Milli piyango bileti olsaydın kime çıkardın?

Hadi sen masum bir milli piyango biletisin. Nasıl bir insana çıkardın? :D :D

Milli piyango bileti olsaydın kime vururdun kime çıkardın ?
#pilavüstü #millipiyangobiletiolsaydım...

Ben bu dünyanın en çirkin adamına vururdum her güzel kız onunla sevgili olsun diye :D

0|0
1917

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlara Yardım Eden Bir Zengine Çıkardım. Zira Fakir Olupta 3 Kuruş Cebine Para Girince G*t'ü Kalkan Çok İnsan Var.

1|2
    1|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 18

• Kendime cikardim 🤑🍾 para harcamak bir sanattir ve ben bu isi en guzel sekilde icra ediyorum 💵💴💷 edebiyata gerek yok ihtiyaci olana bilmem ne en zenginin en fakirin cocugun yaslinin herkesin ihtiyacidir para. Paran varsa cirkinsen guzel/yakisikli olursun en guzel asklarin kapilari bile acilir seni bir baska severler 🕯 Sac fonlu sokaga cikinca bile yaysan arabalar sana yol verio ole bir ulkede her sey para ve o sans bnsem benm olmali 😄😄😄

0|1
    0|0
  • Gerçekten ihtiyacı olan birisine çıkmak isterdim

0|1
    0|0
  • Kendime 😳

0|1
    0|0
  • Yardıma ihtiyacı olan birine çıkardım

0|1
    0|0
    • yardıma ihtiyacı var herkesin aslında para herkesin hakkı biraz açarsan nasıl biri olurdu bu kişi

• Düşündüm de merhametli yanım ağır bastı
      Çocuğuna istediğini alamadığı için mahcup olan babaları düşündüm :/
      Allah yardımcısı olsun herkesin

• Gönlü zengin, cebi fakir birine..

0|1
    0|0
  • Kimseye cikmazdm haram ahahajja

0|1
    0|0
  • kimseye çıkmaz devrederdim :D böyle pislik bir biletim işte napcan :D

0|1
    0|0
  • ben bilet olmazdım

0|1
    0|0
  • Milli piyango bileti olsaydım, milli piyango bileti satan adama çıkmak isterdim. :D

0|1
    0|0
  • Suriyelilere çıkardım, kardeşleriyle paylaşmaları şartıyla tabi

0|1
    0|0
    • bu ülkeden gideceklerse kesinlikle onlar çıkmalısın vizelerde kalkıyor zaten dış ülkelere

• Gitmeleri için demedim ben sadece sersefil kalmasınlar sokakta daha fazla. Yoksa koca ülke, herkese yer var.

• Hasta bir çocuğun ailesine vururdum iyi olsun tedavi masrafları karşılansın diye.

0|1
    0|0
  • Eig deki arkadaşa katılıyorum

0|1
    0|0
  • Bir kişiye cikmaz cok kisiye çıkardım maksat psra bolunsun herkes faydalansin

0|1
    0|0
  • İstanbula gittim eylülde. İlk gidişimdi 4 gün kaldım. İstanbul tüm zıtlıkların yaşandıgı şehir. Fakir ile zengin mesela. Biz üsküdarda eve giderken çöp kutusunun yanında bir adam vardı. Cöpün içinden bulduğu maydonozları temizleyip silkeleyip çocuguna veriyordu. İçim yandı ama bir şey yapamadım. Heralde onun gibi çaresiz babalara çıkmak isterdim

0|0
    0|0
  • borcu olanlara

0|1
    0|0
  • Abime çıkardım

0|1
    0|0
  • Kesinlikle çok geniş bir aileye çoçuklarını okutmak için inşaatlarda çalışan bir babaya

0|0
    0|0
  • Fakir birine

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

Yükleniyor...