Sivrilen özelliklerinizi olumlu yönde mi kullanırsınız yoksa olumsuz yönde mi?

Mesela bıçak, ekmekte kesersin yahut adam da..
Zeka, bombada yaparsın ilaçta.
Ağzınız iyi laf yapıyordur, bunu kız/erkek tavlamak içinde kullanabilirsiniz, insanlara doğruyu iyiyi anlatmak içinde..

Tüm özelliklerimiz iyi veya kötü yolda değerlendirebiliriz..
Peki siz hangi doğrultuda kullanıyorsunuz?

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• Iyi yonde olduguna inaniyorum:))

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bıçağı ben kötü bir niyet olarak şu ana kadar hiç kullanmamışımdır.
    Zeka derken zekamı her türlü konularda dahil kullanırım ama zekam pek kuvvetli değildir. :)
    Özelliklerimi genel olarak söylersem eğer iyiye yönelik kullanmayı tercih ediyorum. Kötü bir insan değilim sonuçta... :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Ben iyi yönde kullandığımı düşünüyorum çoğunlukla ama kötü yönde kullanmadım dersem yalan olur. İnsanları ikna edebilme yeteneğim ve her şeye doğru dürüst bir cevap bulma huyum var ve haklarımızı ve hayvan haklarını savunurken bunu kullanıyorum mesela bu iyi ama sevgilimle tartışırken özellikle haksız olduğum noktalarda bu yönleri kullanıyor olmam bence kötü 😁

0|0
    0|0
  • Çok klasik olacak ama, yerine göre aslında. Gerçi böyle bakınca kötüye kullandığım olmadı hiç, çok gerekirse belki kullanılabilir.

0|0
    0|0
  • Olumlu yonde kullanmaya calisirim her zaman

0|0
    0|0
  • Iyi yonde

0|0
    0|0
  • Değişiyor

0|0
    0|0
  • Verdiğin üçüncü örnekte kendimi gördüm

0|0
    0|0
  • olumlu yonde kullanmaya calısırım. dogru olanda olması gerekende bu zaten :)

0|0
    0|0
  • Doğru yönde

0|0
    0|0
  • kafama göre

0|0
    0|0
  • İyi yonde kullaniyorumm ☺

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kime göre iyi kime göre kötü kime göre doğru kime göre yanlış her şeye subjektif yaklaşan bir toplumun kurcalamaması gereken kavramlar.

0|0
    0|0
  • benim sivrilen ozelligim salakligim. Genelde beynimi kullanmadigim icin bu soruya cevap veremiyecegim.

0|0
    0|0
  • Olumlu

0|0
    0|0
Yükleniyor...