Yardımcı olabilir misiniz?

çok sevdiğim öğretmenim hatta bir ara ona olan sevgimi aşk bile sanmıştım ama şu an sadece bir öğretmenim olarak seviyorum. normalde o da beni çok severdi yani bunu hissedebiliyordum ve de beni arabasıyla evime bırakırdı yolda görünce alıp gideceğim yere bırakırdı ya da bazen özellikle sınav dönemlerimde kafam dağılsın diye gezmeye çıkarırdı arabada son ses şarkı falan dinlerdik hatta ailecek tanıştığımız için geçen ay beraber ailecek bir otele tatile gittik. ama şu an bana sıradan biriymişim gibi davranıyor yani evime falan bırakmıyor çok konuşmuyor eskinden bana takılırdı şakalaşırdık şu an bana çok olmasa da biraz ciddi davranıyor. geçen haftada bana her şeye muhalefet olduğumu memnuniyetsiz falan olduğumu söyledi. yani sizce bu adam bana neden böyle davranıyor olabilir? ya da konuşsam mı yani neden böyle davrandığını anlamaya çalışsam tuhaf mı olur? lütfen yardımcı olur musunuz?

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Senin ona karşı beslediğin duyguları öğrenmiş olmali kendisine aşık olmaman için elinden geleni yapıyor bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...