Yakın ilişki kurmakta zorluk çeken var mı?

Şimdiye kadar kiminle samimi olduysam bir yerden sonra eskisi gibi kalamadım. Biriyle çok iyi anlaşırsam samimiyeti abartıyoruz (ister istemez). Fazla samimiyet de bazen haddi aşmaya kadar gidiyo. Yani örneğin hesap sorma, trip atma, ufak şeylere alınganlık etme, beklentiler. Böyle olunca da sürekli bir tartışma çıkıyo ve ne kadar barışsanız da zamanla eskisi gibi olamıyosunuz. Yani benim deneyimlerim öyleydi. Naparsam yapayım bana karşı olan samimiyeti değişmicek insan yok bence ben bunu anladım. En çok zoruma giden şey de insanların en başta bana aşırı ilgi gösterip ben aynı şekilde sevgimi belli etmeye başladığım anda değişmeye başlamaları, daha az umursamaları. Ben de umursamamak istiyorum ama çevremdeki insanlardan daha hassasım, üzülen taraf hep ben oluyorum. İnsanlarla ilişki kurmayı beceremiyorum, ya samimiyeti abartıyorum ya da çok mesafeli oluyoruz. Sonuç olarak etrafımda kimse yok. Varsa da varlığını hissedemiyorum. Öff çenem düştü. Var mı benim gibi hisseden ve yakın ilişkileri sürdüremeyen?

Güncellemeler:
Üşenmeyin okuyun gençler😁
Kızlardan yorum yok mu😢

0|0
211

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...