Kavga Eden Kızlar Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

18+ #İzmitKızları..

#TravestininİNTİKAMI..

#KendisineLafAtanAdamıÖldürüyordu.. #ŞoförEzseSuçluOlacak..

#YabancılardaFena..

#2015YılıEnÇokİzlenenKızKavgaları..

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

%99.9'u #Erkekler Yüzünden Çıkan Kavgadır.

Kavga Esnasında Çıkardıkları Sesleri #Mart Ayında Kuduran #Kediler Dahi Çıkaramamaktadır.

Bazen Saatlerce İzleyebileceğim Olaydır Yine Lezbiyen Çağrışımları Bir Yana Bazen #Erkeklerin Kavga Konusunda #Kadınlardan Feyz Alması Gereken Birçok Hareketi Gördüğüm Olaydır..

Bazen de #BanaBakKızım Klişe Sözüyle Başlayan Genelde Tarafların Birbirlerine Zarar Veremeden Gülmekten #Yarıla #Yarıla İzleyenlerin Ya da O An Oradan Geçen İnsanların Ayırdığı #TIRT Kavgalardır!

Ayrıca Bazı Ablalarımız Koydumu #Oturttukları! Hatta ve Hatta Vurdukları Yerden #Çıngı Çıkarttıkları Rivayet Edilmektedir.

Genellikle En Zararsız Kavgalardır..

Genellikle Bir #Kız Olduklarını Unuturlar Nitekim Kavga Esnasında #Erkek Cinsel Organını Sahiplenir ve #Erkeklerin Yapabilecekleri Sözleri Bir #Küfür Olarak Kullanırlar.

Ne Zaman Nerede Meydana Geleceğini Bilsem Bir #Pringles Bir #Fanta Alıp Uzaktan İzlemeyi İstediğim Olaydır.

Ağustos Ayında Taksim'de Bir Cafede Otururken Çok Kısa Süreli Şahit Olduğum Olaydır..

Arka Masa da Yaşanan Muhabbet:

#Ablamız: Nevin Sen misin?
#Nevin: Siz Kimsiniz?
#Ablamız: Ben Ferda Sen Nasıl 2 Aydır Tanıdığın Sevgilimi Gece Evine Çağırırsın?
#Nevin: Sssssssss...

#Ben: Demek 4 Aydır Tanışıyor Olsalar Laf Etmeyecek Diye Düşünüp Arkamı Döndüğüm An Ferda Ablamız Nevin'e Bastı Tokatı Garsonlar Sanki Cereyan Eden Hadiseyi Önceden Biliyorlarmış Gibi Ferda Ablanın 2'nci Müdahale İçin Eli Dahi Kalkmadan Hemen Ayırdılar.

Bu Olayı Asla Unutmam Gülemedim Bile.. :D

Vakti Zamanında #Sülüman #Sülüman #Sülüman Diye İnleyen Rutenyalı Hürremin İlk Zamanlar Mahidevran Sultan İle #Halvet Yüzünden İlerleyen Zamanlarda da Hatice Sultanımız İle #İbrahimPaşamız Yüzünden Birçok Defa Saç Saça Baş Başa Birbirlerine Girdikleri Rivayet Edilmiştir.

#SerKan1923

@mehcab @aerolite @CeyCess @HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @NeOlsun55insonu @pilav_ustu_az_kuru_2 @Sonra_danGurme @turgay2 @TürkErkeğii @UntilTheGrave

@adıyook @Alooğ @Asmalı-mescit @ayfonuolmayangörl @benaslındayoğumm @Kızılcıkk @MerveKOYUN @minik_şirine @RenkliRuya

• Hanımefendi, Süt Çocuğu Felan Bilmem Çok Kavga Ettim Birader..
    26% (8)50% (4)31% (12)Oy Ver
  • Ben Bir Hanımefendiyim Asla Kavga Etmedim Etmem.
    74% (23)50% (4)69% (27)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
16|11

En İyi Kız Görüşü

• Aile terbiyesi almamış igrenc mahlukatlar. En üstteki kapalı olacak bir de nefret ediyorum yaaaaaa

2|0
    1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kız kavgası kadar salakca bir şey görmedim, karşılık veremiyorlar çoğu aciz vuranlarda ayrı bir mal

kavganın her türlüsüne karşıyım ancak bana biri vuracak ve ben ona bakacağım?

Onu havada tekmelerim hadi eyvallah

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Kız kavgaları dışarıdan çok komik görünüyor bence , hiç yakışmıyor.
    Böyle fiziksel bir kız kavgasına hiç karışmadım ama 25 yıllık ömrünü İzmit'te geçirmiş biri olarak çok şahit oldum :D
    Büyük boyutlarda bir kez lisede kavga etmiştim o da kız değildi erkekti.

0|2
    0|0
    • Hocam Neden Aksavata Yapmadınız? :D

• İgrenc igrenc gerçekten igrenc 😂
      Esen kalın...

• Sizde Esen Kalın. 😈

• Bunlar basit ergen kavgaları, çok itici, hele de bir kızın küfür etmesi yaa, edep ahlak kalmamı..
    Kız kardeşim dışında bir kimsenin saçını çekip tokat atmış değilim aynı şekilde o da benim :D
    Kimseden de dayak yemedim sıkar biraz :D

1|1
    0|0
  • Hakedeni dilimle doverim.. bagiris cagiris sac basa girme mevzularina girmedim hic.. ama bazen seytan 'git sunun sacini basini yol' diye durtmuyo desem yalan olur.. 😄

0|2
    0|0
  • Benim kavga ettiğim kişiler sonuna kadar hak ediyodu. Aldığım bütün uzaklaştırmalara değdi. Ayrıca kavga edenleri snap atmayı çok severim 😂 ama hiç o y ile başlayan küfürü etmedim 😂

0|1
    1|0
  • Fiziksel olarak hiç kavga etmedim, insan kendine yakışanı yapmalı.

0|1
    0|0
  • Kimseyle boyle kavga etmedım edecegımıde sanmıyorum

1|1
    0|0
  • Kavga etmeyi sevmem ama çok kişi damarıma basıp hakettiğini almıştır.

0|1
    0|0
  • Ya hemcinslerim bir erkek için nasıl bu kadar kendilerini düşürebiliyorlar şaşırıyorum doğrusu.

0|2
    0|0
  • 45 yaşında bir kadının saçlarını yolduğum doğrudur.

0|1
    2|1
  • Kimseyle kavga etmedim karakterimde bu yok

0|1
    0|0
  • Asla kavga etmedim ve hayatımın geri kalanına da bu şekilde devam etmek istiyorum

1|1
    0|0
  • Kızların kavgasını itici buluyorum

0|0
    0|0
  • Bence kızlar kavga etmemeli hiç yakışmıyor çok itici görünüyor

0|0
    0|0
  • Fazlasıyla iticiler 😒 hiç kavga etmedim şimdiye kadar etmem de

0|0
    0|0
  • krolar yav

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Askerlik hayatım da birsürü psikopat geldi geçti abi bunlar nedir? Bize gelen askerler süt dökmüş kedi bunların yanında. 😀

Hiçbirşey değilde kızlar kavga ederken orada videoya alan erkek müsveddeleri kadar hasta olduğum kimse yok..

2|1
    0|0
  • Erkekler her fok için kavga ederde kızlar neden eder anlamam.. garanti erkek meselesidir.

0|1
    0|0
  • Kız erkek farketmez kavga iyi değil 😇

Çok mu polyanayim Hayır değil

0|1
    0|0
  • Kesinlikle çoğu erkek için. Bende Youtube den çok video izledim böyle hepside erkek yüzünden idi. Yok onunla görüşüyorsun hala felan filan. Kavgaları da ayrı bir komik oluyor.

0|1
    0|0
  • Kabga eden kız tiksinçli kadar başka bir şey daha yok rezil bir durum

0|1
    0|0
  • Kavga eden arkadaşım çekiciliği

0|1
    0|0
  • gece alemleri ile alakam yok yoksa çok olayla karsılasılabilir di ankarada pek raslamadım ben kavgaya bu şekilde

0|0
    0|0
  • nereye gidiyo bu memleket

0|0
    0|0
  • Baziki kizlar cok fenaaa...

0|0
    0|0
  • Çoğu saç çekmeden ibaret olan ama seksi bulduğum kavgalardır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...