Kankim bana aşık olduğunu söyledi ne yapmalıyım arkadaşlar?

önce arkadaş olduk sonra kanki demeye başladı şimdide sana aşık oldum diyor ben ona hiç o gözle bakmıyorum ne yapmalıyım onu kırmak da istemiyorum

0|2
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ateşle barut.. sonuç bu.. Ama su var.. kızların erkeklere , ben ona o gözle hiç bakmiyoruumm triplerine hastayım. böyle bir sscmalik yok. Karşındakinin , bir karşı cinstir, nikah düşer.. Ne gözle bakıyorsunuz? Adam gay mi? :) hiç bir kızla erkek %100 dost olamaz.. ateşle baruttur.. etkilenebilir.. kadın kokusu . kadın çekiciliği.. Erkek kankilerinize hiçbir zaman tamamen bana kardeş gibi bakıyor seklinde dysunmeyin, hata edersiniz.. Ve siz siz olun hiç bir karşı cinsle kanki olmayın.. her zaman bir açık kapı kalmalı..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• bu konu uğruna ne kadar kankalar heba oldu şu yeryüzünde :)

Bir şey yapmana gerek yok ne hissediyorsan onu söyleyeceksin o da senin bu kadarına saygı göstermek zorunda.

0|0
    0|0
    • İmla: Kararına.

• Yok saygı göstermemiş duygularının esiri olmuş ama ben diyeceğimi dedim dersin ufak ufak uzaklasirsin yapabileceğin başka bir şey yok gibi

• AYNEN YA TEŞEKKÜR EDERİM

• Büyük sıkıntı yaa

0|0
    0|0
  • ya kıracan ya da şans verecen

0|0
    0|0
  • Kız erkek kanka olmaz her zaman söylüyorum

0|1
    0|0
  • Güzelce durumu izah et böyle bir şeyin olamayacağını anlat anlayışla karşılar elbet

0|0
    0|0
  • kırmak uğruna sevgili olacaksan olma

0|0
    0|0
  • kabul et

0|0
    0|0
    • edemem ben ona o gözle bakmıyorum

• ciddi düşünüyorum ben o yüzden evlilik bu şakaya gelmez

• ewet şakaya gelmemeli zaten.. ama o da ciddidir belki=?

• Gecmis olsun artik arkadaş kalamassiniz

0|0
    0|0
  • karar senın

0|0
    0|0
  • En berbat numara 😃

0|0
    0|0
  • boşuna dememişler kanka ayagı g.. ayağı diye :D

0|0
    0|0