İLK DEFA BÖYLE BİRŞEY YAŞADIM ŞOKTAYIM NE YAPMALIYIM?

liiseden beri 3 yıldır tanıdğm bir arkadas vardi adi ezgi. cok samimi sayilmazdik ama gecen sene okuldan mezun olduktan sonra 1 sene hep birlikte gezdik hep sıkı fıkı olduk. ailesiyle kardesleryle ble tanistm evlernde yattm oda bizim evde oturmaya geldi bide ikimizde sevgilimizden ayrildik birbirimize destek olduk. ama kendisi biraz problemliydi eski sevglsyle bir küsüp bir barişir benden saklar sanki yicem. hatta sevglisine beni engellettrmis sosyal hesaplardan. sonra ablasyla anlasamaz kıskanıyo der bana anlatr her konuda yardmci oldum maddi manevi. sonra giyimim zayif olmam alttan laf sokar sonra canim cicim yapardi. bir özel gunumde aramaz kendi derdi olunca gece 3 de bile aramaktan ceknmez bas sisirir bundan dolayi cevresndeki tek yakn arkadasi bendm ben derdimi anlatınca beni bunaltıyosun derdi. ben hep pofpofladm guzelsn iyisn diye. sonra üniverste kazandk ben 4 yllk o 2 yllk kazandi ben kendimemleketmde kazandm diye dalga gecp beni cok asagladi okulun gülü mü olucan falan yaptı.2 yllk aksam okulu kazanmis bana yalan söyledi gündüz diye sonra itiraf etti. sonra yapamadi baska sehrde okulu birakti geri döndu tekrar hazrlanyo. ben onca seye ragmen yinede yanliz kalmasn dye arayp sordm. ama üniye gdyorum diye gıcık oldu. son zamanlardada vizelerden dolayı pek knusamadm. oda beni hic arayip sormadi. dogumgünumde bile aramadi. gecenlerde aksam yolda bunu gördüm beni görmezden gelince bende öyle yaptm. sonra bir baktim beni twtter swarm face rehbernden her yerden engellemis ya da arkadaşlıktan çıkarmış hemde hic bisey demeden amaci ne anlamadm siz olsanz napardnz 1 aydr konunmuyoruz. bişey söylemedi de insan neden bişey demeden bunu yaparki

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Çekemiyor demekki başka ne olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• demek ki iyi biri degil fazla peşine düşme, bunca zaman beklediğin yeter.

0|0
    0|0
    • birşey yapsam ya da bana bunu yaptın dese anlarım ama bigün bakıyorum heryerden silmiş. yolda görünce selam vermedi bende vermedim. yani insan bişey demeden bunu yapması ilginç

• Bu kadar uzun yazmana bile değmezmiş boşver tatlım

0|0
    0|0
    • ama şok oldum yani amacı ne anlamadım. yaptığından sonrada neden bunu yaptın diye arayacak halim yok ama niye bunu yaptı anlamadım

• sizce ne yapmalıyım peki. insan bir açıklama yapmazmı arkadaşlığı bitirmeden. ya psikoljisi bozuktu annesi hatta bana derdi kızım gel konuşun birlikte derdi. kuzeninin düğünüde bile ne abisi ne kardeşi buna eşlik etmedi kuaföründen elbisesine makyajına kadar ben eşlik ettim kendimi kötü hissediyorum şu an

• Canım yapılacak bir şey yok senin için en iyisi bu olmuş sen ona güvenip bir şey diyebilir misin bu saatten sonra boşver yani takma sıkma canınıda

Yükleniyor...