hayatta var olduklarınını hatırlayacaklardır. biraz gec oldu yazmam buraya ama olsun .. veren ya da vereceklerden Alllah razı olsun yorumlarada yazarsanız vercek olan arkadaşlar sevinirim

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Düşünce güzel tabi ki ama ben bunu yapacak kişilerin olduğunu pek düşünmüyorum açıkçası. Herkesin hediyesinin sahibi bellidir.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Eğer birine yardım etmek isriyorsam, bunda özel Günleri beklemem en saçma şey olurdu herhalde. Maddi imkânım olsa her ay gelirli bir şekilde para yatırımı yapardım, yani bunun için yılbaşında göz boyamama gerek yok.

0|0
    0|0
    • yo ben saten hediye vermeyi seviyorum ama şimdi herkez yılbasında hediye alıyor dm almayan cok nadirdir bende yakın cevremiz yerinde başkalarına verelim diyorum ..

• Hiç. kimseye hediye falan vermicem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...