Rezil olduğunuz anılarınız var mı?

Sinemaya gitmistik. Sinemanin yarisinda cikmak zorunda kaldik ve en köşede oturuyorduk. En köşeden başlayıp, en başa kadar milletin ayaklarını eze eze salondan çıkmıştık.
O anı hatırlayınca bir ateş basıyor. Bir kötü oluyorum 😄. Böyle durumlarınız oldu mu?

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Solo Türk gösteri yapıyordu Manisa nın üzerinde. O an okuldaydık ve hep birlikte okulca izliyorduk gösteriyi..

Uçak kaybolmuştu, bende uzaktan geçen kuşu solo Türk zannedip kuşu göstermiştim. Baktim ki kuş, tüm sınıf kahkaha atmaya başladı 😒😒😒

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• tiyatroya gittiğim zamanlar lise 2 ye gidiyordum ozamanlar , hoca bana bişi demişti anlamamıştım ikinci kez söyledi yine anlamadım :D sonra önden bir çocuk söylemişti ozaman anlamıştım , çok komik yapmıştım hocanın dediği şeyi çok net hatırlamıyorum cocuk ordan bişi demişti herkes gülmüştü aslında o kadar rezillik bir durum değildi ama ozamanlar rezil olduğumu düşünmüştüm şimdi olsaydı o çocuğu alırdım ayağımın altına :D :D

0|0
    0|0
    • Ahahah aynen hafif biseymis cocugu ayaklarinin altina almana bile gerek yok yani😄

• hiç rezillik bir anım olmadığı için :D :D

• Git git sinemaya git valla 😄 yasadim onayladim 😄

• Ooo bir suru daha dun siramdan kalktim ayagim cantamin koluna girmis dusecektm bir tokezlemisim ama herkes dustum gozuyle bakiomus dusmedm ama herkes kahlaha atiodu en son

0|0
    0|0
  • Anladin sen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• var dolu :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...