Bakınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn?

Arkadaşlar tıp okuyorum. Şerefsisin biri gruba delikli el resmi attı görmrzl olsaydım midem bulanıyo tüulerim diken diken. Zaten tripofobi var bende. Metal edip araştırmayın lütfen. Bu fobi meslek hayatında sorun çıkartır mı bana nr yaoıcam nasıl kurtulucam bilmiyorum. kardeşim. Nun attığı resim hala gitmiyor gözümğn önünden şerefsiz evladı

Güncellemeler:
Dermatoloji hastalıkları yazıp baktım gayet de bakabiliyorum tarzım değil olsa bile onun attığı çok ekstrem bişeydi inşallah tamamen aşabilirim

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• korkunu yenmeyi öğrenmelisin.. daha neler neler göreceksin meslek hayatunda

0|0
    0|0
    • Bu çok farklı bişey ama çok fena oluyorum görünce o kadar iprençti ki resim gitmiyor gözümün önünden midem kalkıyor

• victor frankly in kitabı var oku biraz orda korkulardan bahsediyor

• Tamam teşekkür ederim tavsiyelerin için

Erkekler Ne Diyor 6

• Sen okulu bırak şimdiden.

0|0
    0|0
  • sen nası tıp okuyosun daha yazmayı bılmıyon kanks

0|0
    0|0
  • sorun çıkartır tabi dermatoloji dersleri ve kliniğinde ne yapmayı düşünüyorsun

0|0
    0|0
    • Gerçektennmi ya alışamam mı

• Ne mutlu sana

• İnşallah aşılır her türlü şeyi görebiliyorum kan dağılmış kafa bile grürüm ama bu değişik bişey

• benim öyle biişey gördüğümde yanaklarım diken diken oluyor. benede var o fobi. ama alışırsın heralde.

0|0
    0|0
  • sen tıpı bırak

0|0
    0|0
  • benim abimde doktor sıkıntı yok:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bu işi bırakmalısın. başka bölüme geçiş yap

0|0
    0|0
    • Ya çok seviyorum ama tıpı bir çaresi yok mu

• Tıp okuyosun bisey sorabilir miyim? ben de tıp istiyorum insallah olur ama şöyle bişey ben aynı zamandan çevreyi de incelemek istiyorum Ekoloji. ama tıp ta insan bilimi olduğu için insan üzerine yani. Ben mesela cevreyi de incelemek isterdim. Tıp okusam o bilgilere sahip olsam kendi kendime doğayı ve çevreyi de inceleyebilir miyim? ""Bu toprağın neden böyle olduğunu ""iste sular falan filan. Tıp bilgisi bunlari anlamamı sağlar mı yoksa tıptan eksta bir kurs falan mi almaliyim bunlari anlamak için?

0|0
    0|0
Yükleniyor...