Kızlardan kapalı olanlar soruma bakar mısınız?

Ben 14 yaşında kendi isteğimle kapandım. Ailem baskı yapmadı ama kapanmamı istiyorlardı. O dönemde çok zayıftım dar pntl. bile ayarlatıp giyiyordum. Bacaklarımda ince olduğundan üstüme yapışmıyorlardı. Birde dar pantolon üstüne uzun-bol kıyafetler giymeyi çok seviyordum. Saçlarımda çok yoğundu kuaför bile ayarlamakta zorlanıyordu. Evde hep annem toplardı. Açtığım zaman hemen dolaşırdı,çok kabarırdı bu yüzden hep topluydu.Çevremdeki arkadaşlarımda kapanmaya başladılar. Bende - dar pantolon isteyince giyebiliyorum, saçımda zaten toplu duruyor hem örtünmek farz deyip kapandım.
Şimdi 19 yaşındayım pişman değilim ama bazı sıkıntılar var. Yine zayıfım ama kilo alınca artık kalçalarım vs belirginleşiyor. Bol ve dar pantl. var. Dar olanlar tayt gibi değil ama sonuçta dar. Makyaj yapmıyorum, yaparsamda az sevgili peşindede koşmam, minyon-zayıf olduğum içimde pek dikkat çekmem. Yalnız annem artık ''büyüyorsun bir kaç yıl sonra dar pantl. giymeyeceksin, babanda zayıfsın diye şimdi izin veriyor''dedi. Ama ben giymeye devam edicem gibi.Üstelik artık saçlarımda yoğun değil rahatça kendim ayarlama yapabiliyorum.Çocukken giymek istediğim bazı kıyafetler vardı ama çok zayıf olduğumdan olmazlardı. Hani kızlar saçlarını uzatıp açarlar ya ben bunu çok istedim ama hiç yapamadım. Şimdi içimde kaldı denemek istiyorum. Kuzenlerim var açıklardı yeni kapandılar. Ve benden çok daha düzgün giyiniyorlar. Annem sürekli onları gösteriyo bana ama onlar giymek istedikleri her türlü kıyafeti denediler. Heveslerini aldılar ama benim içimde kaldı. Sanırım uygun bir zamanda ailemin olmaığı bir yerde giymek istediğim kıyafetleri alıp dışarda açık gezicem. Günah biliyorum ama içimde kaldı denemek istiyorum. Napıyım ben şimdi

0|0
5

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...