çok stres yapıyorum ya gecelere kadar ders calısıyorum ama yapamadıgım sorular olunca oturup ağlıyorum çok korkuyorum kazanmaktan baska carem yok bir öneriniz var mı?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sinav kaygini gidermk icin bolca deneme sinavina girmelisin. ozllikle turkiye geneli sinavlara

0|0
    0|0
    • daha cok oluyo o zaman

• Iste asil olan ana sinav oldugu icin o sinavlarda kork tedirgin ol bir sure sonra muhakkak alisirsn. inan bu basli basina bir sinav

• Ne kadar cok bu korkunun uzerine gidersen o kadar alisirsin. bu da sinavin bir parcasi

En İyi Kız Görüşü

• Akışına bırak. Ne kadar stres edersen o kdr beter olur. Yapamadığın sorunları mümkün olduğunca hocalara danis çözümlerini yaz ve anla

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence içini ferah tut kazanırım de yaparım de

1|0
    0|0
  • Ben de sinava gircem de hic kaygi yok Bendeki de a normal.

0|0
    0|0
    • çalışıyor musun

• Canm hic belli olmaz ehliyet sinavina girerkende sinav heyecanim hic yoktu sinavda heyecanlandim. ancak ucuncu sinavda gecebildim. benimki cok tehlikeli. Iyi ki onceden kaygin var boylelikle daha fazla calisiyorsun. tamam umitsizlik oluyor Ama. sinavda rahat ediceksin. Basarilar simdiden

• tesekkurler

• Ben de sınava girecem valla rahatlıktan geberiyorum adetaaa abartamayın ya allaşkına :D dünyanın sonu mu sanki olmadı seneye girersin ne yani, asıl hayatın üniye geçince mi başlayacak. böyle mi zannediyorsun

1|0
    0|0
Yükleniyor...