Ülkücü kardeşlerim bakar mısınız? Kızlarınızın çoğu böyleyken siz neyin milliyetçiliğini yapıyorsunuz?

Ülkücü kardeşlerim bakar mısınız? Kızlarınızın çoğu böyleyken siz neyin milliyetçiliğini yapıyorsunuz? Osmanlı soyundan gelen kadınları cavurlar kanırtıyor. Sizin milliyetçiliğini yaptığınız milletin kızlarını da öyle. Böyle bir vaziyette milliyetçilik yapmak sizce de komiklik değil mi? Milliyetçilik yaparken bunları görünce utanmıyor musunuz? Yalnızca merak ediyorum hiç mi "ben bunların mı milliyetçisiyim" demediniz? 'Çirkin' diye dalga geçtiğiniz Kürt kızları hiç olmazsa bizi böyle utandırmıyorlar bunu da hatırlayın. Bence siz miliyetçiliği bırakın.

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Soranın kürt olduğunu soru başlığını görür görmez anladım.
    Bizim milliyetçilik anlayışımız Alparslan'la, Kılıçarslan'la, Oğuzhan'la, Kürşat'la başlar.
    Bizim atalarımız bütün cihanla harp etti, 16 imparatorluk 800'den fazla devlet (şiiler hariç), yüzlerce beylik kurdu. Siz kürtlerin ne bir devleti, ne bir dili, ne de ırk unsuru oldu. Kürt dili fars alfabesinin bir alt koludur, şimdi içindeki ezikliği bir yerli gavuru örnek göstererek dışa vurman çok gereksiz ve yersiz olmuş.
    Bu türklüğü, milliyetçiliği küçültmez. Bunu paylaşan kız'da cariyelerden doğan bir o. çocuğudur. Tıpki senin soyun gibi...

1|0
    0|0
    • Seniin canınıı yirim laa it pkk li havlıyo işte bir tarihi bile yok 😂

• hahahahahahahahahahahahahahhahahahrgbsdfvsrgbgbrwgbwrgbwrgbrwg

• Allah "belasını" versin :D fail olduk.

En İyi Erkek Görüşü

• Senin gibi birini muhatap alıp cevap veremem erkek olsan gizli olmazdın yazıyor ciziyorsun soytarı biz sizin kızlarınizin dağda ne yaptigini da biliriz

0|1
    0|0
    • Bizim kızlarımız mesele namus ve ahlaksa sizin kızlarınızı yerden yere vurur.

• Kızlık zarı diktiren Türk kızlarını da iyi biliyoruz

• :) cevabını aldın #kaybol şimdi #UZA

Kızlar Ne Diyor 3

• Osmanli soyundan gelmiyoruz ki sadece osmanli devletinde yasadi atalarimiz. Gercek osmanli torunlarina bir bak kara kaslo kara gozlu var mi

0|0
    0|0
    • Ben de zaten gerçek osmanlı torunlarını kastediyorum.

• Bir de günümüz Türk kızlarını. Bir insanın milliyetçi olması için bence önce milletinin kızları namuslu olmalı.

• Kastettigin milliyetciligin boyutlarini bilmiyorum sanirim fasistlige variyor ama 21. Yy dayiz yani artik milliyetci dusunceler etkisini yitirdi

• herkesin kendi görüşü niye milliyetçiliği bırakıyomuşuz farklı görüşlerden dolayı :? o zaman müslümanlığıdamı bırakalım müslümanlık adı altında bir sürü terörist var

0|0
    0|0
    • Profil resmine bak sen de mi milliyetçisin şimdi?

• La mal laf sokma çalişuyon got önce bir gizliden çık birazda laf sokucakaan nolur içinde biraz zeka pırıltısı olsun angut 😊

• ben milliyetçiyim ama kürt türk ayrımı yapmam kürt kardeşim türk kardeşimden daha fazla ama senin gibi saygı göstermeyen insanlara ne diyim bilmiyorum.. umarım bir gün herşey iyi olur

• Ülkücüler in çoğu erkektir zaten bun gibi mallarda neyse susceem 😐

0|0
    0|0
    • Ben ülkücü değilim, kürdüm.

• ya mal daha makyajla nuru syrt edemiosun off kes dagdan inme cahil ya

• Yürü git metropol zırtapozu.

Erkekler Ne Diyor 4

• ya milliyetçilik kızlar için yapılan birşey değildir. Milliyetçilik bir davadır.
    Her kız böyle değil ayrıca tanıdığım tonla milliyetçi asenamız var. Ne senin derdin. Yoksa manda himaye kabul edilseydi de bunların altında kalsaydım diyorsun?

1|0
    0|0
    • Ben erkeğim kardeşim.

• Erkek olman birşeyi değiştirmez. O kadar yazdığım şeyin içinde bir tek ona mi takildin. Milliyetçilik bir davadır. Sen birkaç or*spu yüzünden bütün TÜRK kızlarına böyle bir poh atamazsin.

• Gördüğümün çoğu böyle ama.

• Örümcek beyinli arkadaşım. Kürtlerin hepsi temiz demi her kürt kızı namuslu geç bunları öyle bir genelleme yapamassın. çıldırıyosunuz demi biz sizden üstünüz diye. Ayrıca her sokak başındaki hapçı , otçu, apaçi , kanka bunların %99.9 u kürt.

0|0
    0|0
  • ne zaçmalıyon gardaşşşşşşş

0|0
    0|0
  • Paylaşım yapan kız manda ve himayenin tam olduğunu tam bilmiyor herhalde, amerikan ordusuna mensup olsam bunu kanırta kanıt züterdim kendi ülkesinde bakalım acı burukluğu daha derinden yaşayınca twitini değiştirir mi

0|0
    0|0
    • Bence bu kızın derdi de zaten kanırta kanırta zikilmek zaten

Yükleniyor...