Davranışlarınız kendinize olan saygınızdan mı, yoksa çevrenize olan duyarlılığınızdan mı?

Mesela toplum içinde sabunladığınız elinizi, yanlızken de sabunlar mısınız?
ya da toplum içinde küfür etmiyorken, kendi içinizde yahut yanlızken küfür edermisiniz?

Genel olarak davranışlarınızı topluma olan saygınızdan mı kendinize olan saygınızdan mı şekillendirirsiniz?

0|0
23|5

En İyi Kız Görüşü

• kımse gormesede allah goruyo yaptıgımız seylerı ıslerı. her ınsanında yaptıgı kendıne. elımı sabunlarsam kendım ıcın bı sey yapmıs olurm baskasını ılgılendırmez. :)

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Topluma olan saygımdan yapmadığım şeyler var tabi ama kendime yakıştıramadığım şeylerde var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• Kendime olan saygımdan.
    Evde dışarıdan daha bakımlıyım mesela. Dışarıda makyaj yapmam evde yaparım. Çünkü kendim için yapıyorum.

0|0
    0|0
  • Kendime olan saygımdan

0|0
    0|0
  • Her zamanki halim hic kimse icin kibarlasmam. zaten kibar biriyim. küfür sevmem. yalnizken bile söylemem.

0|0
    0|0
  • Kendime olan saygimdan buyuk cogunlugu

0|0
    0|0
  • Kendime olan saygimdan. Çevreye karşı da duyarliligim da, varsa yanliş davranisi olan onlara mudahale etmek şeklinde oluyor. Kayitsiz kalamam

0|0
    0|0
  • Kendime ve aileme olan saygimdan cunku aaa ne yapti demicekler aaa su yapti dicekler. Cunku kendileri de Benim yaptigim neyse yapmistir. ama baskasina laf etmek kolay gelir her zaman

0|0
    0|0
  • Kendi özüme olan saygı başta gelir daha sonra Aileme olan saygım ve daha sonra kişiye olan saygımdan gelir.

0|0
    0|0
  • Kendime olan saygım olmasa topluma karşı da saygı duyacağımı sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Temizlik ayri bisey bence küfür konusunda icimden nasil geliyosa oyle yani cok önemli biri olsada ederim olmasa da sirf birileri icin kendimi degistirmeye calismam
    Ama genel olarak düşünürsek kendime saygimdan

0|0
    0|0
  • Ruh halim nasisa disariyada yansir sinirlendiysem cevredekilere aldirmadam soverim mutluysamda cevredekilere aldirmadan eglenirim el yikama olayi falanda aliskanlik olan seyler tekte yapiliyo genelde

0|0
    0|0
  • Kendime olan saygımdan

0|0
    0|0
  • Kendim için...

0|0
    0|0
  • temizlik başkası için yapılmaz

0|0
    0|0
    • İnsanları tanımamışsın doğru düzgün

• Allah korusun, ben öyle değilim. Öyle olan insanları sevmem. Ben ki, duşa girmeden dışarı çıkamayan bir insanım. :D

• bilemicem artık :)

• kendime olan saygımda var toplumada karışık baya

0|0
    0|0
  • Kendime saygım olmasaydı cevremede saygım olmazdı

0|0
    0|0
  • Kendime olan saygımdan.

0|0
    0|0
  • Vicdanen..

0|0
    0|0
  • kendime olan saygımdan

0|0
    0|0
  • kesinlik kendime olan sagımdan yaparım

0|0
    0|0
  • O degil de ben bir tane kiz taniyorum ellerini hic yikamiyo aklima o geldi uzuldum 😢 soruya gelince kendim gibi davranirim ama toplumda yapilmamasi gereken hareketler vardir evde yapabilecegin bir cok seyi toplumda yapamazsin mesela ve yapmamalisin ornegin ellerimi biri varken de yokken de yikarim ama yanlizken kufur ettigim durumlar varken insanlarin yayinda bunu yapmamaya calisirim bu elalem ne der acaba diye olan dusuncemden degil onlara olan saygimdandir ben kufur etmeyi sevebilirim ama kimse benim kufurumu dinlemek zorunda degil herkesin ozgur bir alani var ve buna saygi duyup her seyide yapmamak gerektigine inaniyorum.

0|0
    0|0
  • Kendime olan saygımdan desem yalan olcak simdi maalesef ben de çevreyi çok fazla kafama takarım şunu söylesem ne derler şunu yapsam ne düşünürler filan ama böyle olmayanlar da varsa cidden tebrik ederim

0|0
    0|0
  • Kendim için yaparım tatsız şey :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• İnsan davranışlarını her iki durum da yakından etkiler.

0|0
    0|0
  • Hiç biri her zaman içimden geldiği gibi davranıyorum.

0|0
    0|0
  • İkisi de cevabı tavan yapacak bakın şimdi. Ben de büyüyünce hep klişenin dibi olmak istemiştim. Ben de ikisi de diyorum.

0|0
    0|0
  • İkiside

0|0
    0|0
Yükleniyor...