Bu sitede gercekden duzgun insanlar var mi?

Bakiyorumda her erkegin amaci cinsselikmi... bir kizin sorusunun altina dolusurlar. Mesaj atip kizlari rahatsiz ederler. Kizlara gelincede hepiniz mi egoistsiniz kendinizi dusunursunuz. Niye burada kendilerinizi tatmin etmeye calisirsiniz ozguvensizmisiniz. Sacma sapan sorular sorarsiniz. Sonra birde ayrilanlar var, daha askin ne olduğunu bilmeyip ask yok diyenler.

Yok mu ya surda dürüst düzgün insanlar?

Güncellemeler:
guncell

0|0
16|24

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Tuhaf insanlar var cidden bu siteyi anlayamadım gitti :)

0|0
    0|0
    • simdi durust olmak gerekirse zamani bol bol bos olan insanlar var burada veya bir problem yasayan ama sanirim bazi kafasi bos olan insanlar burdan ne dusururum derdinde veyahut ciddiyetsizler.

• açıkçası maleef öyle durum çıkarcı insanlar fazla sanalı çok önemseyip gölgesinde yaşıyan klavye delikanlıları o ksda hepsi :)

Kızlar Ne Diyor 15

• Ne ararsan mevcut

0|0
    0|0
  • Var 3-4 kiş :)

0|0
    0|0
  • bakış açına göre değişiyor bence ya ben cok güzel iki tane arkadas edindim sürekli konuştuguum :) var ama bulmak zaman alabiliyor :)

0|0
    0|0
    • arkadas edinmeye gectim ya sacma sapan sorular gorusler gormiyelim yeter :)

• Varlar

0|0
    0|0
  • Var var onlar izleyip eğleniyor sadece

0|0
    0|0
  • yokk
    dogru duzgun olsa burada ne yapsin :D

0|0
    1|1
  • Çok fazla reddedıldın sanırım

0|0
    0|0
  • Var neden olmasın?

0|0
    0|0
    • Sadece bir soru sormak istiyorum ve eminki durust olacaksiniz... profilinizi mesela niye gizliyorsunuz?

• neyse uzatmiyacam tesekkurler gorus icin.

• Rica ederim.

• var ben varım genelleme yapma

0|0
    0|0
    • Sadece bir soru sormak istiyorum ve eminki durust olacaksiniz... profilinizi mesela niye gizliyorsunuz?

• iyide buna ne gerek varki yani zaten bu sitede en fazla ne kadar gizlenebilirsin

• soru sorarkende gizlenebilirsin degil mi? benim demek istedigim sey su sen nasil benim profilime girip benim nasil birisi oldugumu gorusdeki dusuncelerimde cikarabiliyorsan yani benim nasil bir insan oldugumu gorebiliyorsan, burdaki insanlarinda goruslerini gizlemelerinde bir problem var bence ya yaptigi goruslerin herkes tarafindan gorulmesini istemiyorlar ya da dedigim gibi takip edenleri kontrol etmek istiyorlar.

• Ben varim

0|0
    0|0
  • Neye göre kime göre düzgün insan. Bana düzgün gelen sana gelmeyebilir sonuçta

0|0
    0|0
    • ayy eger bana duzgun gelen sana gelmiyorsa diyorsan mesela senin duzgunlukden kastin ne? Duzgunluk ne? Iki tane duzgun olabilir mi veya iki tane dogru? ben olayi kisisellestirmiyorum sadece duzgun ahlak edep terbiyesini bilen saygili ve sevgili insanlardan bahsediyorum eger senin bunun uzerine daha duzgun bir bakis acin varsa lutfen soyle bende ona gore duzgunluk anlayisimi degistireyim. Zaten herkes kendi kafasinda duzgunluyu tanimladikca toplum duzgunsuzlesti.

• Ben anlıyorum ama sana anlatamıyorum. Sanırım uygun cümleleri kullanamıyorum. Neyse tamamdır

• Sen anlamaya calismiyorsun cunku kafa yapin hep elestirmeye yonelik kardesim tipki bu soruyuda elestirdigin gibi :) ben bardagi yari dolu diyorum sen yok yarisi bos diyorsun. Ama saygi duyuyorum elestirebilmekde onemlidir yani duzgun bir insan koru korune birseye inanmamali elestirip sorgulayabilmeli bu yuzden gorusun icin tesekkur ederim :)

• Ben varım.

0|0
    0|0
  • özgüvensizim ama kız olduğumiçin değil insan olduğum için ayrıca evet bu sitede sen dahil herkesin amacı cinsellik. inkar bile etsen bu soruyu sorarken bu şekilde düşünmediğin için takdir kazanmak istiyorsun bunu neden yapıyorsun acaba aaaaaaaaaaaaaaaa işte bunlar hep seks :))))

0|0
    0|0
    • sana cidden uzuluyorum yazik... bukadar onyargili olacagina gir profileme bak... ama ozguvensiz olmak suc degilki yani duzgun bir insan ozguvensiz olabilir yeterki utanmazin ahlaksizin teki olmasin. Beni bu soru sormamdaki amacim gorusleri okuyup siteyi anlamak ve bu sitedeki genel olarak nasil insan olduklarini gormek. Evet cogu erkek cinsellik pesinde burada bu konuda haklisin tipki bir kadininda egosunu tatmin etme ve ilgi gorme pesinde olmasi gibi. Ama azda olsa bu siteyi dogru duzgun kullanan insanlarvar. Sizler aklinizi seksle bozmussunuz yazik...

• aaaa arkadaşın takdir hormonları da kabarmış hırslı mıyız sanki biraz ne

• takdir? yav bir sus konusmayi ogren sacma sacma konusuyorsun hic cekemiyecegim. Simdi sen susmasinida bilmezsin dur ben hemen onuda bir hallediyim :)

• Meriç sen misin?

0|0
    0|0
    • he he ben Meric acaba sen kimsin? kaybolmus gibisin.

• Madem meriç değildin niye he yazdın?

• sana boyle her soru soran kisinin meric olmadigini gostermek icin. ama sevdim bak son sacma sapan soru bukucu bu iyimis :)

• Her türden insan var burada

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Bu sitede ki insanlar.
    Çevremizde ki insanlardır.
    Her an her yerde rastlayabileceğimiz insanlar.
    Çok doğru dürüst insan tanıdım burada.
    Zaten şu an da burada bulunmamın sebebi de budur.

1|1
    0|0
  • Sana kısaca özetliyim Po. r no izleyip bdsm grup merakında olanlar seks deneyimleyip millete özenip hataya düşenler
    gelip ağladığı sürece. Aşk ı dizilerden izleyip aa çok güzel deyip doğru olamayn kişilerle aşk diye bişeyler yapıp sonra ayrılıp buraya gelip ağladığı sürece
    doğru insanlar bulmak coz zor.

0|1
    0|0
    • demek istediğim birşeylere özenerek ne aşk olur nede seks.
      Kalp doğal olmalı gerçekten emek verilmeli bişeyler için.
      Doğrular zamanla sabırla sadakatla ortaya cıkar erkek arakdasın senden ilişki istediğinde sen istemediğinde ilişkisini bitiriyorsa sen onu kaybedicem diye yatmak zorunda hissettiğin sürece. Daima aşkı sevgiyi bulamayacaksın.

• yok abi anliyorum bazi gencler aski azgin olan hormonlariyla karistirmis. Yazik bosuna aski kirletiyorlar sonrada bu tip kafalar gercek ask yok diyor bide. Yani erkekler icin boyle tamam bizde genciz bizde ayni seyi yasiyoruz ama biraz sabir yani insan kendine durust olmali ben gercekten sevgi nedir biliyormuyum diye... yoksa bu hormonlarimin beni nefsimle kandirmasi bir sorgulamasi lazim. Yani goruyoruz iliski girip artik birsey hissetmiyorum. Yazik gercektenden bunlar baba anne olup cocuklarimla cocuklari ayni okullara gidecekler ya. Korkumda bu. Bu edepsizler edep ne bilmezken cocuklarina nasil ahlaki ogretecek? Kizlarada dencek cok dedigin gibi hepsi ilgi manyagi yani ego bir insanda bukadarda olmaz. Cevrelerinde yaptigi yanlislar yuzunden goremedikleri ilgileri iste burada cok guzel sapiklarin teki gosteriyor. Tencere kapagini buluyor yine anliyacagin.

• doğru noktalar da var yazında :) ne yazıkki umarım herkes doğruyu bulur bilir öğrenir.

• kendi adıma konuşursam benim burada bulunma amacım cinsellik değil, profilim açık gönderdiğim yorumlar ortada, ama genel olarak benim gibi düşünenlerin pek olmadığı konusunda haklısınız

0|2
    0|0
    • abi iste bu ya yani eger surdaki insanlar biraz daha kendine ceki duzen verse cok guzel bir ortam olucak. Ama ne saygi var neden duzgun bir insan sevgisi... herkes birseylerin derdinde.

• diğer cevaplara gelen yorumlarını da okudum. Anladığım kadarıyla düzgün birisin, en azından bazı şeylerin farkındasın. Benim sana nacizane tavsiyem sen diğerlerini boşver, kimseyi düzeltmeye çalışmak için polemiklere girme, inan bana canı sıkılan hep sen olursun, insanlar eleştirilmekten hoşlanmazlar. Ayrıca çok fazla düzgün insan olmaması bir yandan senin için avantajdır, farklını göstermiş olursun. Sen düzgün duruşunu koru, mutlaka bunun farkına varan, kendini sorgulayan birileri olacaktır ;)

• Var desekte kimse inanmayacak nasıl olsa

0|1
    0|0
  • var benim demicemde var gerçekten hayata bakışı sonra yardımseverliği insanlığı düzgün insanlar var hata biride çok sevdiğim abim @estfrllh kendisi pek girmiyo siteye ama çok kıymetlı bir insandır

0|1
    0|0
  • Beni cağırmışsın :)

0|0
    0|0
  • Bunlar bizim hep yakın çevremizde olan insanlar gibiler sadece burada iç dünyalarını gözlerimizin önüne seriyorlar kimse saf değildir sadece öyle görünmeye çalışır

0|0
    0|0
  • var kanka ben wqe

0|0
    0|0
  • Bu genel evde bakire kadın arama gibi bir şey. Ama vardır illaki

0|1
    0|0
  • Evet , var. Sitenin bana kattığı güzel dostlarım mevcut.

0|0
    0|0
  • Ne bekliyorsun hocam burası için normal

0|0
    0|0
  • buradakilere ön yargıyla yaklaşabilirim fakat tanımadan böyle düşünmem gayet normal. ama eminim ki burası türkiye'nin 'metropol' hali :)

0|0
    0|0
  • Tek tük var

0|0
    0|0
  • hangi düğmeye basıyoruz

0|0
    0|0
  • Aşk olsa zaten bilirdik yokki bilmiyoruz saygılar

0|0
    0|0
  • Ben dürüstüm ama sadece kızlara, biri şu çocuğa dürüst davransın hali hal değil bunun.

0|0
    1|0
  • Varda nesli tükenmek üzere.

0|0
    0|0
  • Bunlar hep amerikan oyunları

0|0
    0|0
  • La olum herkes trol sen sanio musun normalde bole bu insanlar😄

0|0
    0|0
  • Ben varım biz varız.