Eve gelen misafirlerin en çok neyinden şikayet edersiniz?

Ben çocuklarından, ve temiz olmayışlarından şikayet ederim.
Çocuklar çok yaramaz ve terbiyesiz oluyor, bir de buda yetmezmiş gibi pisler. Tuvalete girdikleri zaman su dökme alışkanlıkları yok, el yıkama alışkanlığı yok. Ama onlarda da suç bulmuyorum küçükleri büyükler eğitir, fakat büyükler kendini eğitememiş ki , çocuklarını nasıl eğitsinler. Küçükler ne ise, büyükler de aynı derece pis. Bazı kadınlar Allah var temizler, ama ben daha temiz erkek görmedim. Çok tiksindirici bir durum, koskoca adam elini yıkamıyor, sonra elini uzatıp el öptürsün. Hadi oradan be sen kim, el öpmeye layık olmak kim. Bunun yanı sıra burun karıştırmayı saymıyorum bile.

0|0
22|30

En İyi Erkek Görüşü

• Eve gelen misafirden şikayetçi olmam asla. Ahlak, adap, edep, gelenek-göreneklerimiz ve dinen bu yanlıştır..

Eve gelen misafir, baş tacıdır.

2|0
    0|0
    • Ben misafirden rahatsız olmuyorum, sadece bazı durumlardan şikayetçiyim.

• Demek istediğim misafirden rahatsız olmak değil. Eve gelen kişinin kusurlarını görmemezlikten gelinir bizde, tabiki insan kendi düzeninde birilerinin gelmiş olmasını istiyor ancak bizlerinde eksik olduğu kısımlar var

• Bu durumda evet çok haklısınız.

En İyi Kız Görüşü

• Misafirler gelmeden önce / gittikten sonra annemin ilan ettiği savaş hazırlıklarını..
    "Tuvalet var mı?" diye soran değişikleri :/
    Odamı alt üst eden canavarları.
    Annemin kaş göz işaretlerini.
    Yeyip yeyip "olmamış bu" diyen ağızlarını..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• misafirden şikayet etmem tabi mesela ben bir yere gittiğim zaman yemek yerken filan ayrı koymazsa rahatsız olurum cünkü kimse kimseyle aynı tabakta yemek zorunda değil bence kibirlilik filan değil takıntılıyım biraz

1|0
    0|0
  • Evet misafir kabul etmemek mi gerekiyor?

1|0
    0|0
  • Fazla oturmalarından.

2|0
    0|0
  • Andizin gelirler ev dahinik olur kapida bekletince kizarlar ve isik hizinda rahati. i bozup etrafimdaki sacma sapan ceyleri kucagimda toplayip merdiven altina atmam.. buna verdigim efora sinir olurum. Bu yuzden misafir sevmem

2|0
    0|0
  • Kapım 7/24'tür. İstenildiği zaman gelinir, istenildiği zaman gidilir. Bekar bir insandan fazlasını beklemelerine gıcık olurum. Takılsın işte kafasına göre. :D

1|0
    0|0
  • Ben misafirlerden komple şikayetçiyim.

2|0
    0|0
  • Misafir ne yaparsa yapsın.
    Herhangi bir şikayetim söz konusu olamaz.

1|0
    0|0
    • Öyle deme Emre, söz konusu temizlik olunca iş değişir.

• Sen rahatsın , sen temizlenen tuvaletin çocuklar tarafından kirletilmesi nedir bilir misin? :/
      Bir dost.🕵😎

• Ahahahahaha :D peki dost 😒 bilmem ayrıca.

• Kimse gelmez vana arkadaslarm dısında sjsj

2|0
    0|0
  • Misafirin başımın üstünde yeri vardır.
    Aksi söz konusu olamaz.

2|0
    0|0
  • sık sık gelen misafirlerden şikayetçiyim bir rahat bırakın kardeşim

2|0
    0|0
  • gelmesinden , daha gelmeden tüm aileyi eskiden beridir bıktırırdım ama artık öyle bir sorun kalmadı

1|0
    0|0
  • Misafir çocuğa oyun oynuyoruz diye kandirip mandalina soydurupload yerken ben

1|0
    0|0
  • evime gelmeleri bizi önemsemeleri güzelde ne zaman evlenecen dedilermi insanın bir siniri bozuluyor... canı sıkılıyor.. böyle değişik duygular yaşıyorsunuz..

1|0
    0|0
  • Benim yiyeceğim şeyleri yemelerinden

1|0
    0|0
  • Yanındaki çocuklar

1|0
    0|0
  • Evime davet ediyorum. Adı üzerinde misafir, hiç birşeyinden şikayet etmem başımın üstünde yeri var. Ev yansa canı sağ olsun. Misafir o misafir...

1|0
    0|0
  • misafiri çok severimmm

1|0
    0|0
  • eve gelmeleri şikayet etmek için yeterli bir sebep.

1|0
    0|0
  • Eve gelmesinden

1|0
    0|0
  • eve misafir almıyoruz kanka

1|0
    0|0
  • Dedikodusundan. Hata kovarim bu yuzden

1|0
    0|0
  • gelmelerinden

1|0
    0|0
  • Elbette çocukalar 😤😤😤😄😄

1|0
    0|0
  • Abartacak derecede geç saatlere kadar oturmalarını

1|0
    0|0
  • Ohaa oyle misafirmi varmış allahtan bizim eve oylesi gelmiyor kovarim serefsizim :/

1|0
    0|0
  • Çok durmalarından

1|0
    0|0
  • eve gelen misafirin eve gelmesinden şikayetçiyim ben amg

0|0
    0|0
  • bütün erkekleri gördünüz mü? temiz erkek hiç görmemişsinizde.

1|0
    0|0
    • Ben etrafımda gördüklerime göre konuşuyorum.

• Şimdi ben böyle konuşan kadınlar gördüm, ter kokusundan yanına yaklasılmaz, orasında burasında bir avuç kıl, lafa gelince temizler titizler

• Olabilir, sizde haklısınız.

• Çocukların gürültüsünden şikayetçiyim.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Annemin o misafirler gelmeden önce olan stresinden :/ Bir nevi o da misafirler yüzünden oluyor ya :/ Sinir oluyorum ona

3|0
    0|0
  • Gorup gorebilecegin en cok misafir gun icinde bize gelmekte. Artik neresinden tutup sikayet edecegimi sasirdim gercekten her konuda kısıtlıyo beni ders calisamiyorumu şuyu buyu bir kenara biraktim kendi evimde rahat yemek bile yiyemez oldum artık. Kendi evimde mülteci gibiyim yaa birakayim evi onlara gideyim en son bu olacak 😁

1|0
    0|0
  • Valla bana hepsinin nasilsin iyimisin demesini ve hepsine ayni cevabi vermekten bıktım tek şikayetim bu yani😀😀😀 bana iyimisin diye sormasın kardesim kötüysem de iyiysemde zaten iyimisin nasilsin diye sorunca çok kötüyüm mu dicez allaallah bide teşekkür ediyoruz iyiyim tesekkur ederim siz nasilsiniz onlarda saol bende iyiyim allah iyilik versin ben bunlari yasamak istemiyorum arkadas biktim bu yani misafirlerden tek sikayetim..😀😀

1|0
    0|0
  • Çocuklar :/

1|0
    0|0
  • Bizim komşunun oğlu 11 yaşında. illallah ettirir insana. Şımarık ağzı küfür dolu etrafı döküyor yediği şeyi döküyor. Görünce gırtlaklayasım geliyor.

1|0
    0|0
  • Misafirlerde sorun yok sadece annemin kaş göz işaretinden

1|0
    0|0
  • Merhaba ben misafircanlisi 😊misafirin basimin ustunde yeri var ne sikayeti

1|0
    1|0
  • Bizim eve ağlayan çocuğuyla gelmesi tabiki😃

1|1
    0|0
  • Dedi kodu yapmaya gelmişse çok sinirlenirim..

1|0
    0|0
  • misafir çocuklar

1|0
    0|0
  • Çok soru sormalarından

1|0
    0|0
  • Çok konuşan ve boş konuşan misafiri sevmem az konuşsun.

1|0
    0|0
  • İzin almadan puro içiyor olmalarından, rahatsız oluyorum...

1|0
    0|0
  • Çocuklar.

1|0
    0|0
  • Ortaligi dagitmalarini sevmiyorum simarik veletlerini de sevmiyorum geldiler mi gitmek bilmiyorlar onlardan tiksiniyorum habersiz gelenler var birde kendini zorla davet ettirenler var ay misafir komple tiksinç disarda bir yerde buluşsak ya?

1|0
    0|0
  • Çok yükseksesle konuşmalarından. 😖

1|0
    0|0
  • Bende çocuklarından şikayetçiyim hatta mümkünse çocuğu olan misafir gelmesin evimize 😵

1|0
    0|0
  • Kolay rahatsız olmam misafirden, sadece çocuklu ve sorumsuz kadınlara gıcık olurum..

1|0
    0|0
  • Bazen gitmeyi unutuyorlar ya hani ondan işte

2|0
    0|0
  • Uyuyor dediğim halde ısrarla beni cagırmalari

1|0
    0|0
  • Çocukları pek sevmem

1|0
    0|0
Yükleniyor...