#Hüsrana Uğradınız mı?
Aşkınızın, Hayallerinizin, Heyecanınızın, Sevincinizin, Mutluluğunuzun, Vb. Umutlarınızın, Tam Tersi Dönüşmesi Muhtemel Olaydır #Hüsran..

Düş Yıkımı Yoksunluktur #Hüsran..

Doğduktan 66 Saniye Sonra Annesini Kaybeden İlk Köpeğimin Göbek Adıdır #Hüsran..
·
Bir Gün Nöbet Çıkışı Evime Giderken Sokakta Gördüğüm Sokak Köpekleri Öldürmesin Diye Tüm Aileyi Alıp Evimin Terasında Her Türlü Bakımlarını Yaptığım Halde Tam Salıvereceğim Gün Konuşan Papağanımı Yiyen ve Bunun Bedelini Bıyıklarını Kaybetmek Suretiyle Ödeyen #Kedinin Adıdır #Hüsran..

Zamanın Birinde Ankara'da Arkadaşımı Beklerken Gördüğüm Bir Seyyar Milli Piyangocudan Elinde Kalan Son Bir Kaç Adet Seri Biletlerin Tamamamını Tam Alacağım Sırada Vazgeçip Tek Bilet Aldığım Bir Kaç Gün Sonra Sonuçlara Baktığımda Uğradığım Durumdur #Hüsran.. (Eğer Biletlerin Tamamını Alsaydım 2.5 Trilyon Param Olacaktı..)

Hicran'ın Kız Kardeşidir #Hüsran Neyseki Kendisinden Sonraki Çocuklar Hep Erkek Olmuş Ya Kız Olsaydı? #AdınıDüşünmekBileİstemiyorum..

#Hüsran #Hüsran'ın Kız Arkadaşı Olup Mahallemizin Evde Kalmış Kızıdır.

Acı Veren Sondur #Hüsran..

Birçok İnsanın #BuDefaOlduGaliba Diye Düşünerek #Mutluluğa Koşarken Cam Kırıkları ve Dikenlerin Üzerine Yüzüstü Düştüğü Olayın Diğer Adıdır #Hüsran..

90+2'de Yenilen Gol İle Şampiyonluğu Kaçırmaktır! #Hüsran..

#SerKan1923

@mehcab @aerolite @CeyCess @HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @NeOlsun55insonu @pilav_ustu_az_kuru_2 @Sonra_danGurme @turgay2 @TürkErkeğii @UntilTheGrave

@adıyook @Alooğ @Asmalı-mescit @ayfonuolmayangörl @benaslındayoğumm @Kızılcıkk @MerveKOYUN @minik_şirine @RenkliRuya

• Uğradım.
    94% (16)82% (9)89% (25)Oy Ver
  • Uğramadım.
    6% (1)18% (2)11% (3)Oy Ver
  • Şöyle ki;
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

• Hüsrana uğramadım, tabi bu benim elimde.
    ''İnsan beklentisi kadar mutludur. Formül: Sıfır beklenti, sonsuz mutluluk..''

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ne umduk ne bulduk be abi.. Buna şükür yine de

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Küçüklüğümde civcilerimi boğan ve bu yaz aldığım tavşanımı okula gelince evde fırsatını bularak boğan köpeğimizin adıdır hüsran...
    En çok sevdiğim, eğittiğim muhabbet kuşumu dişleyerek öldüren adi bir kedinin adıdır hüsran...
    İlk okey öğrenişimde tüm hesabın bana kitlenmesidir hüsran...
    Vizelerden düşük alınca suratımın düşmesidir hüsran :D

0|1
    0|0
    • Tebrik Ederim Gelişme Var.

• Başta bir an açıklama gereği duymadım ama yine de bir içimdekini anlatayım.
      Nasıl desem..
      Egoist gibisin ama değil, coolsun, kırıcısın, ne bileyim belki de fazla değer verildiği için mi bilemedim.
      Neyse boşver.. İyi akşamlar.

• Egoist Olduğumu Söylerler Tanımayanlar Tanıyanlar Özür Dilerler. Bende Kadın Erkek Ayrımı Yoktur Haklı ve Haksız Ayrımı Vardır. Kişi Kadın Diye Alttan Almam. Sağ Olsunlar Tanıyanlar Sever Sayarlar. İyi Geceler.

• Uğradım.

1|1
    0|0
  • Uğradım da senin kadar değilmiş abi :D

0|1
    0|0
  • Çok kez kendimi içinde bulduğum durum.

0|1
    0|0
  • Sadece 1 kere uğradım ama çokta tınlamadım

0|1
    0|0
  • Yaşadım maalesef.

0|1
    0|0
  • Ben kücükken yere düsünce kendime bile gülerdim. kolay kolay hüsrana ugramam. kalkar devam ederim. hemde daha güçlü.

0|0
    0|0
  • Uğramaz olaydım

0|1
    0|0
  • Kim uğramadı ki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 9 Yaşında Türk filmlerinde ki dramı aynen yaşadım ve yıkılmanın ne olduğunu çok iyi bilirim...

0|1
    0|0
  • Müthiş gifler 😂

0|1
    0|0
  • Uğradım

0|1
    0|0
  • Husranlarim icimde olur ama sonuclari 0dir

0|1
    0|0
  • Uğradım evde yoktu kapıda kaldım...