#Hüsrana Uğradınız mı?
Aşkınızın, Hayallerinizin, Heyecanınızın, Sevincinizin, Mutluluğunuzun, Vb. Umutlarınızın, Tam Tersi Dönüşmesi Muhtemel Olaydır #Hüsran..

Düş Yıkımı Yoksunluktur #Hüsran..

Doğduktan 66 Saniye Sonra Annesini Kaybeden İlk Köpeğimin Göbek Adıdır #Hüsran..
·
Bir Gün Nöbet Çıkışı Evime Giderken Sokakta Gördüğüm Sokak Köpekleri Öldürmesin Diye Tüm Aileyi Alıp Evimin Terasında Her Türlü Bakımlarını Yaptığım Halde Tam Salıvereceğim Gün Konuşan Papağanımı Yiyen ve Bunun Bedelini Bıyıklarını Kaybetmek Suretiyle Ödeyen #Kedinin Adıdır #Hüsran..

Zamanın Birinde Ankara'da Arkadaşımı Beklerken Gördüğüm Bir Seyyar Milli Piyangocudan Elinde Kalan Son Bir Kaç Adet Seri Biletlerin Tamamamını Tam Alacağım Sırada Vazgeçip Tek Bilet Aldığım Bir Kaç Gün Sonra Sonuçlara Baktığımda Uğradığım Durumdur #Hüsran.. (Eğer Biletlerin Tamamını Alsaydım 2.5 Trilyon Param Olacaktı..)

Hicran'ın Kız Kardeşidir #Hüsran Neyseki Kendisinden Sonraki Çocuklar Hep Erkek Olmuş Ya Kız Olsaydı? #AdınıDüşünmekBileİstemiyorum..

#Hüsran #Hüsran'ın Kız Arkadaşı Olup Mahallemizin Evde Kalmış Kızıdır.

Acı Veren Sondur #Hüsran..

Birçok İnsanın #BuDefaOlduGaliba Diye Düşünerek #Mutluluğa Koşarken Cam Kırıkları ve Dikenlerin Üzerine Yüzüstü Düştüğü Olayın Diğer Adıdır #Hüsran..

90+2'de Yenilen Gol İle Şampiyonluğu Kaçırmaktır! #Hüsran..

#SerKan1923

@mehcab @aerolite @CeyCess @HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @NeOlsun55insonu @pilav_ustu_az_kuru_2 @Sonra_danGurme @turgay2 @TürkErkeğii @UntilTheGrave

@adıyook @Alooğ @Asmalı-mescit @ayfonuolmayangörl @benaslındayoğumm @Kızılcıkk @MerveKOYUN @minik_şirine @RenkliRuya

• Uğradım.
    A seç
  • Uğramadım.
    B seç
  • Şöyle ki;
    C seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
108

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9