Piyango bileti aldınız mı?

Keşke almasaydınız, günahı çok fazla , bu zamana kadar milli piyango çıkanların huzurlu mutlu olduğunu duydunuzmu. Sonu felaket o parada bereket göremez.

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 4

• Milli piyango inancımız gereği eve günah ama bu bereket olayını hiç bir zaman anlamış değilim. Öyle bir durum olsaydı inancımıza göre hak yiyen büyük firmaların hepsi batması gerekirdi.

O zaman buradan ne anlamalıyız? Zenginlerin %90 ı falan hak yermiyor demek ki paraları bereketli.

ama durum hiçte öyle değil milli piyango orta ya da düşük gelirli birine çıktığı için kullanımı bilmiyor.

0|0
    0|0
    • yanlış düşünüyosun arkadaşım Allahü teala onlara dert sıkıntı vermiyo ki benim adımı o melun anmasın beni zikretmesin diye.. birde şunu unutmayım dünya müğminin zindanı kafirin cennetidir.. biz inananlar sınava geldik

• Bakın şöyle bir yanlışınız var doğal afetler her yerde her zaman olabilir peki bu kadar dinsiz kafir varken neden iyi kötü Müslümanların başına gelsin? Ya da ne bileyim bir isviçrede bir isveçte ya da norveçte neden bu tür olaylar pek yaşan mıyor? Onlar çok Müslümanda o yüzden mi? Tabi ki her şey Allahın elindedir aksini zaten iddia etmiyorum ama algınız yanlış. Eğer sizin algınızla alakalı bir durum olsaydı şu an Müslüman olmayan ya da Müslüman görünen tüm zenginler fakir olmuş olurdu hak huk yediği için ya da ne bileyim Müslüman olmayan ülkelerin hepsi yok olurdu bu doğal afetlerle. Sizin algınız kadar öyle bir müdahale etmiyor Allah CC tarafından merak etmeyin. Varsa günahın sevabın onlarla sınanacaksın sen. Allah herkese acı keder ya da bir şeyler yaşatacaktır elindedir ama dur buna milli piyango çıktı şunu bir allak bullak edeyim dur bunlar azgınlaştı bunların ülkesini başına yıkayım demez her insan günahları ile sorgulanacaktır bunlar doğal afettir. Neyse

• her zaman meyveli ağaç taşlanır... sende varsa bir ışık rabbim hfif gıdıklar kulum beni anıcakmı diye

• Ben aldim

0|0
    0|1
  • Almadım çok şükür :)

0|1
    0|0
  • Almadim : çıkma ihtimali çok düşük.

0|1
    0|0
Yükleniyor...