Bulunduğunuz ortamda yüksek sesle mi konuşuyorsunuz?

Bazı kişileri anlamıyorum ulusa sesleniyor sanki...
Bulunduğunuz ortamda yüksek sesle mi konuşuyorsunuz?

0|0
2231

En İyi Erkek Görüşü

• Ortam hararetliyse bağırarak konuşurum, bizimkilerin de bir lafı vardır.
    Kuyruğuna basılmış aslan gibi ne kükrüyo bu 😂

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 30

• Kolay kolay konuşmam

2|0
    0|0
  • Sanki diğer odadaymışım gibi yüksek bir desibelle kulağımın dibinde bana öten kişilerden cidden hazzetmiyorum.

1|0
    0|0
  • Ya arkadaş, benim arkadaşlarımda ekstra sessiz ortamda onların sesini alamıyorum bazen. Benim sesim ise normal, yerine göre yükselttiğimde olur. Sürekli yüksek sesle konuşanlara uyarı çekerim kendi sesimle ara sıra.

1|0
    0|0
  • eger coklu bir sohbet ortaminda degilsem sesimi yanimdakinin duymasi yeterli dusuncesindeyim

1|0
    0|0
  • Yeterınce sessız kanks

1|0
    0|0
  • Hayır. Yüksek sesle konuşanlardan da acayip irite olurum. Allah şerlerinden korusun. Pek muhabbete girilecek tip değildirler. çok lüzumluysa konuşmak , kısa kısa , he he deyip kesip atmaya çalışırım

1|0
    0|0
  • Normal sesle konusuyorum

1|0
    0|0
  • hayir alcak

1|0
    0|0
  • Bazilarinda huy olmus ya. kulaklardan irak 😀

1|0
    0|0
  • Hayır, aksine sessiz konuşurum.

1|0
    0|0
  • Bazen oyle konusuruz istemsizce

1|0
    0|0
  • eğer karşımdakiyle konuşurken istemediğim biri oradan geçerse ona gönderme yapmak için yüksek sesle konuşurum...

1|0
    0|0
  • Alışkanlık ve özgüvenle alakalı. Uyarırsan yeterli olacaktır tabi ki sende de uyaracak kadar özgüven varsa

1|0
    0|0
    • Uyarıyorsun.. tekrar bir daha... tekrar uyarıyorsun... elli kere uyarı mı çekelim kimisinde gerçekten ses kısma özelliği yok...

• Bilmem ben konuşurken millete sıra gelmediği için hiç kıyaslama şansım olmadı

1|0
    0|0
  • genelde kısık ses ama arada sapıtıyorum sanırım bende bir ya anlamıyormusun beni ayı diye bağarasım geliyor :D

1|0
    0|0
  • Evet konusurum

1|0
    0|0
  • Yüksek sesle konuşanlara sövüyorum ben genelde

1|0
    0|0
  • hayatta konuşmam :D

1|0
    0|0
  • sakin sesle