Kızlardan kapalı olanlar soruma bakar mısınız?

Ben 14 yaşında kendi isteğimle kapandım. Ailem baskı yapmadı ama kapanmamı istiyorlardı. O dönemde çok zayıftım dar pntl. bile ayarlatıp giyiyordum. Bacaklarımda ince olduğundan üstüme yapışmıyorlardı. Birde dar pantolon üstüne uzun-bol kıyafetler giymeyi çok seviyordum. Saçlarımda çok yoğundu kuaför bile ayarlamakta zorlanıyordu. Evde hep annem toplardı. Açtığım zaman hemen dolaşırdı,çok kabarırdı bu yüzden hep topluydu.Çevremdeki arkadaşlarımda kapanmaya başladılar. Bende - dar pantolon isteyince giyebiliyorum, saçımda zaten toplu duruyor hem örtünmek farz deyip kapandım.
Şimdi 19 yaşındayım pişman değilim ama bazı sıkıntılar var. Yine zayıfım ama kilo alınca artık kalçalarım vs belirginleşiyor. Bol ve dar pantl. var. Dar olanlar tayt gibi değil ama sonuçta dar. Makyaj yapmıyorum, yaparsamda az sevgili peşindede koşmam, minyon-zayıf olduğum içimde pek dikkat çekmem. Yalnız annem artık ''büyüyorsun bir kaç yıl sonra dar pantl. giymeyeceksin, babanda zayıfsın diye şimdi izin veriyor''dedi. Ama ben giymeye devam edicem gibi.Üstelik artık saçlarımda yoğun değil rahatça kendim ayarlama yapabiliyorum.Çocukken giymek istediğim bazı kıyafetler vardı ama çok zayıf olduğumdan olmazlardı. Hani kızlar saçlarını uzatıp açarlar ya ben bunu çok istedim ama hiç yapamadım. Şimdi içimde kaldı denemek istiyorum. Kuzenlerim var açıklardı yeni kapandılar. Ve benden çok daha düzgün giyiniyorlar. Annem sürekli onları gösteriyo bana ama onlar giymek istedikleri her türlü kıyafeti denediler. Heveslerini aldılar ama benim içimde kaldı. Sanırım uygun bir zamanda ailemin olmaığı bir yerde giymek istediğim kıyafetleri alıp dışarda açık gezicem. Günah biliyorum ama içimde kaldı denemek istiyorum. Napıyım ben şimdi

0|0
5

En İyi Kız Görüşü

• Sirf heves ugruna gunaha girme bence.

0|0
    0|0
    • şu an zaten yapamam ama ileriyi düşününce bazen denemeyi çok istiyorum. Hani kız çocukları saçlarını uzatıp açarlar gezerler ya ben bunu bile yapamadım deneyip hevesimi almayı çok isterdim

• inançsız değilim hepten öyle devam etmem çünkü zaten benim kişiliğim yetiştirildiğim ortamla zıt baya. Sanki dini ortam büyümemişim gibi. Kendimi pek çok alanda durdurmak kısıtlamak zorunda kalıyorum. Bir şeyler önünü alamasam bunlarında hiç alamam zaten

• Tamam canim sen bayagi kararlisin herseyi goze al dene o zaman ne diyim...

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence içinde olani yapmalisin. Yanlissa bile daha samimi en azından. dikkat edersen aciklik veya kapaliliktan bahsetmiyorum. Ne hissediyorsan osundur. Özüne sirtini dönme.

0|0
    0|0
    • ben çok açık giyinmeyi seven biri değilim zaten ama hani bir kız çocuğunun yapmak istediği çoğu şeyi yapamadım ve bunun suçlusu ailemde değil yani benim fiziksel özelliklerimden kaynaklı gelişti. Deneyip hevesimi almak istiyorum sürekli içimde kalmasındansa hani denedim gördüm demek daha iyi gibi yalnız günah kısmıda var işte

• Günah kismi sana kalmış

• Deneme

0|0
    0|0
    • bazen sadece bir kaç günlüğüne hevesimi alıyım diyorum çok içimde kaldı

• neyse bilmiyorum ya düşünecek epey zamanım var uygulayayım desem bile şu an yapamam

• Aynen sana tavsiyem tesettür üzerine kitaplar oku veya videolar izle. Mesela sözler köşkünün videoları güzel.

• Tatlım dünyaya bir kere geliyosun ve hic biseyi yapmak zorunda degilsin istedigin zaman istedigini yap dolu dolu yasamadıktan sonra yasamanın ne anlamı var?

1|0
    0|0
  • Gunah bence yapma

0|0
    0|0
    • günahta hevesimi alsam en azından

• insanlar uzun bir süre açık gezip sonra kapanıyorlar. Onların günahları affediliyor mu? belli değil. Tövbe ettikleri için olabilir. Benim istediğim çok kısa dekolte giymek değil. Bir pantolon bir tshirt ve saçlaırm uzun açık halde dolaşmak istiyorum. Ailem o dönem bana sürekli kapanmam gerektiğini hatırlatıp durdu kararı ben verdim ama daha farklı yakaşsalardı daha farklı gerçekleşebilirdi. Hevesimi aldıktan sonra örtünmek daha kolay olurdu şimdi denemek istediğim şeyler var. Ben açık devam etmicem sadece içimde kalanı yapmak istiyorum. Dİğerleri bikini giyip deniz kenarında dolaşıyor onlarınki affedilebiliyorsa benimki niye affedilmiyor

• Onlarin affedildigini nerden biliyosun canim? Dedigim gibi vicdanina birakiyorum tatlim.

Yükleniyor...