Bana katilanlar varmi?

Keşke kizlarsoruyor da sadece kizlar üye ola bilse bunun icin tc kimlik falan alina bilse daha guzel olmazmiydi ya sadece kizlada ait soru cevap sitesi?
Buranin adini degistirsinler madem erkeklerde girebiliyorsa.

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• beğenmiyorsan kapı şurda

0|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• yok artık daha neler

0|0
    0|0
    • burada en azindan cinsel konulari eyik bacaklari nasilim sorularini erkekler gormezdi kadinlar gorup kardesce cevaplaya bilirdi daha iyi sohbet ortami olurdu ha niyetiniz baskaysa bilemem

Erkekler Ne Diyor 10

• sitenin yabancı versiyonun girlsaskguys yani kızlar erkekler soruyor bizde erkeklersoruyor. com adresine gittik bizi buraya yönlendirdi demekki buraya üye olmaız gerekiyormuş ondan üye olduk

0|0
    1|0
  • Katılmıyorum

0|0
    1|0
  • he ya bu kiz. Soru kizlar soruyor kizlar erkeklere soru sordu diyelim diyelim prostat sorusu. Hangi ayse cevap vercek buna uroloji ayse mi. Sen olayi farkli anlamissin kizim. Bence bir iq testi olsada tcne gerek kalmadan seni kapidisari etseler:)

0|0
    1|0
    • defol he sen olayi g. anlamissin ne dedigimi tekrar oku gelmissin burada iq dan bahsediyorsun yazik..

• Seni bir adaya koyup 7 sene erkeksiz yasatip geri getirmek lazim lazimki ozune donesin.. bolluk simartmis.. yoklukla imtihan etmeli seni ki kiymet bilesin...

0|0
    1|0
    • hic erkek arkadasim olmadi ama isteyenler oldu kabul etmedim ne bolluk yasadim nede yokluk. simdi uza

• hadi dagilalim o zaman

• Ben coktan dagildim sen hala burdamisin yaaa

• Orjinali kizlar erkeklere soruyor.. ama o kadar uzun olamayacağı için böyle

0|0
    1|0
  • kızlar soruyor diyo sadece kızlar cevaplıyor demiyor ki :)

0|0
    1|0
    • sadece ada takilmadim

• belki vardır öyle bir site eğlenceli olucağını sanmıyorum hayat paylaşınca güzel (türkcell :D)

• Çekil aramızdan biz böyle iyiz

0|0
    1|0
    • aranizda durmuyorum zaten alan mutlu veren mutlu ondan sonra zirliyorsunuz

• İşimize taş koyma alma bizden gızlarimizi yapma bunu bize 😛

• : ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Temiz kağıdı falan alınsa

0|0
    1|0
  • kız kıza tadı çıkmaz ondan burdayız biz

0|0
    1|0
  • Çoğu soruyu kizlar erkeklere soruyir ama

0|0
    1|0
    • onlar kiz abazasi oylelerinide sevmiyorum

Kızlar Ne Diyor 3