Başınıza gelen hayata dair gülümseten en son olay neydi?

Sebepsizce neşe dolduğunuz en son olay neydi?
Trafik ışıklarında, eldivenim yere düştü. Mendil satan çocuklardan biri yerden alıp, gülümseyerek bana verdi. Sebepsizce mutlu etti beni. Eldivenlerimi ona verdim.

Sizin başınıza gelen, hayata dair sizi gülümseten en son olay neydi?

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

• bir mülteci var küçük baya göbekli midesine düştük her görüşte yanıma geliyor abi sen pulüssün dimi diyor :D
    En sonunda bana kabul ettirdi polis olduğumu :D Bugün gördüm bir arkadaşıyla tavuk köfte mangal yaptırmış bide kuru pasta bir elinle onları yiyor bir eliyle de dileniyor :D Dedim ooooooh afiyet olsun beyefendi panik yaptı kalkarken yiyecekleri döktü :D

1|0
    0|0
    • midesine düşkün yani hızlı yazınca öyle çıktı. d

• Normalde alakası yok he tanısan öyle demezsin :D
      Resim çekilmeyi pek sevmiyorum ondan fotodan anlaşılmıyor :)
      Sert durmuyorum da çoğu kişi der yani tam polis olacak yüz var sende flan ama sertlikle alakalı değil :)

• çok teşekkürler :) cansın :)

En İyi Kız Görüşü

• Arabanın içindeydim, çocuk koltuğuna otutturulmuş yakışıklıyla göz kıprıştık :D

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Senin olayina benzer bir olayda benim basima geldi, Bir gün motorda geziyorum lambalarda durdum mendil satan suriyeli kiz ufak 10 yaslarinda 1 tanesini yere düşürdü indim motordan seslendim buna ne kadar dedim 1 tl diye eliyle gösterdi, aldim onu çıkardım 5 tl verdim. o çocuğun yüzünden ki gülümseme beni çok mutlu etti kafasını oksadim ona gülerek onun mutluluğu bile beni sevindirmişti

2|0
    0|0
  • Az önce kızımın tlfnda baba bana çortatrem (çokokrem) al demesi:)

1|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum fakat, senin yaptığın hareket taktir edilesi.

1|0
    0|0
  • Bir gün bir gün önce tanıştık galiba onunla evlenme teklifi etmeyi düşündüm gulumsedim hep ama şöyle bir şey oldu yoruldum artık anladın mi dedi niye dedim bilemiyorum yani dedi uzaklaştı yanımdan anlamadım tamam belki az kaldı gece hüzün var gönlünde belli ama yine de böyle şeyler normal değil gibi geldi canım sıkılıyor ya tüh diye düşündüm birden bilemiyorum yani ölelim mi acaba anlayamadım açıkçası kimse beni neden duymaktan öte bir yerde değil de eğlence için de iyi olur ama zor tabi sen de haklısın hayat olmayınca olmuyor sence de öyle değil mi

1|0
    0|0
  • Olmadı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yolda küçük çocukların bana öpücük atması el sallaması gülümsemesi falan en kötü anıma iyi gelen şeyler :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...