Bir Sonraki Bölümünü Merak Ettiren #Diziler Var mı?

Bir Sonraki Bölümünü Merak Ettiren #Diziler Var mı?
Aşk-ı Memnu Adlı ve 2 Sezon Süren #Malum Dizi Bir Sezon Daha Devam Etmiş Olsaydı Gerçekleşmesi Muhtemel Olaylar?

Adnan, Müstakbel Eşi Bihter'in Öz Yeğeni Behlül Tarafından #Koordineli ve #Periyodik Olarak Zat-ı Alilerine Taktırdığı Sayısız Boynuzlar'dan Sonra Acaba Noel Baba'ya Cv Atıp Arabasında Ren Geyiği Olarak İşe Başlar mıydı?

Ya da Kendisiyle #Halvete Girmek İstemeyen Bihter'i Boşayıp Deniz'İ Haremine Alır mıydı?

#Bkz. Game Of Thrones Halihazırda Devam Edip Bu Gruba Giren Tek Dizidir! Aksini İddia Eden Kurtlar Vadisi Fanıdır!

1 Nesil #KurtlarVadisi Dizisiyle Büyüdü ve Büyüyor..

Polat ALEMDAR'ın Ölümsüzlük İksirini Bulduğu, Abd'nin Bu İksiri Ele Geçirmek İçin CIA ve FBI'yı Devreye Soktuğu Söyleniyor..

Takip Edilen Her Dizidir Merak Etmiyorsak Neden Takip Edip İzleyelim Diye Kendi Kendimle Çelişkiye Düştüğüm ve Bunu Ap Açık Bir Şekilde İtiraf Ettiğim Sorudur..

Ulaan! Zaten Diziler Her Bölümü Bir Sonraki Bölümü Merak Ettirsin ve İzlenmeye Devam Edilsin Diye Çekilmiyor mu?

#YeniYetmeler Bilmez! Şimdilerde 30+ Yaşlarda Olan Bazı Kadınları, Ferhunde Hanımlar, Kızlar Yurdu, Uzaylı Zekiye, Yalan Rüzgarı ve İlişkiler, Yine Aynı Yaşlarda Olan Hem Erkek Hem de Kadınların, #Bizimkiler, #Yazlıkçılar, #MahalleninMuhtarları Gibi Bir Zamanlar Televizyon Karşısında Merakla İzlenen Dizilerdir.

Bilenler Bilir Yine O Zamanlar Beğenilerek İzlenen, A Takımı, Alias ve Kara Şimşek Gibi Dizilerdir.

Bazı Gençler Özellikler Bir Günde 1 Sezonu Bazılarının da Bir Günde Bir Kaç Sezonunu #Hunharca İzleyerek Bitirdikleri Dizilerdir.

#SerKan1923

@mehcab @aerolite @CeyCess @HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @NeOlsun55insonu @pilav_ustu_az_kuru_2 @Sonra_danGurme @turgay2 @TürkErkeğii @UntilTheGrave

@adıyook @Alooğ @Asmalı-mescit @ayfonuolmayangörl @benaslındayoğumm @Kızılcıkk @MerveKOYUN @minik_şirine @RenkliRuya

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• Alias ı izlerdim.. guzel diziydi..
    Bizim yaş grubunun bilecegi yerli dizileri de hic kacirmazdim : P

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ben takip ettiğim dizilerin hepsini merak ediyorum ama en merakla beklediğim vikings ve breaking bad ti game of thornes ta kitabını okumuştum o yuzden pek bağlı kalmasalarda

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Suskunlar vardi bittigi icin ilk ve son uzuldugum bir diziydi sonunu tahmin edemeyecegin bir diziydi ben severdim :)

1|1
    0|0
  • Kurtlar vadisinin bir bölümünü izlemiş değılım.
    1 günde bir sezonu bitiremedim ama uyamadan izlemişliğim var :D
    1 diziyi izliyorum onda da ara ara merak ettiriyor, zaten takip edemiyor zaman kaldıkça sonradan izliyorum.

0|1
    0|0
  • Televizyonun yüzüne bile bakmam.

0|1
    0|0
  • Dizi izlemediğim için yok

0|1
    0|0
  • Diziler ilgimi pek çekmiyor. Ancak "Ekmek Teknesi" yine olsa yine izleyeceğim tek dizi. :)

0|1
    0|0
  • Acı Aşk

0|1
    0|0
  • Aşlı memnu

0|1
    0|0
  • askı memnu ve suskunlar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• N E F R E T E D İ Y O R U M M M M M... Eskiden haftada iki üç gece dizi olurdu.. ya sabahtan akiama kadar geceden sabaha kadar dizi her yerde.. Yani biri şu türk satı düşürse varya büyük iyilik yapmış olacak.

0|1
    0|0
  • Kurtlar vadisi 😇😇

0|1
    0|0
  • Karadayıyı izliyordum o da bitti başka da izlediğim yok

0|1
    0|0
  • homeland

0|1
    0|0
  • bihter ile behlül devamı sinemalarda :D isterdim valla :D

0|1
    0|0
  • Açıkçası Leyla ile mecnun geri dönsün ve de Behzat ç devam etsin yeter (tabi hükümet sansürü olmadan)

0|0
    0|0
  • Pek dizi merakim yok

0|1
    0|0
  • #Bizimkiler dizi güzeldi cocuktuk ozamanlar!..

0|1
    0|0
Yükleniyor...