Sizce bir bayan erkeğe muhtaç mıdır?

Sorumun amacı ilişkileri sorgulamak değil. Erkek deyince de sadece sevgili, eş vb. anlamayınız.
Bayanlar neden hep korunup kollanılacak bir varlık olarak görülür ya da bir yere gidildiğinde neden hep erkekler ön planda olur? Bu davranışların oluşmasında bayanların da etkisi var mıdır?

0|0
11|27

En İyi Erkek Görüşü

• kesinlikle %100 kadınların etkisi var bu durumda. kadınlar günü diye bir günün olması bile, sanki aciz bir varlıklarmış gibi en azından senede bir gün saygı duyulmalı değer verilmeli gibisinden mantıksızlığın zirvesi olan bir şey. ve kadınlar gününü en çok sahiplenen de kadınlar. bu tip şeyler yüzünden toplumda kadınlar erkeğe muhtaçmış tek başına hayatını idame ettiremezmiş gibi algılanıyor.

0|0
    0|0
    • %100 değil belki ama çok büyük etkisi var kadınların kendilerini alçaltıyorlar yaptıkları davranışlarla. Erkekler de bunu bir koz olarak kullanıyorlar ve ateşe körükle gidiyorlar.

• maalesef. gitgide düzelir diye umut ediyoruz ama sanırım daha kötüye gidiyor.

eig için teşekkürler ayrıca.

• Rica ederim.

En İyi Kız Görüşü

• Dünyaya yeni bir can getirme dışında muhtaç değildir :)

3|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 26

• Kadın her zaman erkeğin gücüne kuvvetine muhtactır , bir kavanozun kapagını bıle erkegıne açtırır.. Erkekte kadındaki huzura muhtactır , bı gömleğini bile kadın olmadan ütüleyemez belkide.. erkek ve kadın bırbırıne muhtactır hayatta..

4|2
    3|1
    • Ben değilim şahsen her işimi kendim görürüm ama çoğu bayan bu şekilde davranıyor. Erkekte bunları öprenip yapabilir.

• Hayır çünkü kimseyi sevmedim ve özenmedim öyle şeylere 😉

• @jenette sevsen anlardın..

• Erkekler kadınlarını hep korumak kollamak isterler. Onlara dışarıdan kimsenin bakmasını veya zarar vermesini istemezler. Bu yüzden ilişki başladığından itibaren erkek kadınını gerek kıyafetlerine karışarak gerekse gittiği yerlere görüştüğü kişilere kısıtlama koyarak korumak ister. Ama kızlarımız ne yazık ki bunların önemini anlayamadıkları için hep ayrılmak isteyen taraf olurlar :)

1|0
    0|0
    • Değer verdiği için öyle davranmak farklı onlara muhtaçmışuz onlar olmadan bir şey yapamıyoruz gibi davranmaları daha farklı.

• İnşallah korunmak zorunda kalacak duruma düşmezsin tabi :) Allah ülkemizdeki kadınların yardımcısı olsun.

• Amin inşallah. Özellikle kendini koruyamayan kadınların yardımcısı olsun.

• değil arkadaş kim diyor onu benim binbaşı bayan ve çocuk esirgeme kurumunda buyumuş gayet namusunla geçinebilirisin çalışıp hiçte muhtaç değil muhtaç diyenler hikaye anlatıyor ak.

3|0
    0|0
    • Aynen öyle muhtaç olanlar güçsüz ve iradesizdir. Demiyoruz ki yalnız yaşayalım ama olmazsa olmaz olmamalı hiç kimse

• avet aynen öyle

• Muhtaclık deilde sevmeye sevilmeye ihtiyacı olur ikisininde ne kadın erkeksiz nede erkek kadınsız yapa bilir

2|0
    0|0
    • Sevme sevilme ayrı ama bence ikisi de birbiri olmadan yapabilir

• Kişiden kişiye değişir demek ki.

• Yani herkes farklıdır sizin farklı oldugunuz gibi

• değildir erkek kadına daha çok muhtaçtır

2|0
    0|0
  • Hiç kimse Allahdan başkasına muhtaç değildir ama kadın veya erkek fark etmez eşinin gölgesinde dinlemek ister..

2|0
    0|0
  • Her iki taraf da birbirine muhtaçtır.

2|0
    0|0
  • bayanı erkeği yok insan insana her zaman muhtaçtır

2|0
    0|0
  • Bence kimse kimseye muhtaç değildir :)
    Erkekler eşlerine daha çok ihtiyaç duyarlar

1|0
    0|1
    • Bence de öyle. İhtiyaç duymak farklı bir durum muhtaç olmak daha farklı.

• fiziksel olarak erkeğin güclü oldugunu inkar edemezsin

1|0
    0|0
    • Öyle bir çabam yok zaten. Ama günümüzde de bir odun kırma bir dağı taşı delme olayı yok. Musluk, elektrik işleri vs ile erkek ilgilenir onu da birkaç denemede kadın da yapabilir.

• insan sosyal bir varlıktır insan insana muhtaçtır insan herşeye muhtaçtır

1|0
    0|0
  • Yok bence ne kadin erkege muhtac ne erkek kadina ama herkes yanlizliktan sikayet eder durur oysaki iliski bile parayla cozuluyor
    İs hayatinda geçim konusinda olsun basarili kadinlar erkege muhtac olmadan yasamlarini surdurebilir

1|0
    0|1
  • Bir bayan erkeğe ne kadar muhtaçsa bir erkekte bayana o kadar muhtaçtır. Eğer bu denge yoksa ilişki yürümez.

2|0
    0|0
  • Bence herkes birbirine muhtaçtır ;)

1|0
    0|0
  • bence kadın erkege erkek kadına muhtactır biri cay biri seker eee cayda sekersiz icilmez

2|0
    0|0
    • İlişki açısından sormadım sadece bir baba abi bunlara da muhtaç gibi gösteriliyor.

• o zaman kadın erkek fark etmez her ikiside korunur

• Bayanlar narindir korumak kollamak gerekir bu saatte sokakta gez erkekler peşinden ayrilmaz.

1|0
    0|0
    • Katılmıyorum bem şimdiye kadar hiç korunup kollanmadım gerekte duymuyorum. İki yıl önce çalıştığım iş yerinden akşam 11de çıkardım yürüyerek eve giderdim tek başıma. Çok şükür başıma bir şey gelmedi birkaç sorun yaşadım ama bana bir zarar gelmesine izin vermedim.

• Bilemezsin belki de gördüklerimle iyi bir şekilde baş etmişimdir. İyi akşamlar

• Bela senden uzak dursun kardeşim hadi ßß

• Bayanlar da erkeklerde birbirine muhtac

1|0
    0|0
    • Ama erkekler daha muhtaç olunması gereken bir hava veriyorlar.

• İşin o kısmı öyle diğer kısmı başka ama yanlış anlama diğer kısmı dediğim cinsellik degil

• Hayır

0|0
    0|0
  • var tabii ki. biraz kas gücüylede alakalı bu. günümüzde artık cüzdan gücü ön planda olduğu için geçerliliği azalmıştır. Erkekler kendisine ihtiyaç duyan kadınlardan daha fazla hoşlanır.

0|0
    0|0
    • Neden egosunu mu tatmin ediyor? Şimdiye kadar erkeğin gücüne hiç ihtiyaç duymadım duymakta istemen.

• Bu kadar katı olmana gerek yok. Erkek kadın farklılığını kabullen. Kimse birbirinden üstün değildir. Bilaki kadın erkeği tamamlar. bunun egoyla falan alakası yok bu bir flört oyunudur. Sen ihtiyaç duymuyorsun mobilya , beyaz eşya taşıyan kadın gördün mü sen hiç? yani ihtiyaç duymayı çok fazla gurur yapıyorsun kendine.

• Üstün demiyorum zaten hatta eşittir. Geçen sene içi kitap dolu büyük bir koliyi evden otobüs terminaline kadar tek başıma götürdüm yapabileceğim şeyler için kimseye ricada bulunmam şimdiye kadar da her şeyi tek başıma yaptım. İhtiyaç duyarsam söylerim ama bu mecburiyetlik değil.

• bir bayan tabiki erkeğe muhtaçtır bu böyle gelmiş böyle gidecektir kızlarımızın bunu kabul etmesi lazım korunmaya muhtaçsınız :)

0|0
    1|0
    • Hiçte bile kendi adıma konuşuyorum korunmaya ihtiyacım yok kendilerini erkeklere muhtaç gibi hissettiren hemcinslerimde ezikdirler.

• Gerçekle ne ilgisi var bir erkeğe muhtaç değilim birilerinin de inanması umrumda değil

• tamam senin eşşeğin kancık :D

• değil ama erkek kadına muhtaçtır..

1|0
    0|0
  • Farklı konularda erkeğe muhtaç olmayı eksiklik sanan kızlar yanlış yoldasiniz...

0|0
    1|0
    • Farklı konular derken?

• Az çok tahmin edebilirsin hangi konular olduğunu... Ayrica muhtaclik değil ihtiyaç duymayı kasdetmistim duzeltiyim...

• Evet çünkü ihtiyaç duymak farklı bir şey.

• olmaya bilirde çünkü sende bir bireysin

0|0
    0|0
  • Iki tarafta muhtaç çoğu anlamda kadın korunması gereken biseydir güzel ve önemlidir

0|0
    0|0
  • Muhtaçtır

0|0
    1|0
  • Simdi soyle degerlendirmek gerekir yani kimse kimseye muhtac degildir ama muhtac oldugu zamanlarda olur yani insan muhtac olmaz desek yanlistir oldugu zamanda vardir kanatimce

1|0
    0|0
    • Muhtaçlık değil de ihtiyacı duyduğu zamanlardır bunlar zaruri değildir yani.

Kızlar Ne Diyor 10

• Kimse kimseye muhtac degildir. Kadini erkege muhtac eden yine erkektir.
    Kadini erkekten erkek korumaya calisir cart curt.

2|1
    0|3
    • Kadın da bence kendinden ödün veriyor.

• Veriyor tabi o ayri. Yetistirilme tarzinda oldugundan

• Tamamen kişilik meselesi benim ailem sürekli kontrol eden onlar olmadan bir şey yapmamı istemeyen bir yapıya sahip ama ben çok farklı düşünüyorum.

• sanmıyorum erkeklerin yaptıgı bisey bu. erkek arkadasım erkeklerin oldugu bir yerdeyken kolunu atar elimi tutar halbuki yapmasada bisey olmaz orda bana ama bu hosuma gidiyo tabi. erkekler dogustan yaratılıs olarak bayanlardan güclü zaten birazda bu yüzden olabilir.

1|0
    0|0
    • Erkeklerin işine gelen bir durum ama bayanlar da kendilerini mecburmuş gibi hissettiriyorlar.

• ben öyle hissettirmiyorum sahsen kisisine göre degisir.

• Bu durumda evet bayanlarında etkisi vardır. Genelde hem cimslerim böyle saçma sapan yanılgılara kapılıyorlar. Kendilerini bay lara muhtaç gibi göstermek yerine desteklerinin onları olumlu anlamda etkilediklerinden bahsetseler nolur sanki. Güçlü olun hanimlar

2|0
    0|1
  • Hayır değildir.

1|0
    0|1
  • Erkek egosuna hizmet etmektir o muhtaçlık duygusu, bana çok uzak

3|0
    0|1
  • iki tarafta birbirini tamamlıyor dielim

1|0
    0|0
  • kadını erkeğe muhtaç eden yine erkektir

1|1
    0|0
    • Öyledir ama kadın o kadar da muhtaç hissetmemeli bence.

• Bence ikisi birbirini tamamlarlar

0|0
    0|0
  • Sacmalik iste

2|0
    0|0
  • Erkek olmasaydi zaten kadinin korunmasini gerektirecek bir durum olmazdi

1|0
    0|1
    • Doğru erkekler kadınları diğer erkeklerden koruyorlar

Yükleniyor...