Kavga Eden Kızlar Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

18+ #İzmitKızları..

#TravestininİNTİKAMI..

#KendisineLafAtanAdamıÖldürüyordu.. #ŞoförEzseSuçluOlacak..

#YabancılardaFena..

#2015YılıEnÇokİzlenenKızKavgaları..

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

%99.9'u #Erkekler Yüzünden Çıkan Kavgadır.

Kavga Esnasında Çıkardıkları Sesleri #Mart Ayında Kuduran #Kediler Dahi Çıkaramamaktadır.

Bazen Saatlerce İzleyebileceğim Olaydır Yine Lezbiyen Çağrışımları Bir Yana Bazen #Erkeklerin Kavga Konusunda #Kadınlardan Feyz Alması Gereken Birçok Hareketi Gördüğüm Olaydır..

Bazen de #BanaBakKızım Klişe Sözüyle Başlayan Genelde Tarafların Birbirlerine Zarar Veremeden Gülmekten #Yarıla #Yarıla İzleyenlerin Ya da O An Oradan Geçen İnsanların Ayırdığı #TIRT Kavgalardır!

Ayrıca Bazı Ablalarımız Koydumu #Oturttukları! Hatta ve Hatta Vurdukları Yerden #Çıngı Çıkarttıkları Rivayet Edilmektedir.

Genellikle En Zararsız Kavgalardır..

Genellikle Bir #Kız Olduklarını Unuturlar Nitekim Kavga Esnasında #Erkek Cinsel Organını Sahiplenir ve #Erkeklerin Yapabilecekleri Sözleri Bir #Küfür Olarak Kullanırlar.

Ne Zaman Nerede Meydana Geleceğini Bilsem Bir #Pringles Bir #Fanta Alıp Uzaktan İzlemeyi İstediğim Olaydır.

Ağustos Ayında Taksim'de Bir Cafede Otururken Çok Kısa Süreli Şahit Olduğum Olaydır..

Arka Masa da Yaşanan Muhabbet:

#Ablamız: Nevin Sen misin?
#Nevin: Siz Kimsiniz?
#Ablamız: Ben Ferda Sen Nasıl 2 Aydır Tanıdığın Sevgilimi Gece Evine Çağırırsın?
#Nevin: Sssssssss...

#Ben: Demek 4 Aydır Tanışıyor Olsalar Laf Etmeyecek Diye Düşünüp Arkamı Döndüğüm An Ferda Ablamız Nevin'e Bastı Tokatı Garsonlar Sanki Cereyan Eden Hadiseyi Önceden Biliyorlarmış Gibi Ferda Ablanın 2'nci Müdahale İçin Eli Dahi Kalkmadan Hemen Ayırdılar.

Bu Olayı Asla Unutmam Gülemedim Bile.. :D

Vakti Zamanında #Sülüman #Sülüman #Sülüman Diye İnleyen Rutenyalı Hürremin İlk Zamanlar Mahidevran Sultan İle #Halvet Yüzünden İlerleyen Zamanlarda da Hatice Sultanımız İle #İbrahimPaşamız Yüzünden Birçok Defa Saç Saça Baş Başa Birbirlerine Girdikleri Rivayet Edilmiştir.

#SerKan1923

@mehcab @aerolite @CeyCess @HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @NeOlsun55insonu @pilav_ustu_az_kuru_2 @Sonra_danGurme @turgay2 @TürkErkeğii @UntilTheGrave

@adıyook @Alooğ @Asmalı-mescit @ayfonuolmayangörl @benaslındayoğumm @Kızılcıkk @MerveKOYUN @minik_şirine @RenkliRuya

• Hanımefendi, Süt Çocuğu Felan Bilmem Çok Kavga Ettim Birader..
    A seç
  • Ben Bir Hanımefendiyim Asla Kavga Etmedim Etmem.
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
1611

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 15

Erkekler Ne Diyor 10

Yükleniyor...