Sigara içmenin yararları nelerdir?

Sigara içmenin zararlarını hemen hemen hepimiz biliyoruz peki yararları var mı?

0|0
19|54

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Tabiki hemen sayayim.
    -Sevmedigin birini sigaraya alistirarak butcesini + sagligini zarara sokabilirsin.
    -Ölmek istiyorsan yavas yavas kendini ölüme itebilirsin. Biraz masraflı oluyor ama yaninda sevmedigin birini de goturme olasiligini da düşünürsek sevindirici olabilir.
    -Kilo vermek isteyenlere sigarayi artirmalarini tavsiye ederim.
    -Ayrıca kısırlığa sebep olabiliyor. Bu yuzden nüfus artışları kontrol altina alınabilir 😊

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 53

• blog.milliyet.com.tr/.../?BlogNo=18203 Detaylı bilgi için siteye giriniz.

1|0
    0|1
  • Diş ağrısına iyi geliyor

1|1
    0|0
  • Damarları yumuşatır gerginlik hissini alır (Siniri geçirir kısmı)

1|0
    0|0
  • Hiç. Sadece parmakların arasında fiyakalı duruyor.

1|0
    0|0
  • Bir faydası yok...

1|0
    0|0
  • Tek bildiğim vücutta içerde yara varsa onu kurutuyor nikotin olduğundan dolayı başkada yararinin olduğunu sanmıyorum

1|0
    0|0
  • tiryaki değilse kilo verdirir

1|0
    0|0
  • zayıflama ve kilo almama her sinirlendiğinde sinirini bir sigara yakarak kendini sakinleştirebilme :) ve abazaların ateşiniz var mı diyip kızlara yavşadığı gibi :)

0|0
    0|0
  • Var bir an önce gebertip Allah'a kavuşturuyor :)

1|0
    0|0
  • bir gün ufak bir ameliyattan sonra hastaneden çıkarken güneşi görür görmez ölüm gibi bir ağrı yayıldı her yerime. basamağa oturabilip bir sigara yaktım. dumanın dokunduğu her hücreden başlayan bir şifa dalgası yayılmıştı vücuduma. anlatabileceğim gibi değildi ya kfhjfklfdjhfk peygamber dokunuşuydu sanki :d

0|0
    0|0
  • ekonomiye katkıda bulunuyorsunuz enayiler..

1|0
    0|0
  • Zehirin zikkimin yarari mi olurmus.

1|0
    0|0
  • Yağmurlu havada yakinca ellerini isitiyor

0|0
    0|0
  • sürekli burun kanamalarınız varsa , duman kılcal damarları körlüyor ve bir zaman sonra tamamen burun kanamanız kesiliyor

0|0
    0|0
  • sen içiyo musun?

1|0
    0|0
  • Sindirimi hizlandirir.
    Sikintilarin dagilmasini zihninin acilmasini saglar. Bilimsel olarak kanitlananlar bunlar. Ayrica pis kokarsin sinek yaklasamaz bu da benim dusuncem

0|0
    0|0
  • hiç bir yayarı yok bir he yüzünden sigaraya başladığın için ileride çok pişman olacaksın 5 yıl sonra aynaya bakınca çirkinleşmiş klırışmış bir yüz göreceksin.

0|0
    0|0
    • :D :D peki

• Merak etme kullanmıyorum hem ben ayrılalı 2 sene oldu be @REDHOTLİNE0707

• iyi bari sevindim bunu duyduğuma. hem 2 sene yanlız olur mu yaa sevgilin yoksa partnerin falanda mı yok çevrendeki erkekler he falan mı acaba çok merak ettim valla :D

• biriyle konuşurken asla utanmazsın canın sıkılmaz keyif yapabilirsin kilo verebilirsin

0|0
    0|0
  • yararı yok kandırmayın kendinizi

0|0
    0|0
  • sevmediklerinden çabuk kurtulursun yani aslında onlarda seni sevmiyorsa başkasına da yararı dokunmuş olur

0|0
    0|0
  • Var, agzi poh gibi kokutup hohhh yaptigimizda icmeyenleri bir adim geriye atabiliyoruz.

0|0
    0|0
  • Hiçbir yararı olduğunu düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • 8 sene içtim yaşım 22 günde 1paket rahat bitiyodu ayda ragat 270 tl para veriyordum sigaraya 5 aydır içmiyorum. Sigaranın bir yararını görmedim

0|0
    0|0
  • Mesela kışın dağın başında mahsur kalsak e otomatikmen çakmağımızda olur ve Ateş yakar ölmekten kurtulabiliriz😀😀

0|0
    0|0
  • çok faydalıdır. yataklara düşürür iyidir. tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • O an kafan rahat oluyor

0|0
    0|0
  • yokki

0|0
    0|0
  • Ulke ekonomisine katkı sağlıyoz işte sdfbg

0|0
    0|0
  • Zeka seviyesi düşük insanlara ilgin var ise

Onun gözünde cool gözukebilirsin

0|0
    0|0
  • soracak soru bulamayınca ben :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    23

Kızlar Ne Diyor 18

• Sinirleri yatıştırıyor ama başka şekillerde yatıştırın siz sinirlerinizi sakın başlamayın

1|1
    0|0
    • Sigara içmeyenler sinirlerini nasıl yatıştıracak peki?
      -Ya sabır diyerek mi?
      Allah'ım sabır ver...

• Sinekleri kovar

1|0
    0|0
  • Sigara içmenin tek bir yararı var nikotin ihtiyacını karşılıyorsun ama nikotin patlıcanda da var ki nikotin olmasa da bir sorun olmaz.

1|0
    0|0
  • kafayi rahatlatir. yeterli

1|0
    0|0
  • Sence?

1|0
    0|0
  • Sigara ve amonyagin kisa sureligine zekayi olumlu etkiledigini biliyorum tabi sonrasinda kat kat zarar veriyormus. matematik ogretmenimiz bize tuvalette ders calisin derdi.

0|0
    0|0
  • Psikolojik tamamen rahatlattığını düşündüğümüz için içeriz psikolojikmende rahatlarız

0|0
    0|0
  • Erken ölüm için birebir 😆

0|0
    0|0
  • Ben içmiyorum ama bırakan insanlarda aşırı bir sinir oluyor sanırım sinirleri yatıştırıyor bilemiyorum 😀 bir de sigara içenler zayıf oluyor genelde heralde iştahı da kesiyor

0|0
    0|0
  • Yararı yok

0|0
    0|0
  • Bence vücut alışıyor o nikotine sertleşiyor kötü şeylere karşı hemen herşey çok rahatsız etmiyor

0|0
    0|0
  • Sigaranın iyi bir tarafı yok.

0|0
    0|0
  • Galiba zayiflatior diye biliorm ama icmeyin ya puf

0|0
    0|0
  • Zayiflatir :P

0|0
    0|0
  • zararları=gebermek yararlarıda=gebermek içsen de aynı içmesen de tövbe estağfurullah :D

0|0
    0|0
  • gece öksürmekten evine hırsız girmez ömrün kısa olduğu için herkes seni sever sayar :)

0|0
    0|0
  • kendini iyi hissediyorsun işte

0|0
    0|0
  • İçini ısıtır :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...