Sokak da birtane bir çocuk ve anne gördünüz yardıma muhtaç yardım edermisiniz?

Yardım edermisiniz gece bir bankta oturmuş ve ağladığını görseniz ama ciddiden içinizden ne geliyorsa onu yazın vicdanınızla cevap verin (Ben yardım ederdim ve derdini dinleyip ona destek olurdum

0|0
06

En İyi Erkek Görüşü

• evet yerim varsa yardımcı olurum o gece barınacak yer veririm imkanım el verdiğince yardımcı olurum

1|0
    0|0
    • istinyede bankta oturan bir bayan gördüm bir gün söylediğiniz gibi kar vardı ve bankta oturuyoordu cebimdekileri hatırlamıyorum ne vardı hepsini verdim ve orda bir kafe restourant gibi bir yer vardı içeri aaldım sıcak bişeyler içirmesi için oranın sahibine o zamanın parası 20 tl verdim benim acil işim olduğundan ilgilenememişt, im sonra ne oldu bilmiyorum

• Olsun bu bile kafi ama bu iyilik çıkar karşına birgün☺

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Suriyeli bir aileye yardim etmistik :( sevmesekte vicdan var

1|0
    0|0
  • Elimden ne gelirse ederim insanlık ölmesi çok şükür

1|0
    0|0
  • Gerçekten yardıma ihtiyacı varsa ve o an ki durumum müsaitse elbette yardım ederim

1|0
    0|0
  • Giderken böbrkelerini soğuk kaba koy öyle git.
    Artık insanlık yapmak suç unutma.

1|0
    0|0
    • Evet biraz öyle ama ben merhametli ve vicdanım olduğu için içim elvermezdi ve yardım ederdim. herkesi böyle bir kıyaslayamayız sende bunu bil örnek (erkeklerin hepsi aynıdır denilir ama değildir (kadınlar hepiniz aynısınız ama hepsi aynı değildir. bence

• İnşallah hadi bakalım :)

• erkek yakışı kalmaz ama türkiyede böyle bişeye

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...