Yakın ilişki kurmakta zorluk çeken var mı?

Şimdiye kadar kiminle samimi olduysam bir yerden sonra eskisi gibi kalamadım. Biriyle çok iyi anlaşırsam samimiyeti abartıyoruz (ister istemez). Fazla samimiyet de bazen haddi aşmaya kadar gidiyo. Yani örneğin hesap sorma, trip atma, ufak şeylere alınganlık etme, beklentiler. Böyle olunca da sürekli bir tartışma çıkıyo ve ne kadar barışsanız da zamanla eskisi gibi olamıyosunuz. Yani benim deneyimlerim öyleydi. Naparsam yapayım bana karşı olan samimiyeti değişmicek insan yok bence ben bunu anladım. En çok zoruma giden şey de insanların en başta bana aşırı ilgi gösterip ben aynı şekilde sevgimi belli etmeye başladığım anda değişmeye başlamaları, daha az umursamaları. Ben de umursamamak istiyorum ama çevremdeki insanlardan daha hassasım, üzülen taraf hep ben oluyorum. İnsanlarla ilişki kurmayı beceremiyorum, ya samimiyeti abartıyorum ya da çok mesafeli oluyoruz. Sonuç olarak etrafımda kimse yok. Varsa da varlığını hissedemiyorum. Öff çenem düştü. Var mı benim gibi hisseden ve yakın ilişkileri sürdüremeyen?

Güncellemeler:
Üşenmeyin okuyun gençler😁
Kızlardan yorum yok mu😢

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Çok benzer durumdayım. Çok zor ısınıyorum ve sevdiğim insanlardan beklentilerim hemen artmaya başlıyor. Karşılanmadığında da kendimce darılıp her şeyi mahvediyorum. Sonuç yalnızlık...

1|0
    0|0
    • Benim durumumu özetlemişsin işte... Herkese ısınamadığımdan ısındığım insanlardsn beklentilerim çok fazla oluyor. Fakat o ısındığım kişilerin hayatındaki tek samimi arkadaşı ben olmadığımdan beni anlamıyolar..

En İyi Kız Görüşü

• bir an kendimi gördüm :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Çoğumu ilişkilerimizi yılışıklık düzeyine getiriyoruz. Tek sebep bu.

1|0
    0|0
    • Malesef. Sanırım bunun nedeni de birilerinden ilgi görmeye ihtiyaç duymamız. Bir şeylerin eksikliğini bu şekilde gidermek istememiz diye düşünüyorum...

• Birazda eğitim, görgü ve kültür noksanlığını ekleyebiliriz.

• aynen senin gibiyim ama ben ekstradan karşılıklı ilişkilerde çok kontrolcüyüm bu da iyi bir şey fakat öyle olunca da tek kalıyorsun yapacak bir şey yok.

1|0
    0|0
    • Kontrolcü derken? Aynen ya ben de hep tek kalıyorum alıştım artık

• Anladım. Seni de olduğun gibi kabul eden insanlar çıkar inşallah ne diyelim😐

• ve daha da kötüsü şu kişilik olarak aşırı derece sıcakkanlı biriyim sıcak biri olup soğuk biri gibi davranmak çok zor bir şey

• Zorluk cekmiyorum

1|0
    0|0
  • Hic cekmem

1|0
    0|0
  • Ahahaha :D:D Aynı ben :D Çok iyi davranıyorum başımın üzerinde tutuyorum eşyalarımı veriyorum yediriyorum içiriyorum sonra hemen benden uzaklaşıyorlar sebebini bir anlamamadım... Herhalde gamsız olmak lazım kötü davranacaksın felan o zaman iyi arkadaş olursun heralde 2 arkadaşım anca var onlarında yaşları büyük benden :D

0|0
    0|0
    • Her türlü fedakarlık yapıp, kendinden çok ödün verdiğin zaman sanma ki daha çok sevileceksin... Sadece daha çok üzüleceksin! 👍🏻

• Anladım kardeşim tabiki keisnlikle haklısın bende sevgi ve güven arayanlara aynı şeyleri söylüyorum ben ailemi seviyorum anlaşsakta , birbirimize kızsakda ne olursa olsun yine birbirimizden başka kimsemiz yok... ONlar bizim hatalarımızı görmezler , görseler unuturlar ama dediğin gibi başkaları anında tiksinir , yaftalar , dışlar ama onlar bağrına basar :)

• Aynen öyle...

• yeni insanlar tanımaktan sıkıldım sadecee

1|0
    0|0
  • O zaman yaklaşma

1|0
    0|0
  • Ewet var

1|0
    0|0
  • en fazla 1 hafta oluyor bende

1|0
    0|0
  • Ben biriyle konuşurken bile hesap soruyorum be. Yalnızlığımı düşün artık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Öyle insanlar işte ya. Bende şikayetçiyim napayım. Samimi birkaç dostum var yetiyor. Geniş bir çevre istemem çünkü başağrısından başka birşey değil

1|0
    0|0
    • Gerçekten ya çok insan olunca insana daraltı geliyo ama olmayınca da niye yok triplerine giriyoruz. Halbuki az insan çok huzur...

• Aslinda icten ice yalnizliktan korkuyorum ben. Icime kapaniyorum yalniz kalinca. Illa ki yanimda birisi olmasi lazim bana guc verecek, cesaret verecek. Gerisi gelir

• Evet hepimizde var o korku... Yanımızda olan bir kaç kişiyi de kaybetmek istemiyruz

Yükleniyor...