#Hediye Alır mısınız?
AD (Doğum) Günlerinizde Hediye Alıp Vermek Tüm Dünyada Uygulanan Bir Adettir.

Ayrıca..

Bazılarımızın Yılbaşı Yaklaştığında, #Anaya, #Babaya, #Karıya, #Çocuğa, #Nişanlıya, #Sözlüye, #Sevgiliye, #Arkadaşa #Eşe ve #Dosta Vb. Yakınlarına Aldıkları Hediyelerdir.

Kişinin Karşıdakine Hediye Almasını Unutmaması Gereken Günler!

#TanışmaYılDönümü
#DoğumGünü
#EvlilikYıldönümü
#NişanlılıkYılDönümü (Genelde Kendi Aralarında Sözlenen Gerizekalılarda Görülen Durumdur Zira Aileleri Bilmez Bazılarının Kendi Hayal Dünyalarında Gerçekleşen ve Devam Eden Bu Sözlülük Süresi Seneleri Bulmaktadır. Hatta Bazılarının 10 Seneyi Aşkın Bir Süredir Fake Nişanlı Olduklarıda Rivayet Edilmektedir.)

#KızınMemleketininKurtuluşununYılDönümüHediyesi
#ErkeğinMemleketininKurtuluşununYılDönümüHediyesi
#KızınKöyüneElektrikNeZamanGeldi
#ErkeğinKöyüneElektrikNeZamanGeldi Vb.

Ayrıca Birçok Kılıbığında #Karılarına ve #Sevgililerine #AyBaşı Günü Hediyesi Aldıkları Söyleniyor..

#Bkz. Muş İlimizin Bazı Köylerinde Damat Evlenirken Gelinin ANASINA Altın Almaktadır.

Zira Bu Altını Genişin Genişi G*vat Kayınbabası Talep Etmektedir..

#Yılbaşında Evinizin Çatını Bacasını Yaptırmak #NOELBabaya Güzel Bir Yılbaşı Hediyesi Olabilir Zira #Lavuk Düşüp Kıçını, Başını Kırıp Beddua Eder Ne Gereği Var? Tüm Yılı Lanetli Geçirmemeniz İçin Uygulanması Önemli Olan Bir Hediyedir.

10 Günden Geriye Saymaya Başlayınca Akla Gelen, Neyse Bakarız Bir Şeyler Diyerek Son Birkaç Güne Bırakılan Hediyelerdir Yılbaşı Hediyesi.

Aile Eşrafına Alınacaksa #Kazak, #Gömlek, #Tencere ve #Tava #HepsiBurada!

#Karınıza, #Nişanlınıza, #Sözlünüze ve #Sevgilinize Alınacaksa #TektaşPIRLANTA #SiriusPIRLANTA!

#Hayatınızdaki #İnsanın İş Yerine Gönderilenleri de Gönderilene Ayrı Bir Heyecan Verir..

Bende En Son Bir Kız Arkadaşıma Doğum Günü Yılbaşı Karışık Yavru Bir #ScottishFold Cinsi Bir #Kedi Aldım..

Ben Hediye Alan Nitekim Kesinlikle Hediye Kabul Etmeyen Biriyim.

Peki Siz Bu Yılbaşında Biri/Birilerine Hediye Alacak mısınız?

#SerKan1923

@mehcab @aerolite @CeyCess @HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @NeOlsun55insonu @pilav_ustu_az_kuru_2 @Sonra_danGurme @turgay2 @TürkErkeğii @UntilTheGrave

@adıyook @Alooğ @Asmalı-mescit @ayfonuolmayangörl @benaslındayoğumm @Kızılcıkk @MerveKOYUN @minik_şirine @RenkliRuya

• Evet.
    61% (11)57% (4)60% (15)Oy Ver
  • Hayır.
    33% (6)29% (2)32% (8)Oy Ver
  • Şöyle ki;
    6% (1)14% (1)8% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Hediye vermeyi değilde almayı seviyorum

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Kimseye hediye almam aman beğenir mi aman bilmem ne felan uğraşmi yorum doğum günümde de pek almam çünkü 20 eylül okulun ilk haftası ya da ikinci haftasına geliyo zatrn o zmn kimse tanımıyor benj yeni basliyo un okula hep kaynıyor ya da tatile geliyo ya da hatırlamıyorlar vs vs.. valla tek hediye aldım kişi annem ha birinden daha aldım onada ben almıştım doğum gününde öyle

0|1
    0|0
  • Şöyle ki; gereksiz hediye alışverişini sevmem. Neye ihtiyacı varsa onu alırım ve gün yoktur benim için...

0|1
    0|0
  • Hediye almayi sevmem ama hediye gelmesini severim sevap point kazanmak isteyenler yollayabilir bana :D

0|1
    0|0
  • Yılbaşında almayacağım ama normalde hediyeleşiriz yani arkadaşlarımla :) Hediyeleşmek sünnet sonuçta :)

0|1
    0|0
  • zıkkım alıcam 10 kg birisine

0|1
    0|0
  • Kimseye yılbaşı hediyesi almıyorum.
    Ne alsam diye oralarda buralarda kara kara düşünenlere de gülüp geçiyorum , hadi bazı özel günler artık insanlar arasında gelenekselleştiği için tamam ama yılbaşı hediyesi nedir? Çok saçma !

0|1
    0|0
  • Ben özel gün vs. Önemsemem. Birine içimden geldiği için hediye alırım. Diğer türlü alınan şeyi bir zorunluluk gibi görüyorum. Bu yılbaşı da hiçkimseye hediye almayacağım.

0|1
    0|0
  • Doğum günleri ve bazı özel günlerde alırım

0|1
    0|0
  • Hediye alırım sadece kızıma ve anneme almayı severim ama ben kendime hediye alınmasını sevmem

0|1
    0|0
  • Yılbaşı için hediye almıyorum... Hediyeleşmek güzel lakin bir güne bağlı kalmak ve işi ticarete dökenlere destek olmak mantıklı gelmiyor...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• İcabettiği zaman mutlaka alırım her zaman yalakalık için değil.

0|1
    0|0
  • Evet ama özel günler için değil 😊

0|1
    0|0
  • Kendimi ödüllendiririm bzen başkasına hediye almam

0|1
    0|0
  • Sadece doğum günlerinde alırım. Aynen bende hediye etmeyi severim ama almaktan pek hoşlanmam

0|1
    0|0
  • benim için özel olan insanlara alırım gün önemli değil.

0|1
    0|0
  • Alırım genelde abi :)

0|1
    0|0
  • Zor beğenen biri olduğum için almak ta vermek te zor oluyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...