Komsulariniz ile aranız nasıldır?

Komsulariniz ile anlaşılır misiniz. Ben hiç sevmem çünkü sürekli beni takip ediyorlar her yaptığımı kiminle girip ciktigimi anneme aktariyorlar gibime geliyor çünkü her şeyden haberi oluuor yaa konulardan baskadinsoyleyemez yani sizde de var mı böyle durumlar?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Benim komşularimla aram gayet iyi. Kucuklugumden beri burdayim elinde buyuduklerim falan var. Bunca sene dedigin turden en ufak bisey yasamadim. He varsa bir sorunun kendinde ara derim. Durup dururken insanlarin sana kotuluk mu yapmaya calistigini iddia ediyorsun

0|0
    0|0
    • Hayır ama her olan biteni anneme aktarmalari hoş değil. Motosiklet kullanıyorum vay efendim çok hizlymisim vay efendim kask takıyor musum yok neymiş geçen ğin arkamda bir kız varmış

• Teşekkür ederim 😊✌

En İyi Erkek Görüşü

• Anamın ıyıdır ben gordukce meraba meraba kanks

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• birbirimize ikram'da bulunuyoruz genelde ve yardim ediyoruz. :D
    tabi 6 kiz beraber kaldigimiz icin belki ondan kaynaklaniyordur bu durum. binanin abiside habire nereye gittigimize kariyor adam cagiz xD

0|0
    0|0
  • İyi.

0|0
    0|0
  • Komsum yok hepsi akraba biraz zor oluyo bazi seyler ama olsun hepsini seviyorum dayanisma icindeyiz her ay bir toplanti oluyo buyk sofralar kuruluyo boyle akrabaliklar kalmadi hepsi aileden birine bisi olsa arkada kocaman bir ordu oluyo
    Bazen biksamda iyiler yaa akrabali komsucuklarim :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• iyidir :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...