Babamı sevmiyorum bu kötü bişey mi kötü bir insan miyim?

Onu hiç sevmiyorum olse uzulmem mesela. hasta falan hastaneye gidip geliyo üzülüyorum ama bunu her insan için hisederim yani insan olduğu için o da ne biliyim onu sevmiyorum kötü bir insan miyim demek bu? Saygisizlik falan yapmıyorum ama onu sevmiyorum da

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kimileri ilginç kimisi kansız olarak addeder sen gibileri

Kiş hissettikleriyle kendi olur
    Değilsin kötü falan
    Kim bilir belki ağızları açık bırakacak derecede yaşadıklarındır sana bunları hissettiren

0|0
    0|0
    • En son ne zaman sarildigimizi hatırlamıyorum sanki yabanciymis gibi geliyo ona karşı sıcak hissedemiyorum sanki aramızda hiç bağ yokmuş gibi cocuklugumu düşününce babamı bir burnumu kanatmisken hatırlıyorum bide belini incitmiti küçükken beni doverdi ondan hep korkardim yanına yaklasamazdim bide beni okula ilk götürdüğü günü ve beni ata bindirisini falan hatırlıyorum sebebi bilmiyorum ama bana yabancı geliyo

• Öz baba özellikleriyle uyuşmuyor söylediklerin
      Ya da evledını seven öz babayla

Belki aranızdakiler soğuma sevgisizlik sebebi dedim ya kötü değilsin aslında hayatta yaşadıkların yaşattıkları belkide babanın özlüğe yakışmayan eğilimleri sana

• Ben de sorun yok dimi ben cocuklugumu böyle geçirdim ondan bu kadar korkuyoken nasıl sevebilirdim korkuyu bir kenara çekip sevgiyi sokamadim kalbime belkide böyle düşünüyorum ama bir yandan da onu sevmedigim için kötü biriyim gibi geliyo bana

Erkekler Ne Diyor 12

• Kızların nazikligi merhameti beni çok etkiliyor boyle söyleyip soğutma beni kizlardan. niye sevmiyorsun kötü bir baba mı

0|0
    0|0
    • En son ne zaman sarildigimizi hatırlamıyorum sanki yabanciymis gibi geliyo ona karşı sıcak hissedemiyorum sanki aramızda hiç bağ yokmuş gibi cocuklugumu düşününce babamı bir burnumu kanatmisken hatırlıyorum bide belini incitmiti küçükken beni doverdi ondan hep korkardim yanına yaklasamazdim bide beni okula ilk götürdüğü günü ve beni ata bindirisini falan hatırlıyorum sebebi bilmiyorum ama bana yabancı geliyo
      Ayrıca gayet nazik kibar biriyim 😆

• Anlamadım ne demek istedin?

• İyi anlamda düşünmüstüm ama yanlis düşünmüştüm 1 kız çocuğum olsun istrdm mesela. kötü birşey yapssa neysebenim babam diyebileceğim bir adam yoktu adam değildi çünkü ama senin baban öyle sikintili bir adamda degildi

• Sen baban ölsün o zaman gör pişmanlığın en az 2-3 sene geçmeyecek...

0|0
    0|0
  • Baban sana kotu mu davraniyor? Neden sevmiyorsun?

0|0
    0|0

• Sevmiyorsan saygısızlık da yap ki sevmediğini bilsin, ikiyüzlülük yapma azıcık adam ol.

0|0
    0|0
  • Belkide o iyi biri değildir😉

1|0
    0|0
    • Nerden bilicez

• 18 yıldır tanıyorsunuz buna sizin karar vermeniz lazım😉

• Ya o kötü ya da sen başka türlü insan babasını neden sevmesin.

0|0
    1|0
  • Baba Şevket girmedin mi genelde eskiden büyüklerin yanında çocukları kucaklarina alamazlarmis çocukla bu sevgiden yoksun herseyi oyüzden anneye paylaşır halbuki baba sadece alsikk olmadığı için sevgisini yansitamaZ

0|0
    0|0
  • bazı babalar hatalıdır evlatlarına karşı maalesef

0|0
    0|0
  • evet kötüsün ve düşüncesiz sinsi pislik be 😎

0|0
    1|0
    • Cidden öyle bir insan miyim babamı sevmediğim için ama saygısızlık yapmıyorum sdece sevgi yok onu da zorla kalbime koyamam ki

• Ya küçükken babamdan hep korkuyodum insan bu kadar çok korktuğu , korktuğu için yanına yaklasamadigi birini ne kadar sevebilir ki

• babanın kötü davranması onu sevmemene engel olmasın

• ölünce öyle demezsin

0|0
    1|0
  • o senin baban! niye ki? o olmasaydı sen de olmazdın.

0|0
    1|0
  • sevmemenin bir nedeni olmalı yoksa kız çocukları babaya daha bağlı olur daha çok sever

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bir bağ kuramadığınızdan şimdi böyle düşünüyorsun. Ama Allah korusun bir vefat durumunda yapamadıklarınıza da onu kaybettiğine de üzülürsün. Hayattayken zamanını onu sevmeyerek boşa tüketme.

0|0
    0|0
  • Sebebine bağlı.

0|0
    0|0
  • Soğutan bir davranışı olmuştur.

0|0
    0|0
  • bende sevmiyorum salla

0|0
    0|0
  • Yaptiği bisey vardir onu unutamamissindir o yuzden buda bir insanin sevgisini zedeleyebiliyor :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...