Kendini ezik hissetmek?

Bu yüzden herkes kucuk goruuo beni insan yerine koymuyo bu yüzden kin besliyorum digee insanlara karsi hircinlasiorum ne yapicam hic bilmiyorum utandigim icib bunu yasamaya kendimi ezdirmeye mahkum muyum?

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle kendine güvenmelisin sonra kendini eksik gördüğün noktaları bul ve tamamla insanlar sana iltifat ettiklerinde teşekkür ederek kabul et sakın ergen kızlar gibi ayy yook hiç öyle değilim deme eğer sen kendini beğenmezsen insanlarda seni beğenmezler insanlara fazla cevap verme bir süre sonra cevap vermemen onların zoruna gidecek ve buda senin hoşuna gidecektir herkese gül ama her güldüğünle samimi olma her samimi olduğunla arkadaş olma her arkadaş olduğunda dost olmaz az konuş çok dinle konuşurken 2 kere düşünerek konuş böylece insanların gözünde daha üstün olursun buda senin özgüvenini yükseltir :) Öz güven çoook önemli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Yavastan degismeye bak. Olmaz mi. Ama acele etme. Kendini gelistire gelistire

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne için kendini ezik hissediyorsun ki?

0|0
    0|0
    • Cekingen ve asosyalim

• Benden de alakali ama cevremdekilerin tavirlari daha cok icime kapanmami sağlıo

• Ne yapıyorlar mesela. Korkacak, utanacak bir şey yok kendin gibi birini bulman zor değil biliyor musun :)

• Senden kaynakli kendini onemli kil

0|0
    0|0
Yükleniyor...