İnsanın en güçlü hissettiği yaş kaçtır?

İnsan en çok hangi yaşta güçlü olur?
Ya da, siz kaç yaşınızda çok güçlüydünüz?

0|0
13|34

En İyi Erkek Görüşü

• 7-8 yaşlarımda çok güçlüydüm.. Elde edemeyeceğim ne olurdu yahut başa çıkamayacağım?
    En fazla, annem bir yere gittiğinde kardeşimin altını değiştiriyordum. :))

Şimdi öyle mi? Dinim intihardan men etmese toprağın altına çoktan girmiştim.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 8 aylıkken en güçlü olduğu yaştır.

Anasına tekme atacak kadar korkusuz güçlümü güçlüdür. şimdi öldürseler yapamammm keserim o ayağııı keserimmm

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• Yaşamış olduğu tecrübeye göre değişir, misal 10 yaşında terkedilir ve ondan sonra çok kötü bir süreç başlar onlarla baş etmeye çalışır, biri bitmeden diğer sorun başlar, ALLAH hiç bir insana kaldıramayacağı kadar dert vermez, o insan bu sorunları çözdükçe tecrübe kazanır ve aynı zamanda da güçlü hisseder bu 20 yaşında olur 18 yaşında olur 25 yaşında olur, başından geçen sorunlara ve onda yarattığı tahribata göre değişir.

1|0
    0|0
  • annemi ve babamı kaybettiğimden beri

1|1
    0|0
  • Beden olarak 18 den sonra, akıl olarak 30 dan sonra.

1|0
    0|0
  • İnsan kendisini güçlü hissederse güçlüdür zaten. Özgüvenle alakalı bir şey bu :)

1|0
    0|0
  • Öyle bir yaş yok aslında. İnsan ne zaman ki kaybetme korkusu yaşamaz veya kaybedeceği bir şey kalmaz işte en güçlü olduğu zaman o zamandır. Yani dünya ile olan bağlarımız ne kadar az olursa biz de o derece güçlü oluruz.

1|0
    0|0
  • 20 de benchte 100 cakıyodum 23 te 110 galiba 23 te güçlüyüm

1|1
    0|0
  • 18 yaşına girdiğin zaman kendini dünyanın kralı olmuşsun gibi hissediyorsun

1|0
    0|0
  • 16 diye düşünüyorum ama okul bitince iş başlayınca para gelince yani ele o zaman bu fikrim değişebilir.

1|0
    0|0
  • kendi kendine yettiğini, kimseye ihtiyacının olmadığını, karşına çıkabilecek en ağır travmatik sorunların bile üstesinden gelebileceğini hissettiğin "an" en güçlü yaşındasın demektir. Muhtemelen o "an" senin en zayıf anındır ama sen boşver, takma kafana.

1|0
    0|0
  • 17 falan sjsj

1|0
    0|0
  • 41 dir

1|0
    0|0
  • 20 li yaşlar.. testesteronun fazla salgılandığı vucudun daha dinc oldugu zamanlar erkek heryonden kendini daha güclu hisseder..

1|0
    0|0
  • Yaşanilan zorlukları aştıktan sonra kendine özgüvenin olur bence yaşa bakmaz ama benim 19

1|0
    0|0
  • 20-21 yaşından beri güçlü hissediyorum bu aralar da zirve yapmış gibiyim kodum mu oturturum gibi hissediyorum

1|0
    0|0
  • 18- 25 arası diyelim

1|0
    0|0
  • Yaşadığı olaylara , yaşam şartlarına , hayata duruşuna bakışına çevresine göre olumlu ya da olumsuz olarak değişebilir herhangi bir yaş sınırı yoktur yani.

1|0
    0|0
  • aklı başında olduğu yaşta

1|0
    0|0
  • genç yaşlar

1|0
    0|0
  • Her yaşımda yaşıma göre güçlüydüm

1|0
    0|0
  • Her yasta insan gucludur.. ama ilk ask baskadir hemserim..

1|0
    0|0
  • yaşadıkların

1|0
    0|0
  • 30 yaş diyorlar. Tabii kendine bakıp, spor yaparsan

1|0
    0|0
  • bence bunu kendisi hisseder elbet bişey olmuştur hayatında ondan sonra kendisini güçlü hissedebilir bu değişebilir yaşla ilgisi yok

1|0
    0|0
  • şu an 21 yaşındayım ve şu an kendimi en güçlü hissettiğim yaşım :)

1|0
    0|0
  • 1 yaş

1|0
    0|0
  • 27 :)

1|0
    0|0
  • 30 bence

1|0
    0|0
  • Daha var o yaşa ya 😒

1|0
    0|0
  • 30-35 yaş arası herşeyin zirvede olduğu dönemdir

1|0
    0|0
  • Bu yaşım, sonrasını göreceğiz...

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 12

• Hicbir yasta guclu hissedemez bence ya da en fazla ergenliktr nedeni ise isyan halindeki ruh halidir

1|0
    0|0
  • 35 falan herhalde öyle tahmin ediyorum

1|0
    0|0
  • Kocasinin 31 yasinda oldugu zAman :D @iskoc_hakem 😂

1|1
    0|0
  • 1 yaşında çok güçlüdür, çünkü; hayata daha yeni başlamıştır ve o yaşta onu hiçbir güç yıldıramaz.

2|0
    0|0
  • bu yaşımda gayet güçlü olduğumu düşünüyorum :D
    daha görcez önümüzde çok yıllar.

1|0
    0|0
  • Ne zaman kendi parasini kazanır kendi hayatını kendi planlarna göre yaşar o zaman güçlü ve özgür hissedebilir. O da 23-35 arası heralde

1|0
    0|0
  • 30 olur diye düşünüyorum daha var

1|0
    0|0
  • yaşla ilgili değil

1|0
    0|0
  • İnsanın kendi ayakları üzerinde durabildiğini anladığı yaşı en güçlü yaşıdır bence

1|0
    0|0
  • 35 diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Her geçen gün daha da güçlendiğimiz için yorum yapamayacağım.

1|0
    0|0
  • Hiç bir zaman kendimi güçlü hissetmedim

1|0
    0|0
Yükleniyor...