Kırık bir kalbin bünyeye etkisi nedir?

Kırılmış bir kalbin, yıkılmış hayallerin bünyede yarattığı yan etkiler neler olabilir sizce?
Hayata mı küser insan, diğer insanlara mı?
Yoksa inaçlarını mı yitirir bazı olgulara karşı?

Kırık bir kalbin bünyeye etkisi nedir?
#SinirliBiber

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Tecrübe bence, tabi atlatana kadar ızdırap

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kolay kolay herkese her seye inanmaz misal o kalp haa bidaha da kimse zaten o kirginligi yaratamaz benzer seyler yasamaktan urkek olur ama yasasa dahi ayni aciyi hissetmez o kalp ama artk eskisi gibi atmazda zaten

0|1
    0|0
  • kırık kalp hayata insanlara karşı inancını yitirseydi kalbimiz bir kere kırılır ve hiçbir şey eskisi gibi olmazdı sadece bazı olgulara karşı inancımız azalır güvenimizde onunla doğru orantılı olarak. İçinde ki acı o kadar büyür ki ruhsal çöküntün fiziksel acıya dönüşür kırıkların kalbine battığını hissedebilirsin ama hiiçbir şey bir insanı yıkabilecek güçte değildir her yeni kalp kırıklığı seni daha yüceltir daha olgunlaştırır sana yeni birşeyler öğretir kalbin her kırıldığında biraz daha büyürsün.

0|1
    0|0
  • Kimin hangi hayellerinin s*kildigini kimse bilemez ! Bana da bir tatil lazım bu kadar kirikla devam etmek zor

0|1
    0|0
  • hayata kuserım ben

0|1
    0|0
  • Sadece kendine küserr..

0|1
    0|0
  • Kirik degildir o kirik olsa duramazsin :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Açıkçası kalbin kırıldıktan sonra tüm insanları cehennemlik olarak görürsün (mecazi cehennem yüreğimdeki harlı ateşten basediyorum)
    O yüzden her geleni yakarsın orada sevabına günahına bakmadan bir zaman sonra insan güven duygusu yitirir böyler duygularda aşk neydi ki dersin savaşmak mı sevişmek yoksa koskaca hayal kırıklığı mı neydi aşk ya dersin...
    Nokta virgüle kaymış ünlemin haberi olamış aklıma bunlar geldi :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...