Kürt milliyetçisiyim ama bu Diyarbakırlılardan hiç hoşlanmıyorum?

Bildiğin şehir milliyetçiliği yapıyorlar, diyarbakır bilmem şöyle, bilmem böyle. ya ne diyarbakırmış...

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• öncelikle kesinlikle ırkçı değilim. kürtleri sevmediğimide iddia etmiyorum benim birsürü kürt arkadaşlarım tanıdıklarım var. hepside iyi insanlar ama kürt özerkliğini kazanma amacıyla ( ki yalan bölücülükten başka birşey değil) kurulan pkk terör örgütünü destekleyenlere insan gözüyle bile bakmıyorum.

0|0
    0|0
    • inşallah türklerde şimdi Kürtlerin yaşadıklarını yaşarlar. bu temennim ve duam seni rahatsız etti mi acaba?

• adana şakirpaşaya her zaman beklerim

• uzaklardasın kardeş

Erkekler Ne Diyor 1

• bende Türk milliyetçisiyim ne olacak? birbirimizi mi öldürelim? Türkiyeyi ve insanları sev yeter ırk ayrımı yapma. Ağzınızı açtığınız zaman herkese faşist diyorsunuz. En büyük faşist sen ve senin gibilerdir

0|0
    0|0
    • kardeş her kes kendi toprağında kendisini yönetsin mesele bu.

• kendinizi yönetmeye kalksanız aç kalırsınız aç. elektriğinizi suyunuzu sağlık hizmetlerinizi biz ödüyoruz. her ay başında çocuk başı devletten yardım alırken böyle demiyorsunuz. keşke ayrılsanız da o zaman görürsünüz kendi kendinizi yönetmeyi. çok değil 1 yıl sonra geri alın diye ağlarsınız ya da elinizden topraklarınızı alırlar suriyeliler gibi sınıra dayanırsınız

• http://i.hizliresim.com/0m7QEZ.jpg yeterli olacaktır bu resim.

Yükleniyor...