Bu işi bırakmalı mıyım?

İşim gereği sabah akşam bilgisayar başındayım ilk zamanlar pek önemsemesem de uzağı net göremediğimi fark ettim aldırmadım artık yakınıda bulanık görmeye başladım gözüme çok zarar verdi işten ayrılsam özel güvenliğe girsem diyorum ama sağlık kontrolünden geçiliyor gözde problem olmaması lazım başka ne yapabilirim yardım edin

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sağlık kontrolünden geçerken 5 doktorun da asistanina veriyosun kağıdını doktor sana bakmıyor bile sağlamdır kaşesini basıp gönderiyor.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benimde bilgisayar yüzünden ilerledi.
    Özel güvenlik olursun sorun cıkmaz fakat dayanabilirmisin. toplum icinde bulunacaksın masa başı gibi olmaz. gerci bayanlara ekran takibi de yaptırıyorlar fakat hep ballı yer denk gelmeyebiliyor. numaralı zararlı ışın kıran gözlük alacaksın 200 lira bişey. ilk taktıgımda dünya ne kadar HD demiştim :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Dinlendirici veya koruyucu gözlükler var alıp iş başındayken kullanabilirsin bende grafikerim bu sorun bende yaşıyorum tavsiye ederim deneyebilirsin

0|0
    0|0
    • dinlendirici kullanıyordum fayda etmedi ilerleme oldu

• O zaman göz kontrolüne gidip numaralı gözlük alman gerekiyor ve saatte bir ya da daha az sürede bir mola verip gözlerini dinlendirebilirsin

• ben zamanında ps ve pc de cok takıldım uzagı bulanık görur oldum gözler 2.75 oldu bence vazgec saglık hatta göz en önemlısı

0|0
    0|0
    • baya ilerlemiş senin

• lazer düşündünmü peki

• daha ılerlerse ki ilerler ilerde dusunurum sanırım fakat pek istedıgım söylenemez 25 yasındayım bu halde bir 30 yıl daha çıkartsam bana yeter :)

• bir an önce göz doktoruna git.

0|0
    0|0
  • Bilgisayar harbiden göz bozuyor bende bilgisayarla cok icli dıslıym benimde bozuldu

0|0
    0|0
  • Ne alaka gozluk alirsin yine ozel guvenlige girersin

0|0
    0|0
  • Gözlükcüye git gözlük al

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...