Hayatım çok sıkıcı ilerliyor?

gercekten sıkıcı. hergun aynı seylerı yapmaktan sıkıldım uyan dersaneye gıt ygsye hazırlan vs. vs.. ve ısın ılgınc tarafı hayatım boyunca boyle seyler yaptım ve dusundumde yaptıklarımın cok sıkıcı olduguna karar verıdm. artık boyle olsun ıstemıyorum sızce ne yapayım? mutlaka sızde bır gun boyle dusunmustunuz bana ne onerırsınız?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sanki biz her gün ibiza beach'te eğlenmeye çıkıyor vay canısına biz napalım? :D

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Şu an böyle ilerle bence. Üniversitede çılgın hayatını yaşarsın, şimdi sırası değil

0|0
    0|0
    • hı hı üniversitede zaten masalar ters çevrilip üzerine oturuluyor

• bencede su unıversıteyı abartmayın ordada ders ısleyıp yurda doncez

• Ben zaten eğlenceli hayatını şu an yaşamakla uğraşma diyorum, üniversite hayatı çok çılgın demiyorum

Erkekler Ne Diyor 6

• Ah ah lise hayatımda hep makaraya vurup gezip eğleneceğimize keşke calışıp ta şu eğlenme işlerini ünide yapabilsek

0|0
    0|0
  • bende aynı durumdayım üniversite ortamında askerde gibi yaşıyorum bence senin durumun bana göre daha iyi hayatının tadını çıkarmalaısın bu zamanları bir daha bulamazsın çeşitli hobiler edinmeni tavsiye ederim benden uzak dur 😎

0|0
    0|0
  • Yeni arkadaşlar yeni dostluklar bul. Günde farklı aktiviteler yapabileceğin birilerini.

0|0
    0|0
  • benimde ölee

0|0
    0|0
  • Yaş küçük senin derse devam
    Geleceğimiz keyfi için geçmişe kalkıp şovmen kimdi ya bu yazar Necip Fazıl di galiba

0|0
    0|0
  • hayat ınsan buyudukce rengını kaybedıyor o gunler ıyı gunlerın daha :) bende oyle dusunuyordum bı zamanlar sımdı o gunlerı arıyorum tadını cıkar ıı bı unv kazanmaya bak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• benimde öyle bir hayatım var evden okula okuldan eve arkadaşlarınla buluş alışverişe git kitap oku

0|0
    0|0
Yükleniyor...